Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 37 отговора

Пловдив

До сега си живурках спокойно без цикъл, но започвам вече да се тревожа. Вече почти година и месец от раждането и .... Все още кърмя и то доста, особено през нощта.
Понякога усещам разни предциклични имптоми, но нищо.
Все още ли съм в графата рекорди или е време да търся лекар?
Цитирай

София

Хъм  Thinking...и аз съм в същото положение, само дето Зори е на 10 месеца.
Цитирай

Букурещ

На мен ми дойде един месец след като спях окончателно да кърмя - 8 месеца след раждането.
Цитирай

София

Мисля че е нормално. Имам приятелка, на която й дойде, когато детето навърши година и два месеца.
Цитирай

Пловдив

хихи представям си ако отида на преглед и на въпроса :ПОследна менструация? отгороря : ми... преди 2 години  Shocked
Ми да.. още месец и половина и толкова  newsm78
Цитирай

гр.Пловдив

Ааааа нормално си е! На мен ми доиде, когато малката стана на 1г. и 2мес. и все още се кърмим основно през нощта. И аз усещах такива предменструални симптоми цяло лято. Не питайте колко теста за бременност съм си направила.  Laughing А като отидох на лекар точно преди да ми дойде защото се притесних да няма някакъв проблем, наистина стана весело. Но като обясних че кърмя лекаря се поуспокои.
Цитирай

РЕЗЕРВАТ СЕВЕРОЗАПАД нема такова место

Сигурно няма защо да се тревожиш, но определено си в графата рекорди...  Mr. Green
Цитирай

София

Записвам се,защото съм на същото дередже. Smile
Цитирай

област Софийска

Нормално е да нямаш цикъл, щом още кърмиш. Аз кърмих до 7-мия месец. Щом ми спря кърмата, веднага ми дойде. Но, все пак, ако нещо те притеснява, можеш да се допиташ до някой лекар.
Цитирай

София

Има такива случай щом кърмиш и ако се пазите, няма защо да се тревожиш...може и чак докато спреш да кърмиш да продължи.
Цитирай

gatorland

В моята отчетна имаше момичета, на които им дойде чак след годината, но не помня кога точно ( редовни кърмачки), така че щом и ти си все още такава не би трябвало да се притесняваш.
Цитирай

Варна,морето,сините вълни...

Нормално е,но това не ти пре4и да отидеш на един профилакти4ен преглед Peace
Цитирай

Sofia

И аз съм в същото положение,а бебето ми е на 1 година и 4 месеца. Все още не се тревожа,нали кърмя! Smile
Цитирай

В райската градина

Вместо да го мислиш отиди на лекар. На мен ми дойде на 4-я месец, а си кърмих активно.
Цитирай

Стара Загора

На мен ми дойде един месец след като спях окончателно да кърмя
и при мен беше така  Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 37 отговора