какво мислите за това!!!!!!!!!!!! кандидат за музикален идол

  • 6 220
  • 136
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 4 435
Мисля,че е достатъчно,че му отделяме толкова страници в другата тема,че и самостоятелна да има този кретен.

# 2
еми не я видях в другата тема а и все пак няма нищо общо с рок концерта

# 3
  • София
  • Мнения: 15 450
Отвратително е.Сега искам майка му да  се изправи пред хората и да обясни така ли го е възпитавала?

# 4
  • Мнения: 2 957
Отвратително е.Сега искам майка му да  се изправи пред хората и да обясни така ли го е възпитавала?

А майката на "репортерката" не ти ли е любопитно да чуеш?!
 Тя го причака, за да го обижда съвсем откровено.И аз да бях щях да я заблъскам.

# 5
  • Мнения: 1 100
Съвсем нормално. Очаквах такава реакция от него.
Все пак нека да отбележим, че денислав има не особено голям мозъчен капацитет, което не му позволява да отреагира разумно, според етикета, или поне с чувство за хумор, на ситуацията
Не може да се защити по друг начин и агресията няма накъде да избие... освен на бой.
Напълно естествена реакция на един ограничен човек. Затова съществува и определението "селянин", което се боя да употребя в случая, защото се страхувам, че ще обидя жителите на селата, които съм сигурна, са далеч по-зрели.

# 6
  • Мнения: 452
е да удряш жена и то да и набиваш ритници е прекалено ........просташко
от Иван го беше страх  .........не смееше пред него да се дърви така

# 7
  • Мнения: 4 435
Отвратително е.Сега искам майка му да  се изправи пред хората и да обясни така ли го е възпитавала?

А майката на "репортерката" не ти ли е любопитно да чуеш?!
 Тя го причака, за да го обижда съвсем откровено.И аз да бях щях да я заблъскам.

Е,чак да го обижда не започна.Започна да му задава провокативни въпроси.Той трябваше като всички други да подмине,като иска пак да я напсува.Ама той-виж си зъбите,селянка,курво вече прекали,тогава тя му каза,за майка му.Сори,ама и на мен да ми каже курво,това щеше да последва.Но никаква чест не му прави така да посяга на момиче,и с юмрук даже. Sick Селяндур.

# 8
  • Мнения: 235
Искам  да ви видя в подобна ситуация. 99% ще реагират по същия начин, ако не и по-зле.

# 9
  • София
  • Мнения: 265
Обиждай, за да бъдеш обиждан. И добре, че показаха причината Денислав да се държи така. Иначе показваха само как той бие репортерка, нищо неподозираща. А тя си го провокира съвсем съзнателно. Не веднъж бият репортери, какво се впечатлявате. И по-известни от него са налитали на подобни  Peace

# 10
Отвратително е.Сега искам майка му да  се изправи пред хората и да обясни така ли го е възпитавала?

А майката на "репортерката" не ти ли е любопитно да чуеш?!
 Тя го причака, за да го обижда съвсем откровено.И аз да бях щях да я заблъскам.

Е,чак да го обижда не започна.Започна да му задава провокативни въпроси.Той трябваше като всички други да подмине,като иска пак да я напсува.Ама той-виж си зъбите,селянка,курво вече прекали,тогава тя му каза,за майка му.Сори,ама и на мен да ми каже курво,това щеше да последва.Но никаква чест не му прави така да посяга на момиче,и с юмрук даже. Sick Селяндур.

абсолютно и аз съм на това мнение
откъде накъде ще и налита на бой защо не се оперчи така на някой мъж ще му смачка фасончето детско
аз да ви кажа го харесвах но това е много грозно и просташко държание
гледах и интервю със константин ама той не реагира така макар че го провокираха и негоhttp://www.vbox7.com/play:49372e70

# 11
  • Мнения: 14
Много добре си е постъпило момчето.
Тия от Сигнално Жълто прекаляват.
В случая няма значение жена ли е мъж ли е.От къде на къде ще си позволява да причаква хората,да ги обижда и да им задава тъпи въпроси.
И той в случая как да постъпи да я прегръща и целува ли?
Тия селяни от това тъпо предаване точно шамари си заслужават.По друг начин няма оправяне явно. Simple Smile
Не смятам,че Денислав трябва да се срамува от постъпката си.

# 12
  • Мнения: 3 271
В другата тема не го гледах, ама след тази го пуснах.
Супер тъпо изпълнение, ама и онази репортерка си го търсеше. Такива и мен могат да ме изкарват от нерви със сигурност. Едва ли чак ще я наритам, но определено беше супер грозно поведението й. Какво очакват след такава провокация. Явно точно това, за да те изкарат от нерви и да изгубиш контрол. Денислав ми е отврат принципно, но и тази се е оляла!

# 13
  • Мнения: 4 292
А, значи неговата майка никой не може да я нарича курва, ама той може да използва подобни епитети за когото си иска и когато сметне за оправдано? Жалко, че има хора, които смятат поведението му за нормално! С нищо не е повече от репортерката, напротив. Смешен е до безобразие, а лошото е, че децата попиват всичко от подобни измислени идоли, с доста съмнителен морал.

# 14
  • Мнения: 1 058
Леле голям мъж го дава с жени се бие.

Общи условия

Активация на акаунт