Отговори
# 60
  • Бургас
  • Мнения: 702
Веднага ти отговарям: защото при тях нещата стоят така, както те ги поставят. Докато неамният работник няма възможност за избор на вариант. Обикновено този който работи за себе си, има защо да го прави и имайки предвид колко му носи един работен ден, нормално е да предпочете да го работи, а не да го почива. Докато на другия в масовия случай му се плаща колкото да си поеме месечните сметки и едно от малкото хубави неща, които могат да му се случат, е  да му се събере извънредно по-дълга почивка.

# 61
  • Мнения: 137
Да, но този, който работи за себе си сам си го е направил това да не чака на заплатка.  Peace

И на работодателите сигурно им се почива, хората си имат семейства, деца, не всички ламтят само за пари  Grinning

# 62
  • Мнения: 2 381
Офф:
 Колко почивни дни са се събрали и за кои празници? 28 април - Великден и 6 май се сещам аз (разликата между тях е 1 седмица).

# 63
  • Бургас
  • Мнения: 702
Да, но този, който работи за себе си сам си го е направил това да не чака на заплатка.  Peace

И на работодателите сигурно им се почива, хората си имат семейства, деца, не всички ламтят само за пари  Grinning

Ами да почиват, тогава! Кой ги спира? Аман от превземки в тая тема! Мойте наблюдения показват, че не само почиват, ами даже и не отработват: няма по-спокоен за банката ден от съботата, в която се отработва.  Peace

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Против съм ,защото не мога да разбера що за щура идея е да почиваш тези дни,пък да ги отработваш после.

# 65
  • Мнения: 14
Не е много по темата,ама за да не пускам нова да ви питам дали утре личните лекарки ще работят? Thinking Thinking Thinking

# 66
  • Мнения: 137
Да, но този, който работи за себе си сам си го е направил това да не чака на заплатка.  Peace

И на работодателите сигурно им се почива, хората си имат семейства, деца, не всички ламтят само за пари  Grinning

Ами да почиват, тогава! Кой ги спира? Аман от превземки в тая тема! Мойте наблюдения показват, че не само почиват, ами даже и не отработват: няма по-спокоен за банката ден от съботата, в която се отработва.  Peace

Ха-ха! В банката все пак работят хора на заплатка!

# 67
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Не е много по темата,ама за да не пускам нова да ви питам дали утре личните лекарки ще работят? Thinking Thinking Thinking
Личните лекари, затова са лични, да се разбирате лично с тях. Моята може и да не е на работното си място, но по всяко време, ако се наложи, мога да я открия или да ме изпрати при някого друг, ако отсъства от града.



Тези с фирмите работят, ако не си забелязала. Почиват държавните учреждения.
Фирмата, в която работя е частна, но почиваме както всички държавни - всички във фирмата.

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 702
Да, но този, който работи за себе си сам си го е направил това да не чака на заплатка.  Peace

И на работодателите сигурно им се почива, хората си имат семейства, деца, не всички ламтят само за пари  Grinning

Ами да почиват, тогава! Кой ги спира? Аман от превземки в тая тема! Мойте наблюдения показват, че не само почиват, ами даже и не отработват: няма по-спокоен за банката ден от съботата, в която се отработва.  Peace

Ха-ха! В банката все пак работят хора на заплатка!


Топлата вода ли откриваш или се опитваш да кажеш нещо  newsm78

# 69
  • Мнения: 6 992
Офф:
 Колко почивни дни са се събрали и за кои празници? 28 април - Великден и 6 май се сещам аз (разликата между тях е 1 седмица).
1,2+събота и неделя+5,6
1 е ден на труда и е празник

# 70
  • Мнения: 2 381
Благодаря Ео  Simple Smile

# 71
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Абсотютно - ЗА! Времето, което прекарах с детето беше прекрасно. Аз съм от мамите, които не ги свърта вкъщи дълго време. Издържах удома само пет месеца след раждането и още ме гони съвестта за това. Сега всеки ден прекаран с малчо ме изпълва с енергия - точно толкова, колкото ми трябва, за да продължа напред.

Общи условия

Активация на акаунт