Калцирани участъци след инжекциите с течен аналгин?!?

  • 3 394
  • 10
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Не съм много убедена, че е това и за това ще си сверя часовника с вас  Mr. Green

След раждането, покрай новите си грижи и многото килограми нищо не бях забелязала, но след 2-3 месеца забелязах една бучка на единия хълбук. Напипваше се само при натиск. Единственото обяснение, за което се сетих е, че точно там ми бучнаха две инжекции аналгин след секциото. Като съм пила течен аналгин съм забелязвала, че от въздъха кристализира и реших, че това е причината.
Сега почти съм си върнала мерките и това топче е на доста по-плитко,  дори миже да се види, особено като се свия и кожата се изпъне  Rolling Eyes Понякога ме и досърбява... Ама това чудо и не дава признаци да си заминава...
Я.. дайте някакво мнение...Имали ли сте нещо подобно?

# 1
  • София
  • Мнения: 39 717
Ако искаш консултирай се с лекар.
На мен в родилното повече от 2 инжекции ми сложиха, заради бъбречни кризи. Не съм забелязвала да имам уплътнения.
Зависи кой и как е сложил инжекцията.

# 2
  • Мнения: 4 753
На мен от 4 години всеки месец по веднъж ми бият пеницилин в дупето и още нямам бучки... От два пъти не ми се вярва...  Rolling Eyes

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Ха, сега...  Shocked
Да не би да съм си го имала и преди, но да не съм го забелязала  newsm78
То и това не го забелязах аз, а мъжа ми, че аз рядко се натискам по д-то  Mr. Green

# 4
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 475
Калцирани - надали - но от мускулни инжекции остават такива буци.
На детето след инжекции в болница се бяха образували. Казаха ми да слагам компреси с риванол, при изписването. Подейства добре. Не знам при теб как ще е, като са минали 2 месеца.
Внимавай обаче, че цапа и не се пере.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 585
През бременността се наложи да вляза в болница два пъти и там ми биха Аналгин и доколкото си спомням доста бреме след това имах бучки, но колко точно, ще те излъжа...
След секциото също ми слагаха, но не помня тогава да съм имала или поне не съм забелязала. Rolling Eyes

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
ооо не два месеца Simple Smile станаха вече почти година и два месеца  Mr. Green
И аз си мислех да пробвам с риванол, но така и не измислих как да не изцапам и ...

# 7
  • Мнения: 4 753
ооо не два месеца Simple Smile станаха вече почти година и два месеца  Mr. Green

 Shocked Ау, е те такова животно нема...  Mr. Green

# 8
  • София
  • Мнения: 4 423
Същото е и при мен, чак до хирурзи в онкологията ходих, при ортопеди - няма страшно, от инжекциите е, аще стои при мен Peace

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Същото е и при мен, чак до хирурзи в онкологията ходих, при ортопеди - няма страшно, от инжекциите е, аще стои при мен Peace
Това ме успокои, че съм познала причината. Сега остава да дочакаме да изчезне   Hug

# 10
  • София
  • Мнения: 4 423
Дали ще изчезне не се знае, важното е, че не е нищо сериозно, казвам ти го честно - на няколко специалиста съм била, защото тогава припаднах от страх като го напипах - мислех си най - лошото, но не е слава Богу  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт