Зълва ми е като лошата героиня от латино сага!

  • 5 135
  • 44
  •   1
Отговори
  • софия
  • Мнения: 2 140
Много проклета жена е,истински демон. newsm48Още като бяхме гаджета с мъжа ми се опита да ни раздели.Идваше при мене и ми казваше,че брат й се е изпуснал и е споделил нещо кофти за мене.На мъжа ми е говорила,че не съм от класата му,че само се излага с мене.Но не успя да ни раздели.Детето и много ме обичаше,обича ме и сега,но се държи много лошо с мене напоследък.Мъжът ми го беше притиснал да си признае,защо така си е променил отношението към мен.Детето казало,че майка му така иска,иначе много ме харесвал.Тя е майстор на късия разказ.Измисля такива лъжи,но си и вярва.Развали семейството на настоящия си съпруг,за да се омъжи за него,забременя.Много,наистина,много е лоша.Не се виждаме често,но всяка среща ми разбива нервната система.Настройва близки и познати против мен.И всеки път се чудя,с какво съм ги засегнала,че се държат така.А змията се подхилва в ъгъла и злорадства,а и не пропуска случай да ме унижава.Кажете ми,моля ви как да постъпя?След всяка среща с нея плача от яд #Cussing out.Искам очи в очи да си й кажа всичко,но мъжът ми се притеснява,че после съвсем ще ме анатемосат всички.Защото няма да пропусне да ги подкове! Naughty

# 1
  • Мнения: 378
Аз бих и казала всичко в очите и накрая бих и теглила една майна и да си гледа работата,докато мълчиш няма да постигнеш нищо,то не се знае,че ако и кажеш всичко ще спре,но така трябва да го направиш,че да се светне следващия път да ли ще се държи така с теб.

# 2
  • софия
  • Мнения: 2 140
И на мене това ми се иска.Да й тегля една,пък да става каквото ще!Ама нали все спазвам благоприличие.

# 3
  • Мнения: 25 562
За зълва ти не знам, ама вземи си стегни мъжа.  Laughing

Искам очи в очи да си й кажа всичко,но мъжът ми се притеснява,че после съвсем ще ме анатемосат всички.Защото няма да пропусне да ги подкове! Naughty

Това мъж ли е или муньо?  newsm78

# 4
  • Мнения: 378
И на мене това ми се иска.Да й тегля една,пък да става каквото ще!Ама нали все спазвам благоприличие.
Ами щом искаш да си благоприлична ще търпиш и няма да се оплакваш.

# 5
  • Мнения: 263
Дръпваш чертата и това е. Не може цял живот да търпиш и да се тормозиш. Колкото по рано, толкова по добре. Казвам го от собствен опит. С такива хора просто забрави, че друг начин има.

# 6
  • софия
  • Мнения: 2 140
Със сигурност ще го направя!Толкова ми е паднало пердето вече,че едвам издържам.

# 7
  • Мнения: 59
Ох , познато ми е това, ама аз няма как да ти дам съвет , защото и аз така си стоя и нищо не правя по въпроса.... Дано ти да успееш да се справиш някак си , и мъжът ти да те подкрепи.... Hug

# 8
  • Мнения: 19 471
Ако не ти се влиза открито в конфронтация - избягвай я колкото можеш. И минимум инфо за това, какво правиш, какво мислиш и т.н. Като не знае нищо за теб и те вижда рядко - как ще плете интриги.

# 9
  • софия
  • Мнения: 2 140
Имаше случай,в който е твърдяла пред свекърите,че съм й обиждала детето.То и било казало.Което не е вярно.Аз с нейното дете не съм оставала сама никога.Така,че абсолютно нищо не й пречи да интригантства.

# 10
  • Мнения: 474
Мъж ти е този, който трябва да се заеме със сестра си и да й обясни, че на него му е болно и болезнено като така те нараняват и т.н. На твое място щях да избягвам всички срещи със зълвата и семейството й, докато мъж ми не се изясни със сестра си.
Обяви му, че прекъсваш контакти с тях, че не желаеш да се виждате и чувате, защото след това си много разстроена и ти влияят зле.
И нека той се оправи с родата си. Ако ти влезеш в директен сблъсък, няма начин после да не си още по-черна.
Ако сестра ти беше против съпруга ти, нямаше ли ти да се разправяш с нея? Едва ли щеше да оставиш съпруга ти да се кара и обяснява.

# 11
  • софия
  • Мнения: 2 140
За съжаление с нея никой не може да излезе на глава.Опитвал се е мъжът ми да й влее малко здрав разум,но без резултат.Имаше период дори от около година,в който той спря да говори с нея,не я търсеше,не й вдигаше телефона.За да покаже,колко е обиден.Нещата малко се поуспокоиха закратко.И отново торнадото ме връхлетя с пълна сила сега.

# 12
  • Мнения: 730
Как можеш да я търпиш? Аз до сега съм я сектирдосала 100 пъти. Какъв разум, какво благоприличие?- щом виждаш , че не се променя даже и при разговор с брат си по въпроса, просто и теглете по една и не се срещайте с нея.

# 13
  • Мнения: 2 556
Аз не обичам да се разправям, бих прекратрила всякакви контакти тихомълком, на това съм майстор. Никога няма да се виждам с нея, ако се налага, или ще ме заболи точно тогава корема, или нещо неотложно ще ми изникне. Контактите с неприятни хора трябва да се избягват на всяка цена.

И на мъжа си не бих обяснявала цялата истина, просто няма да се виждам със сестра му, ако е такъв тип и толкова. Като не те види 2-3 години, и на нея ще й размине ентусиазма да интригантства, пък и да продължи, какво ти пука, ако не я виждаш.

# 14
  • Мнения: 1 432
Прави се ,че не я виждаш  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт