Раждане в Шейново през празниците

  • 1 241
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 703
Момичета, внимавайте!
Ако на някоя от вас и предстои раждане там тези дни, желая ви късмет. В Шейново хаосът е пълен, дежурни по празниците са предимно по- младите и неопитни лекари, а информация за каквото и да е "през празнични дни не даваме"!
2 часа ми отне да разбера дали бебето ми е готово за изписване, добре че подготвих роднините по-рано. А по време на самото раждане акушерката се паникьоса и само говореше,че се разтреперала от страх, в един момент се отказа и извика доктора да ме преместят за секцио! И говорим за бързо, сравнително лесно/ все пак трето/ естествено раждане! Останах с впечатление, че изражда за първи път.
А при майчетата, които имаха първо детенце, паниката беше повсеместна! Хвърлили шише с мляко в креватчето на бебето и никакво инфо. А мамите се плашат, какво е станало с бебето, защо е това мляко! Давала съм "консултации" по целия етаж за кърменето, за уригването и пр. ooooh!
Успех и здрави и весели бебчета на бъдещите мами! Hug
Извинете ме, ако съм ви притеснила с моя разказ, но все още съм  #Cussing out!

# 1
  • Мнения: 266
Миналата година аз родих точно по празниците.Наистина хаосът е голям,на мен също не ми даваха никаква информация за бебето.По абсолютно същия начин беше и с нашето изписване,един идва и ми казва,че ще ме изписват,а друг не ,но аз съм си луда глава вдигнах им един скандал и да видиш как набързо ме изписаха.

# 2
  • Мнения: 363
по празниците не е ли навсякъде голям хаоса?!?

# 3
  • София
  • Мнения: 6 248
Ох, като чета такива неща и много ме хваща яд. И болниците ли трябва да почиват по празниците?! И трябва да се молим да не се разболяваме/раждаме по празници, че иначе лошо ни се пише  ooooh!

# 4
  • София
  • Мнения: 4 585
Моя приятелка роди там на 30 април. Вчера я изписаха, но не ми е разказвала как е било.
Аз се надявах да не се разраждам по празниците миналата година.

За съжаление, информация за бебетата почти никога не дават и трябва да се молиш всичко да е нмаред, че да не се налагаш да ги търсиш и разпитваш. Tired Явно тази практика продължава от много години, защото и аз като съм се раждала, 4 дни не са казали нищо на мйака ми за мен и не са я пуснали да ме види. Била съм в кувьоз. Confused

GeoNadin , честито бебче! Да ти е живо и здраво!  bouquet

Последна редакция: нд, 04 май 2008, 12:57 от passion

# 5
  • Мнения: 243
GeoNadin първо да ти честитя рожбата - да ти е жива и здрава и само да те радва  Hug Heart Eyes
Аз раждах август месец - нямаше празници, но положението беше същото. Родих сутринта и казаха че ще ми донесът бебето в 15 часа, но... стана 15, стана 18 и като не ми го донесоха и в 21 часа ходих да се разправям и да си търся детето и се оказа че е в кувиоз Confused Никой нищо не ти казва - в Шейново е голяма мизерия и е пълно с идиоти  #Cussing out А като минат вечер и раздадат по едно парче краставица и половин филийка хляб, нарязани като за прасетата и направооооо....  #Cussing out #2gunfire #Cussing out

# 6
  • Мнения: 9 973
и аз родих в почивни и празнични дни
шоуто е пълно навсякъде,не само там

# 7
  • Мнения: 1 763
Аз не съм раждала по празниците, но беше същата работа. За раждането си бях избрала екип и мина добре, но после беше пълен хаос и абсолютна незаинтересованост за бебетата и родилките. Добре че бях в стая с мами с второ раждане, иначе сигурно щяха да ми уморят детето от глад.

# 8
  • Мнения: 363
Аз раждах там преди 3 месеца.доволна съм.просто такъв е реда ж на6ите болници и по- специално в тази.инфо недават има си 4асове в които можеда попита6 в неонтологията,излизат и вси4ко тиказват за бебето.аку6ерките бяха мили и обяснаваха за кърменето.смятам 4е няма ни6то ло6о в тва 6и6е дето го дават,то е за всеки слу4ай,няма гладни д астоят не6тата.да определено има какво да се желае,но нека не прекаляваме...аз ли4но съм доволна от грижите за мен и бебето.моля някой д ане се обиди,това си е мое мнение... Simple Smile

# 9
  • София
  • Мнения: 431
Аз не съм раждала по празниците, но беше същата работа. За раждането си бях избрала екип и мина добре, но после беше пълен хаос и абсолютна незаинтересованост за бебетата и родилките. Добре че бях в стая с мами с второ раждане, иначе сигурно щяха да ми уморят детето от глад.

Същата работа беше и при мен. Раждането мина добре, но после беше ужасно. Изобщо не знаех нищо за детето, знаех само че е на антибиотик, ама докога и защо, никой не ти казва. А за кърменето да не говорим, защото изпадам в ужас от спомените.

# 10
  • София
  • Мнения: 790
Ами аз раждах преди близо 3 г, но положението беше същото. Никой нищо не ти казва, няма и кой да питаш, добре че имаше една мама с второ детенце, която ми помогна със съвет и подкрепа  Heart Eyes
А иначе честито бебче!

# 11
  • Мнения: 1 710
Същото е положението в Тина Киркова. Направо си е лош късмет да раждаш по време на дълги почивни дни.

# 12
  • Мнения: 4 753
Егати лудницата...  ooooh! А аз си мислех, че нашата болница е много зле... Малка болница, малко бебета, каквото не си питала това не са ти отговорили... обясняват си хората... бебетата си стоят при нас, а неонтолозите сами минават и питат трябва ли ни АМ за бебетата.... Добре, че не послушах майка ми да раждам в София... то сакатлъци навсякъде стават, ама тука поне е спокойно...

# 13
  • Мнения: 31
аз родих в шейново преди една година беше неделя вечерта раждането без забележки но инфо за бебчо забрави честито бебче миличка newsm51

# 14
  • Мнения: 384
Мда, аз родих на 27 февруари със секцио и трябваше да стоя в "Шейново" няколко празнични дни. Асансьорът се разваля, никой не идва да ти каже защо не ти носят бебето, полудяваш от напрежение. Изписаха ни на 3 март. По-точно ни изритаха, защото това изобщо не може да се нарече изписване. Сестрата облече бебо скорострелно, отказа да му сложи дрешките, които бях приготвила, защото щяло да му стане топло, дори не му закопча копчетата. Занесе го в галоп до залата за изписване и докато извикаме близките, бебо вече беше червен като домат и се дереше. Снимките са ужасни, навсякъде е разкривен, недооблечен. И отзад на снимките надпис, че стачкуват. Просто страхотно.

Общи условия

Активация на акаунт