Солариуми...

  • 1 334
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 231
Имам бал след 2 седмици и малко. Кожата ми е доста бяла,
но отива на цвета на роклята. Чудех се дали да не ида
на солариум? И за колко ли време ще мога да добия приличен тен?
И още нещо. Изчезват ли ситните пъпчици по ръцете от солариума?
Благодаря ви   bouquet

# 1
  • Мнения: 379
и аз имам бал, на соларум добих тен след 1 месец ходене , но аз съм мн с нормален тен и бързо потамнявам, за пъпките махат се

# 2
  • Мнения: 231
А колко пъти в седмицата ходеше? Има ли значение?
По колко мин. седя? Мажеше ли се с нещо?

# 3
  • Мнения: 1 505
Ходи се 24 часа след първата процедура.Ти си прецени кога да ходиш.

# 4
  • Мнения: 3 459
Аз като ходих за първи път започнах на 3 минути (а съм с тъмна кожа). Ходих по 3 пъти на седмица.
Две седмици ходих по 3 минути, след което две седмици по 6 минути. Чак след това преминах на 9 минути.

# 5
  • Мнения: 379
значи аз ходих по 3 пъти и минутите започнаха от 5 и така до 15

# 6
# 7
  • Мнения: 779
 да ти кажа,4е с малко време стоене нищо няма да стане Confused,а пък за толкова малко време няма как ...ок,първия път по-малко,но може6 да увели4и6 на минимум 10,ако издържаш 15(в зависимост колко е силен солариума)поне през ден,за да стане нещо и да има ефект-поне през ден,за да успееш да се "матираш".и определено пъп4иците от солариума из4езват-при мен поне Peace

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
да ти кажа,4е с малко време стоене нищо няма да стане Confused,а пък за толкова малко време няма как ...ок,първия път по-малко,но може6 да увели4и6 на минимум 10,ако издържаш 15(в зависимост колко е силен солариума)поне през ден,за да стане нещо и да има ефект-поне през ден,за да успееш да се "матираш".и определено пъп4иците от солариума из4езват-при мен поне Peace
Недей с лека ръка да даваш съвет за минутите,защото аз ходя 2,5месеца на солариум и все още не се пека на 10-15мин,а имам доста добър тен.Солариумите са много силни и такива минути ще докарат със сигурност изгаряне на рани Peace
Зависи от солариума,от това колко са нови лампите и т.н. подробности.Мисля,че си закъсняла с почването на солариума,впредвид кога ти е бала.Иначе ,ако почнеш сега за лятото ще имаш хубав тен

# 9
  • Мнения: 231
 lanibarbi сигурно си права. в крайна сметка - голяма работа... ще ме мине и без солариум Wink

# 10
  • Мнения: 4 435
Подкрепям чоча.Аз също ходя сигурно от 2 месеца вече,достатъчно съм черна и доскоро седях по 10мин,в момента съм на 12 и скоро няма да вдигна.Така че без такива съвети,че да не изгори момичето.По принцип солариумите са различни,най-добър съвет ще ти дадат в студиото.И все пак имаш достатъчно време,ако ходиш през ден,така че тръгвай. Hug

# 11
  • Мнения: 779
да ти кажа,4е с малко време стоене нищо няма да стане Confused,а пък за толкова малко време няма как ...ок,първия път по-малко,но може6 да увели4и6 на минимум 10,ако издържаш 15(в зависимост колко е силен солариума)поне през ден,за да стане нещо и да има ефект-поне през ден,за да успееш да се "матираш".и определено пъп4иците от солариума из4езват-при мен поне Peace
Недей с лека ръка да даваш съвет за минутите,защото аз ходя 2,5месеца на солариум и все още не се пека на 10-15мин,а имам доста добър тен.Солариумите са много силни и такива минути ще докарат със сигурност изгаряне на рани Peace
Зависи от солариума,от това колко са нови лампите и т.н. подробности.Мисля,че си закъсняла с почването на солариума,впредвид кога ти е бала.Иначе ,ако почнеш сега за лятото ще имаш хубав тен
казвам го от опит Naughty...през ден по 10-15 мин е добре според мен...а ако е много силен солариума и 15 са много по 10 е добре,за да не изгаряш....като се придобие тен ве4е може да се разреди ходенето,при мен е много траен тена,много е добре,и не се юркам толкова ве4е...успех issues

# 12
  • Мнения: 3 459
казвам го от опит Naughty...през ден по 10-15 мин е добре според мен...а ако е много силен солариума и 15 са много по 10 е добре,за да не изгаряш....като се придобие тен ве4е може да се разреди ходенето,при мен е много траен тена,много е добре,и не се юркам толкова ве4е...успех issues
А аз пък мога да ти кажа, че тва са пълни глупости  ooooh!
Тя за първо ходене, ако се пусне на 10 или 15 минути направо ще се опече  ooooh!

# 13
  • Мнения: 779
 
казвам го от опит Naughty...през ден по 10-15 мин е добре според мен...а ако е много силен солариума и 15 са много по 10 е добре,за да не изгаряш....като се придобие тен ве4е може да се разреди ходенето,при мен е много траен тена,много е добре,и не се юркам толкова ве4е...успех issues
А аз пък мога да ти кажа, че тва са пълни глупости  ooooh!
Тя за първо ходене, ако се пусне на 10 или 15 минути направо ще се опече  ooooh!
абе как не се опекох бе Joy при тия силни солариуми незнам!и при толкова на4ални минути newsm78
 Joy

# 14
  • Мнения: 2 448
На вертикален солариум при  4 минути първоначално се опекох яко.
На лежащ съм стигала максимум до 10 мин. Зависи от кожата все пак. Моята е доста светла.

Общи условия

Активация на акаунт