температура при бебе на 5,5 мес.

  • 1 379
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 142
моля ви кажете ми ако знаете 37,8 признак за какво може да е на бебето?Дали не е ако и е било топло навън или какво?Вобще това висока температура ли е или е нормално???

# 1
  • Мнения: 2 005
Не мисля , че е топлото време  newsm78 Признак е за някакво заболяване - инфекция , но обади се на Педито  Naughty Нещо друго освен температура има ли ? Кашлица, хрема ...Ами добре е да му дадеш Панадол и да го заведете на лекар , температура си е все пак , най- вероятно може  и още да се покачи така , че задължително консулт с лекар и преглед  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 433
Наблюдавай дали ще се появят други симптоми.Не е нормална температура дори при прегряване.Ако можеш виж дали гърлото не е зачервено.Ако се притесняваш много звънни на педиатърката,но и тя ще те пита дали има нещо друго освен Т.

# 3
  • Мнения: 46 492
Къде я мериш?

Нормална е до 37.5.
Може да е някое вирусче Simple Smile следи я, ако се вдигне над 38.5, дай понижаващи и сложи кърпа с оцет и вода на пъпа, ако я поддържа тази 37.8, идете да пуснат изследвания Peace

# 4
  • Мнения: 142
ами друго,че постояно се пънка да ака  и от снощи до сега е акала 3 пъти -аз реших че е от пюрето.Да не е нещо зъбки да и растат?Мерих я с дигитален термометър в дупето,и ми направе впечатление че ръчичките и са студени и краченцата също-само па главичката и гушката е топла?!

# 5
  • Мнения: 46 492
... Мерих я с дигитален термометър в дупето ...

От дупето се вади 0.5, за да получиш реалната Т  Simple Smile
Значи има 37.3, което вече не е Т.
Наблюдавай все пак няколко дни  Peace

# 6
  • Мнения: 433


От дупето се вади 0.5, за да получиш реалната Т  Simple Smile
Значи има 37.3, което вече не е Т.
Наблюдавай все пак няколко дни  Peace
[/quote]  PeaceСпокойно.Следи температурата по-често.

# 7
  • Мнения: 1 820
Освен че се вади 0,5 когато мериш т.в дупето,другото което е че Т. се усеща когато пипнеш бузките на дупето или слепоочието и са топли.Според мен са зъбки,но аз бих отишла на лекар. Hug

Общи условия

Активация на акаунт