За развиването нощем

  • 2 511
  • 62
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Моята мома до 5 годишна се развиваше,сега пак се развива,но като й стане студено сама се завива.

# 46
  • Мнения: 135
И нас не ни спасява никакво чувалче,измъква се и това си е .Съпруга ми,ми даде идея и май се оказа  полезна-просто обличам дъщеря си за лягане не само с пижамката,а с повече дрехи,завивам я само с едно тънко одеалце ,и дори да се отвие,тя като си е добре облечена няма проблем.Чувалчето вършеше работа като бяхме по-малки,но  сега нарочно се вади от него.

# 47
  • Мнения: 872
Момичета, я ми кажете, как предотвратявате вашите бебоци да се развиват нощем? Защото ние, откакто махнахме зимното спално чувалче и настана ад.  Whistling Нашият е адски шавлив, даже и нощем си вдига крачетата и изтласква непрекъснато завивките си. И както се радвах, че спим непробудно нощем, сега вече спи само той, а аз само завивам ли завивам, а той насън се развива ли развива  Tired и така до безкрай  Sick Има ли летен еквивалент на зимните спални чувалчета, защото зимата не ми се е развивал така, явно чувалчето все пак му е пречело да изтласква завивките.

Точно поради тази причина нощем я взимам да спи при мен,вече инстиктивно нощем без да се будя я завивам. Лятото ще си спи в нейния креват.

# 48
  • Мнения: 239
Ех, взехме си най- сетне лятно чувалче. Ама то голямо разнообразие голямо чудо - имаше над 10 вида  #Crazy Много се двоумях  newsm78, дали да взема лятно с ръкав или без. Все пак реших да е с ръкав, за да не се притеснявам дори и да се развие, пък като стане адски топло, може или да си вземем без ръкав или отдолу да си е голичко, само по памперс и гащички. Вече спахме с чувалчето, много е добре, съвсем тъничко е, не се изпотява, а и незнам защо не се развиваше толкова  Thinking Ето такова взехме, но друга разцветка:

# 49
  • Мнения: 2 960
моят син си спи без проблем и в летния и в зимния чувал.това за мен е най-доброто решение.Ама как така излизат от чувалчетата newsm78 .Синът ми е на година и два месеца и още  hahahaне е измислил как да постигне такава магарийка. Peace

# 50
  • Мнения: 3 634
Не ми харесват чувалчетата, аз подпъхвам завивката под матрака и нямаме проблем с отвиването. Но ставам по 2-3 пъти на нощ, за да го връщам на мястото му. Вечер го слагам да спи в най-долният край на леглото, след 30мин е най-горе с изкривен врат и почти по диагонал. Мисля да започна да го връзвам за краката.  Laughing

# 51
  • Мнения: 1 155
Лятото пак спи с чувалче, но тънко и така не се отвива Simple Smile

# 52
  • Мнения: 239
Вечер го слагам да спи в най-долният край на леглото, след 30мин е най-горе с изкривен врат и почти по диагонал. Мисля да започна да го връзвам за краката.  Laughing

 Joy

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 10 819
Все още се отвива.Не се справих и се чудя как не и е студено.Аз ако се събудя завивам,но не издържа дълго време завита.

# 54
  • Мнения: 5 940
Нищо не мога да направя, в чувал е невъзможно да го сложа. Просто го обличам с малко по-плътни дрехи, не спи с пижамка.

# 55
  • Мнения: 679
И моя мушморок постоянно се отвива, дори и през зимата не може с чувалче, просто от малък като не е свикнал, не може и това е. Рев, рев и пак рев ... Аз го обличам по-дебелко и не се притеснявам дори да се отвие, да рита на воля, колкото си ще.
Иначе има и летни спални чувалчета, миналото лято като гледах цените бяха около 20-25 лв.

# 56
  • Мнения: 959
Синът ми, изобщо не искаше да спи в чувал. И до ден днешен спи отвит. Обличам го по дебело и това е. Свекърва ми имаше прекрасна идея - да дежурим нощно време със съпруга ми и да го завиваме  Crazy - аз, благодарих за съвета, но не се възползвах. Stop  И да го завия, на момента усеща и веднага изритва завивката. За това, въобще не си правя труда да го завивам.

Малката спи в чувал и за сега нямаме никакви проблеми. Сутрин като се събуди, си го откопчава и излиза от него, но нощно време не.

# 57
  • Мнения: 4 394
Малката спи с нас от самото начало и се гушкаме , но пък това може да е неприложимо ако бебо спи отделно newsm78.
На нас ни е добре заедно и аз съм по спокойна иначе незнам  ooooh! какво спане ще е все да става да я гледам дали не е отвита а така даже и очите не си отварям Embarassed.
И наче през деня спи в кеватчето с дрешки и леко одеалце Peace

# 58
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
И моя малчуган спеше в чувалче, но миналата година при жегите беше само с чаршавче. След това слагането на чувал стана мисия невъзможна. Когато е студено му слагам чорапки, а всеки път като се събудя го поглеждам дали е завит. Естествено че не е и си го завивам. Забелязала съм обаче че когато му е студено сам си търси одеалцето и се гуши в него и не се отвива.

# 59
  • Мнения: 8 999
Моите деца до 6 годишни спяха с чувалчета. Не успях да намеря по-практично решение на този проблем.

Общи условия

Активация на акаунт