кога пропълзяха бебетата ви?

  • 6 514
  • 86
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 973
много съм щастлива Hug  От 3м. се обръща по корем и реве,пищи,че не може да пълзи,а ето,че днес го направи.
ние сме на 8м.,а вашите бебчовци кога пропълзяха?

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Баткото проходи на края на 8-я месец,а започна да пълзи в 10-я  Laughing Малката проходи на 11м,а на годинка започна да пълзи/то нейното е силно казано пълзене  Wink/

# 2
  • София
  • Мнения: 44 014
На 4 месеца почна да се мъчи да лази....на 6 вече бяха напълно успешни опитите, на 9 без 2 дни проходи....та той бързаше в тези неща....

Последна редакция: нд, 04 май 2008, 18:14 от Angel_Dust

# 3
  • Варна
  • Мнения: 4 969
не помня точно , но пропълзя доста раничко.Беше истински професионалист в лазенето , взимаше големи разстояние за доста кратко време  Joy Проходи на годинка  Peace

# 4
  • Мнения: 7 201
Ами честито!  bouquet
Моят син не е пълзял-от проходилката и... направи първите си стъпки.

# 5
  • Plovdiv
  • Мнения: 547
Браво на вас! Heart Eyes Хайде, време е да разчистите терена, да вържете вратичките на шкафчетата и да запушите контактите. Laughing Laughing
Това е страхотно преживяване за нас, родителите. Всички ПЪРВИ неща на нашите слънца. Hug
Големият син след прохождането започна да пълзи Grinning, а пък малкият звяр първо пропълзя на заден ход Laughing, беше на 7 месеца.

# 6
  • Мнения: 11 003
Пропълзя на 9 месеца, след като на 8 месеца се научи да ходи, хваната за ръка или опора.

# 7
  • Мнения: 2 910
Пропълзя на 6м.

# 8
  • Мнения: 2 374
Честито постижение! Hug
Мисля,че към 5-тия някъде направи опити да лази,а покорем се обръща от 3-тия!

# 9
  • Мнения: 493
Записвам се да следя темата,тъй като ние все още не пълзим-дори не може да сяда стабилно още. Embarassed...иначе се обръща по корем и от корем на гръб

# 10
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Изобщо не е пълзяла, направо проходи.

# 11
  • Мнения: 1 674
в края на 6-ия месец

# 12
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Ивайло пропълзя на около 8 месеца, а на 10 вече се опитваше да ходи.

# 13
  • Мнения: 3 376
Края на 7-ми месец.

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Браво на бебчо  Heart Eyes Сина ми пропълзя някъде към средата на 8-ия месец и оттогава хаоса вкъщи е пълен. Няма нещо, което да не е опитал какво е на вкус, за мой ужас, но вече свикнах. На няколко пъти заби главичка в пода в бързината си да стигне до мястото, към което се е запътил. Не успях да го предпазя и от защипването на пръстчетата по шкафовете. Толко е бърз, че докато успея да реагирам, белята е станала, а пък като проходи не ми се мисли какво ще е  Tired. Да са ни живи и здрави, това е най-важното, другото е поправимо  Peace.

Общи условия

Активация на акаунт