махате ли си космите на корема?

  • 31 156
  • 106
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 723
за фотоепилация не мога да ти кажа, т.к. след като попрочетох инфо за нея и за лазерната се оказа, че фотоепилацията всъщност няма такъв дълготраен (а за някои и вечен ефект), освен това уврежда и кожата и могат да се получат петна.
За лазерна в Борекс мога да ти кажа. Ако наистина са само 10тина косъма, то и с 5-6 импулса могат да се оправят - което ще ти е по-малко от 5 лева   Peace     така, че си мисля, че няма причина да не се направи подобна процедура, не коства нищо.
за 2-3 процедури би трябвало да изчезнат завинаги.
Аз имам приятелка, която си маха на доста зони преди около 4 години и оттогава не са и се появявали....аз покрай нея се навих...само като си представих, че повече няма въобще да ги мисля....

# 61
  • Мнения: 3 830
за фотоепилация не мога да ти кажа, т.к. след като попрочетох инфо за нея и за лазерната се оказа, че фотоепилацията всъщност няма такъв дълготраен (а за някои и вечен ефект), освен това уврежда и кожата и могат да се получат петна.
За лазерна в Борекс мога да ти кажа. Ако наистина са само 10тина косъма, то и с 5-6 импулса могат да се оправят - което ще ти е по-малко от 5 лева   Peace     така, че си мисля, че няма причина да не се направи подобна процедура, не коства нищо.
за 2-3 процедури би трябвало да изчезнат завинаги.
Аз имам приятелка, която си маха на доста зони преди около 4 години и оттогава не са и се появявали....аз покрай нея се навих...само като си представих, че повече няма въобще да ги мисля....

Значи ще ходя на лазерна епилация.
Искам и подмишниците и бикини зоната да изчистя с лазерна епилация.


Някой знае ли козметичен сало, където да работят с лазерна епилация? Трябва ми за Главната на Пловдив или някъде близко. newsm78

# 62
  • София
  • Мнения: 7 097
Не, нямам нито на корема, нито на кръста. Всъщност имам, но са много незабележими.

# 63
  • Мнения: 192
Не, нямам нито на корема, нито на кръста. Всъщност имам, но са много незабележими.
И аз така.Трябва бая да се приближиш за да ги видиш.

# 64
  • Мнения: 389
Заради операции два пъти ми е бръснат корема и положението никак не е лицеприятно.  Tired

Искам, не искам, кола маска просто се налага.

# 65
Здравейте,

Аз съм малко нова във форума. Но наскоро чух нещо, което много ме притесни. Ходя на фотоепилация на корема вече 5-процедури и на триъгълника вече 4 процедури и съм много доволна. Растат бавно падат, на корема от няколко месеца вече нямам нищо. Но една моя приятелка беше отишла да и направят фото и козметичката и беше казала че не е хубаво да си прави на триъгълника защото можело да се образуват кисти. Последния път когато бях на генеколог нямах нищо притеснително, имах някаква малка киста, която трябва сега с цикъла ми да се е спукала, ще отида да я проверя разбира се, но този слух много ме разтревожи. А знам, че ако попитам в салона където ходя е малко веорятно да потвърдят слуха най-малкото заради търговска причина.
 

# 66
  • Мнения: 112
Здравейте. Преди да забременея имах косъмчета по корема и ги махах с епилатора, но странното е, че след като родих вече ги няма. Може би е на хормонална основа.

# 67
  • Мнения: 1 447
Здравейте. Преди да забременея имах косъмчета по корема и ги махах с епилатора, но странното е, че след като родих вече ги няма. Може би е на хормонална основа.
Не е изключено да е така.
Аз имам лек мъх и го махам когато ходя на кола маска.После с месеци нямам нищо.

# 68
  • близо под тепетата
  • Мнения: 668
Аз вече от доста време си ги махам.Тъпо лапе! Laughing #2gunfire гледах на един филм,че някаква жена каза,че забравила да си обръсне космите на корема и аз веднага реших също да пробвам  #Crazy 12-годишна,малко акъл  Simple Smile и вече станаха доста забележими.На кръста въобще не си личат.Трябва с лупа ги дириш...сигурно,ако не ги бях пипала на корема,нямаше да си личат.Онзи ден си направих кола маска на корема,щото вече не се търпеше и стана супер гладко  Laughing Party  Joy дано скоро не ми се налага да го правя пак и да си станат пак незабележими  newsm78

# 69
  • Мнения: 294
И аз си имам точно 2 косъма под пъпа за махане  Joy Не са кой знае какво, ама като съм си казала...

# 70
  • На ръба..
  • Мнения: 2 115
Аз бях почнала да ги бръсна от пъпа надолу, но на морето реших, че и около пъпа,че и нагоре не трябва да има и айде с  бигчето. Така минаха няколко години аз все бръц бръц и в един момент те станали дебели, дълги, че и са повечко. От доста време вече ги минавам с епилатора. Не мога да кажа, че са оределени, но поне не са толкова черни и дебели. По принцип съм ЗА махането на космите от коремчето (и на всякъде другаде де).

# 71
  • Мнения: 3 413
Аз пък моите ги изрусявам,което мисля,че е най-удачно тъй като космите не стават дебели като при бръсненето.Изрусявам ги с водороден пероксид(или както го знаем кислородна вода) и амоняк+малко пяна за бръснене.

# 72
  • Мнения: 5 173
Не, защото нямам Grinning

# 73
  • Мнения: 3 413
Блазе ти шушулче

# 74
  • Мнения: 1 259
Веднъж ги махнах и не друг, а приятеля ми ми се скара, че съм луда и от тогава не ги махам... наистина нетрябваше, сега ми се струват по-видими, ама се сдържам Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт