Мъжът ми заминава за чужбина-дали ще се справя сама

  • 2 532
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Мъжът ми заминава за няколко месеца за Естония-няма как не стигат паричките.Имаме четири деца и колкото и да получаваме все не стигат.Страх ме е дали ще се справя сама-с децата,със сметките,с къщата,с проблемите,с свекито ако щете.Не че не се караме понякога,но малко или много ми е подкрепа,а сега всичко остава на мен.Ще ми бъде страшно самотно.Ако може някой да ми помогне със съвет-как ще изтърпя сама!!!!!!!

Последна редакция: чт, 13 авг 2020, 15:18 от Mamma

# 1
  • Malgrat de mar
  • Мнения: 131
Ивка,прочетох ти  всички мнения във форума.Ти си много силен човек,ще се справиш разбира се! Hug

# 2
  • Мнения: 474
Естествено, че ще се справиш. Ден-два ще повикаш неволята и като не дойде- няма кой, ти ще се втурнеш в задължения. А след време ще бъдеш горда и доволна от себе си и това как си успяла с всичко.
Успех!

# 3
  • софия
  • Мнения: 2 140
Ще ти е тежко,няма как!Но бъди силна и ще се справиш! newsm10

# 4
  • Мнения: 159
        Преживяла си много и съм сигурна, че ще се справиш и с това. Трудно е да си сама с децата, но живей с мисълта, че когато съпругът ти се върне ще бъдете по- добре. Живеем в държава, от която мъжете ни бягат, за да ни осигурят малко по-добър живот. Малко са хората, които получават всичко наготово. Бъди силна!!!

# 5
  • Мнения: 7
Благодаря на всички които ми писаха

# 6
  • София
  • Мнения: 2 296
  . Живеем в държава, от която мъжете ни бягат, за да ни осигурят малко по-добър живот. Малко са хората, които получават всичко наготово. Бъди силна!!!
За съжаление,е така.

И аз прочетох предишните ти мнения,просълзих се.
От сърце ти желая кураж и сили да се справиш и с най големите трудности на пътя си.
Наистина си преживяла голяма трагедия,но ето че имаш такова голямо богатство-4 дечица
и човек до теб,който те обича и цени.Сигурна съм,че ще се справиш!!!

# 7
  • Мнения: 329
ivka.75 , и аз си позволих да прочета мненията ти. Ти си силна жена и съм сигурна че ще се справиш успешно с поредното препятствие в живота.  smile3525

# 8
  • Мнения: 950
Е нямаше как да не прочета и аз за да не се изцепя нещо кофти  Blush 

Мила наистина съжалявам че си преживяла тези трудности  Sad  и за това че родителите ти не са насреща ,но тук във форума съм сигурна че ще получиш каквато и да е помощ  Hug   
А за това дали ще се справиш без мъжът ти  Tired може и да ти е трудно и да ти липсва ,но ще се пребориш и с това  Peace

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Иве, баба ми имаше един лаф " то ако  е лесно на нас ли щеше да се падне". Та и за теб така. Че няма да ти е лесно няма, ама и аз попрочетох това, онова и си мисля, че няма начин да не се справиш. Живота си върви и поднася такива изненадващи ситуации. И просто нямаш избор - трудно или не правиш го щото кой ако не ти. Когато много ти дотежи пописвай тук, пък ние ще пробваме да ти вдъхнем кураж. Понякога и едно "разбирам те" помага.

п.п. писах ние, щото вярвам, че и много други ще го направят.

# 10
  • Мнения: 3 423
Само не разбрах как точно искаш
да се справиш със свекито? Raid?

# 11
  • Мнения: 950
 smile3555   Леле  аз това със свекито съм го изтървала  Flutter 
Е ще трябва мила да я поизтрайваш понякога щом ти е подкрепа ooooh!  и дано намираш начин когато мрънка или нещо от този род или да мислиш нещо приятно /твои си работи/ и от едното да влезе а от другото да излезе  Peace  При мен понякога действа този номер  Party  и съм по-добре с нервите като съм с нея  Mr. Green
Голям успех ти желая и стискам палци а нали знаеш винаги сме тук  Hug

# 12
  • Мнения: 3 423
Не се коркай, мисли за паричките!!!

# 13
  • Мнения: 18
Не си единствената , която попада в това положение, така че искаш не искаш ще се справиш. Има хора с къде къде много по-големи грижи  Grinning....

# 14
  • Мнения: 691
Мъжът ми замина,когато малката беше на 6 дни Cry. Сега е на 10.5 мес. и аз се справям съвсем сама, никой не ми помага. Вярно,4е моето дете е само 1 (засега) baby_neutral , но аз върша и много други неща в същото време - помагам му във работата му в Бг,ходя по всевъзможни у4реждения, довършвам незавършено жилище,карам колите по ремонти,сменям гуми и т.н ..................... ooooh! Разбира се ,4е ще се справиш, вярвай в себе си Peace

Общи условия

Активация на акаунт