Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 30 отговора
здравейте мацки  newsm03 знаете ли нещо за тези сутиени които са само силиконови чашки без гръб и презрамки и с вакум залепват само за гърдите и можеш да ги носиш на рокля без презрамки и гръб и изглежда така все едно си без сутиен и гърдите са си твои? има ли някои такъв и дали се отлепя докато ходиш?
Цитирай

Тук и сега

аз лично съм ги виждала ,но не и пробвала.Чувала съм,че не са много сигурни,но ако ти трябват за една вечер
и няма да се вихриш диво на някой дансинг Laughingстава Smile
Цитирай

Torrevieja,España

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=269499.0 
Ето ти темата,само една страница назад.
Цитирай

Според мен са за малки гърди, на мен лично не мога да си представя, че ще се чувствам спокойна с такава придобивка. Да не се окажа в един миг по без сутиен. Един път направих такава върховна глупост на бала си, с рокля с гол гръб без сутиен,че и не беше впита и как съм танцувала няма да разправям. 35
Цитирай

София

Да, аз имам. И наистина е за малък до среден бюст (за да има добър ефект - повдигащ), при по-голям бюст по-скоро дърпал надолу според други мнения, които чух.
Няма опасност да се отлепи..стига да не го преносиш - те си имат давност някаква - между 10 и 50 пъти...някои говорят и за близо до 100 ползвания, но мен малко ме съмнява това.
Има си леко лепило отвътре и трябва да го миеш и да го съхраняваш в кутията му след носене, за да се запази по-дълго. Но иначе е адски удобен поне според мен, и за бюстиета и рокли с гол гръб е идеален  Peace
На Triumph си взех аз - по 22 лева са, но чух, че имало и по-евтини
Цитирай

Boston

А някой има ли идея къде във Варна продават такива чудесии Wink мерси предварително!
Цитирай

Cофия

Една приятелка носи такъв, но тя не е с голям бюст. Мисля, че не е удачен вариант за по-надарените Thinking
Цитирай

На "Триумф" наистина ли са по 22лв.?
Цитирай

София/Света на Диска

Има такава тема вече и е нова Peace

Не са на принципа на вакуум, а на залепване. Има лепеща повърхност, която залепва добре за гърдите.

За да се удължи живота на такъв сутиен, трябва да се почиства със сапун и хладка вода след всяко носене Peace
Цитирай

София

да, наистина..и аз очаквах да са по-скъпи на Триумф...като знам другото им бельо на какви цени е. Аз преди седмица си го взех моя от  магазина им в Sky City.
Цитирай

във варна ги има навсякъде.- в клеопатра,в магазина за бельо до сантана(срещу църквата), по Владислав.цената е между 20-25 лв.след ползване се измиват само с вода.
Цитирай

София-Сибир...

Ужасна глупост този "сутиен".
Една приятелка ми подари такъв /тя си направи силиконови гърди, а на мен ми подари съвсем нов силиконов сутиен/вече не и трябваше Laughing
Наистина по-скоро за по-малък бюст, но............ТОЗИ СУТИЕН ПРАВИ МАЛКИ ГЪРДИ ОЩЕ ПО-МАЛКИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Сплесква ги...............
Така и стои в шкафа.Противно изглежда, противен при докосване...
Моя син като го видя ...много се зарадва/цициииииииии Shocked/Играеше с тях,добре че баща му не видя това нещо................. #2gunfire
Цитирай

София

Освен ,че ги сплесква и въобще не е за чувствителна кожа. Ужасен обрив получих от едночасово ползване. Никога по-вече не бих сложила ooooh!
Цитирай

София

На мен лично ми е много удобен. Миналото лято носех само такъв и си купувах нов почти на 2 седмици, защото спира да лепи. За малък бюст е идеален. За по-голям едва ли. Онзи ден обаче си купих на Нов силует сутиен със силиконов гръб, който пада чак на кръста (не сутиена, а гърба Smile ). Струва ми се, че това ще е по-добрия вариант за дрехи с гол гръб, че иначе не ми се дават пак по 40 лв на месец за сутиени.
Цитирай

Boston

На мен лично ми е много удобен. Миналото лято носех само такъв и си купувах нов почти на 2 седмици, защото спира да лепи. За малък бюст е идеален. За по-голям едва ли. Онзи ден обаче си купих на Нов силует сутиен със силиконов гръб, който пада чак на кръста (не сутиена, а гърба Smile ). Струва ми се, че това ще е по-добрия вариант за дрехи с гол гръб, че иначе не ми се дават пак по 40 лв на месец за сутиени.
Ще ми кажеш ли каква му цената на този сутиен, че ми трябва точно за рокличка с гол гръб, а не ми е малък бюста и като чета коментарите, явно силиконовите чашки няма да са ми от полза. Мерси предварително  Hug
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 30 отговора