Каква марка масло купувате?

  • 7 395
  • 65
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 3 816
От няколко месеца вече купувам на Мистър Пикс /от Пикадили/ и съм много доволна. Peace

# 46
  • Мнения: 3 219

И аз взимам от доста време от това, харесва ми.
"Родопчанка" изобщо не съм виждала. От бг маслата  много рядко вземам, само в изключителни случаи, като го ползвам за готвене.

# 47
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Маджаров и Президент, зависи дали пазарувам от Метро или от кварталния магазин

# 48
  • Мнения: 4 358
Купувам само на Вълчев чистото масло.

Кое е това чисто масло на Вълчев. И наистина ли е чисто newsm78

# 49
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 685

Точно това купувам след като изпробвах много други (има и нарисувани маргаритки на опаковката, но на снимката не се виждат).
Както за маслото, така и при покупки на други неща, внимавам да не са препакетирани тук, защото тогава задължително има някаква нашенска цигания.

# 50
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Само Президент!

 От българските се отказах.Колкото пъти меся с тях и по ръката ми няма нищо мазно, все едно съм си я мила със сапун!

# 51
  • София
  • Мнения: 614
Цеце ще споделиш ли кое точно немско масло ползваш?

Най-често купувам  Deutsche Markenbutter - със златиста опаковка и крава на етикета Peace Има го почти навсякъде. Много чисто масло, с 82 % масленост.
Купувам и Meggle, което е австрийско  Peace

# 52
  • Мнения: 5 001
Немско ,а когато пазарувам от Пикадили - Мистър Пикс....

# 53
  • София
  • Мнения: 607
Аз купувам само Deutsche Markenbutter - много съм доволна от вкуса и вида. От доста време спрях БГ маслото.....

# 54
  • Мнения: 674
Май най-често българско! Confused Ама като ви чета...... newsm78
А за детето "Президент".

# 55
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Вече никакво...... ooooh!

# 56
  • Мнения: 498
Немско и аз купувам.Кака Сийка е права,истинското масло трябва да е твърдо като го стиснеш...българските...нямат нищо общо с маслото. Whistling

# 57

Струва ми се ,че българското краве масло е фалшиво.Учудена съм ,че дори и в хладилника остава меко.Мисля си ,че това е маргарин опакован като краве масло.Затова напоследък вземам немско има аромата на едновремешното краве масло

# 58
  • Мнения: 4 358
Deutsche Markenbutter и Мегле тука ли ги опаковат  newsm78 - най вероятно да.

# 59
Deutsche Markenbutter и Мегле тука ли ги опаковат  newsm78 - най вероятно да.
И аз не знам.Но все си мисля ,че са внос.Като се замисля май на опаковката пише и на български тъй че може и тук да го опаковат newsm78

Общи условия

Активация на акаунт