Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

3 метра над небето

Много съм доволна но взех само 1 опаковка купих ги от метро но когато отидох след 1 седмица вече ги нямаше интересувам се от същите.Понеже са изпробвани и качествени
не взимайте торбите от практикер взех си 6 и нямаше една читава всички са дефектни и изпускатза това търся на ВАРЕСА Peace
Цитирай

Варна,Младост

Преди 2 дена ги имаше в Метро.
Цитирай

Czech Republic

момичета и аз исках да питам като  съхранявате дрехите в тези торби дали после след изваждането им лесно се гладят гънките като са били така сплескани?

много съм им навита, защото ми изглеждат практично newsm78
Цитирай
На каква цена са?
Цитирай

3 метра над небето

5 броя с ддсса коло 32 лева и да са като сплескани после обезателно ги пера така че на мене не ми пречи НЕВ благодаря  веднага отскочих и си купих 2 пакета по 5 броя  bouquet  bouquet  bouquetАз ведна от най голямите събрах сума багаж и съм страшно очарована  bouquet  bouquet
Цитирай

Варна

И аз отдавна им се чудя .Вакуума как се отразява на пуловерите,стават  ли за носене след това ?
Цитирай

София

много съм доволна Peace не знаех, че ги има и в метро. ще взема и оттам още. аз ги купих от телешоп 3 големи, 3 средни и 3 малки за 60 лева някъде Sick
дрехите са си екстра, като ги извадиш.
Цитирай

Варна

Момичета , благодаря !Купих си две кутии Вареса .И успях да освободя цяла стая след като ги използвах . Ще видим наесен якетата и пуловерите как ще изглеждат .
Цитирай

Варна

Аз също пера след като ги извадя от торбата. Иначе са доста намачкани и не става само с ютията. Май е по-добре предварително дрехите да са в найлонови пликове и така да се слагат във вакуумиращите  торби. Така не са намачкани много Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.