Обичате ли да танцувате?

  • 1 585
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 782
Тази тема е именно за мен. Аз не обичам, а направо обужавам да танцувам. Жалко че все по-рядко намираме време да ходим на диско, за да танцуваме там. В къщи все още не сме го правили, скоро ще останем сами в етажа на който живеем и тогава няма мърдане. И аз и годеника ми обичаме да танцуваме, всичко без кючеци Embarassed
Ще следя темата и ако някой случайно знае в Шумен дали има такива курсове. Thinking

# 16
  • София
  • Мнения: 2 430
да обожавам танците PeaceОт другия месец тръгвам на сал са на Аксаков имат клуб,тъкмо полезното с приятното,да постопя някой друг килограм

# 17
  • Мнения: 1 212
Случайно попаднах на темата ....
Последната ми страст беше да се науча да играя народни танци  Grinning
Имам вече огромна колекция от музика на компа вкъщи , но се случи така , че тъкмо тръгнах на уроци преди около 2 години .... и разбрах, че съм бременна  Laughing
Та дотам .... силно се надявам, някога да намеря време да подновя заниманията си .
По повод защо .... замислих се, колко различни хора' и мотиви имаме и колко никак не е лесно без подготовка да "затропаш" правилно по някоя мелодия .
Пък и каква съм българка, да знам само една ръченица и едно право хоро  Wink

# 18
  • Мнения: 1 317
Обожавам да танцувам  newsm57 С мъжа ми особено харесваме латино ритмите, все си мисля да разуча къде в Русе има някакви занимания, но нещо ме е срам  Blush

# 19
  • varna
  • Мнения: 676
Играла съм като малка 4 години балет.Това ми помогна да изградя добра походка,добра фигура,гъвкавост.Иначе обожавам да танцувам всякакви танци и го правя добре. dance newsm36

# 20
  • Плевен
  • Мнения: 854
И аз обожавам народните хора и танци. Любимото ми хоро е ситно влашко и не знам защо казват, че било трудно. На мен много ми харесва и ми е лесно. Докато бях студентка нямаше вечер на очните, в която да не сме излезли на кръчма да разгреем с хорца, а след това и на дискотечка... Ех, че хубави времена бяха, ама отлетяха... dance

Общи условия

Активация на акаунт