Как да спра да качвам килограми:(

  • 32 910
  • 111
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
AFRODITA,
zastoto ako imas da svalias 20 kg, niama da mojes da go napravis za 2 sedmici, ne i s edna dieta , zastoto zapochvas da gi zadurjas kilogramite. Principa na neinite dieti e da luje organizma. 2 sedmici se hranis po edin nachin- svalias i sled oste 2 smenias dietata i toi totalno se oburkva i pak svalias.

# 31
Цитат на: Marina Ivanova
Zdraveite otnovo
Blagodaria mnogo za izcherpatelnia otgovor! Razbiram vsichko tova, az sashto ot izvesno vreme sam protiv dietite, no tazi sas zelevata supa mi izglejdashe mnogo uravnovesena.
Dobre a shtom ni lipsva hrom, i mnogo drugi elementi i veshtestva, kakvo preporachvate da napravim za da se vaztanovim ot umorata i da ne ni presledva neistov glad za zahar?
Pozdravi Marina


Vij ot tezi preparati edva li ima niakakva polza,mamite sa pravi,tozi gospodin e reshil da ni zaribiava....a zelevata supa si e super,poznavam 4 choveka koito veche ia probvaha,sred koito i dvama maje i triabva da ti kaja che efektat e strahoten i e naistina tolkova barz,otslabvash s minimum 7 kg na sedmica,ako ia spazvash kakto triabva ,a ako ne ia spazvash striktno s opkolo5 kg.n a10 dni...Priatelkata mi koiato ne ia spazvashe tochno,bese napalniala s 30 kg po vreme na bremennosta i nisto ne i pomagashe,a s tazi dieta za  pochna da svalia,i pri tova ne ia spazvashe striktno,naprimer iadeshe si supata,no ne spazvashe drugite nesta,vmesto meso iade pukanki ili dori nesto sladko i pak otslabna....ami biah ia vijdala niakade v bg-mamma,ako ne ia namerish,ste ti pratia receptata stoto sega ne ia pomnia tochno...uspeh Wink

# 32
Цитат на: Теодора
Николай,
 Позволете ми да се съмнявам, че мотивите ви за присъствие във форума са само алтруистични.


Съмнявайте се! Това е ваше право.
Проблема е, че Вашите съмнения не правят по-маловажен въпроса по отношение на това, за което говорех (набавянето на хранителните вещества). Никога не съм казвал, че продуктите, с които работя са единствената алтернатива. Единствения проблем е, че каквото и средство да се ползва директно за отслабване то няма да доведе до трайно отслабване и организма пак остава с недостиг, който се отразява в последствие не на мен, А НА ЗДРАВЕТО НА ДЕЦАТА НИ.
Ако има някакво външно изразяване на даден проблем, какъвто е качването на килограми той задължително е заради проблеми вътре в тялото, а аз в моите мнения само ви подсказах на какво да обърнете внимание.

# 33
Uvajaemi gospodin Radunchev naistina mnogo interesno mislene imate!Kakvo znachi :"Reshih che e zastoto ne sam registriran i reshih da se registriram?!"Ako oste ne ste razbral tozi forum e za badesti i nastoiashti MAIKI,vie kam koia grupa se vpisvate ako ne taina?!Ako tolkova jelaete da reklamirate produktite si,otvorete si sait,ne e osobeno trudno i go pravete kato horata,naistina motivite vi ne zvuchat ubeditelno!Ne vijdam smisul da prodalgavate da ni otgovariate!
A osven tova,organizma si ima nachini da se hrani stiga da se hranish zdravoslovno,mnogo mi e interesno kato gi e namalo tezi preparati kak sa jiveli horata?i pri tova sa bili dosta po-zdravi ot nas....

# 34
  • MUC
  • Мнения: 571
@g-n Radun4ev
napulno sum suglasna s hajar & co. v kraina smetka v tazi tema iskame da 4etem kak da si svaljame kilogramite sled ragdane i da ne  ka4vame, a ne samozastite vi. Nesto mai ste sburkali foruma i temata...

# 35
  • Мнения: 1 497
Цитат
Единствения проблем е, че каквото и средство да се ползва директно за отслабване то няма да доведе до трайно отслабване и организма пак остава с недостиг, който се отразява в последствие не на мен, А НА ЗДРАВЕТО НА ДЕЦАТА НИ.


Навремето бях чула следната реплика, която е малко жестока, но е така "Пълни хора в Освиенцим няма".
Така, че всъщност истината за отслабването  е една единствена- намаляване на приема на калории и увеличаване на двигателната активност.
Ако храната, която се приема е нискокалорична, но разнообразна, почти не виждам нужда от прием на допълнителни химически обработени добавки. Дори съм чела, че витамините, които пием в повечето случаи не се усвояват пълноценно от организма, защото организма не ги разпознава като натурални, тоест като идентични с естествените витамини в плодовете и зеленчуците.
За здравето на децата, имате известно основание, но бих казала само известно. Коментара ми е, че при прием на алкохол цигари и наркотици, това е така. Но едно непълноценно хранене се отразява само частично, защото доколкото ми е известно бебето "само си взема" това, което му е необходимо от организма на майката. Бабите ми навремето не са приемали никакви хранителни добавки, нито витамини, но са се хранили с екологични храни и са водили здравословен начин на живот и пак са възпроизвеждали здраво поколение.
Не казвам, че продуктите на фирмата са менте. Аз лично съм фен на една руска фирма за козметика, която е била разработка на военната индустрия преди години. Така, че не отхвърлям тотално продуктите на вашата фирма по презумпция. Просто се злоупотребява с техния спектър на действие. Един ваш колега ги рекламира от такива, които спомагат за забременяване до лекуващи рак и псориазис. Вие- от отслабване и лекуване на стрии до здравето на децата. Ето това лично мен ме дразни.

Поздрави.

# 36
  • Мнения: 5 500
Цитат на: DEianaZ
AFRODITA,
zastoto ako imas da svalias 20 kg, niama da mojes da go napravis za 2 sedmici, ne i s edna dieta , zastoto zapochvas da gi zadurjas kilogramite. Principa na neinite dieti e da luje organizma. 2 sedmici se hranis po edin nachin- svalias i sled oste 2 smenias dietata i toi totalno se oburkva i pak svalias.


Малееее, за какви 20 кг говориш Rolling Eyes Мен 2 кг ме притесняват Confused  Confused  Confused
Както и да е, аз съм разбрала, че ДИЕТИТЕ НЕ ПОМАГАТ и за това не ги спазвам Wink  Sign Exclamation
Успех на тези, които ги спазват Sign Exclamation

# 37
Напълно вярно е, че синтетичните витамини и минерали не се усвояват напълно не "в повечето случаии", а винаги и не само това, а вредят. Аз съвсем не говоря за тях, а именно за абсолютно натуралните (има такива) и ако темата, която отворих не бе изтрита щяха да ви се изяснят много неща, но уви.
Наистина не смятам да ви обременявам със информация, която не смятате за необходимо да знаете, въпреки безспорната и важност за здравето ни. Вероятно достатъчно много знаете. Но е добре да знаете, че от едно време (когато нашите майки и бащи са били здрави) до сега са се променили толкова много неща, че е немислимо в днешно време човек да бъде здрав, без да прави това, за което говоря. След много време може би някои от вас ще разберат, че съм бил прав.
Желая ви успех!

П.П. Повече няма да давам мнения. Може да си отдъхнете.

# 38
  • Мнения: 1 497
Напротив, давайте си мнението, стига да е съобразено с политиката на сайта.

# 39
  • Мнения: 6 323
Ето премахнатата тема, г-н Радунчев!

Публикувам темата, за да няма недоразумения и за да не заблуждавате жените, че е съдържала нещо друго!

За мен това е абсолютно директна реклама, която няма място в тези форуми!

Редактирала (т.е. изтрила) съм имената на фирми, марки и артикули, както и координатите!

Никой няма да има нищо против, ако постингите Ви наистина съдържат съвети, мнения, коментари, но не и когато крайната им цел е да правите реклама и продавате продуктите, които предлагате!



Специалистите казват: за да бъдат децата ни здрави имат нужда от ЕЖЕДНЕВНО набавяне на всички необходими витамини, минерали и други хранителни вещества.
За съжаление, колкото правилно и разнообрзно да се храним много от тях не могат да се набавят, поради липсата им в храната. Важно е да се отбележи, че те трябва да бъдат от естествен произход, а не както повечето от нас са свикнали - синтетичните им аналози, продавани масово в аптеките. Сега в световен мащаб се обръща особено внимание върху този проблем. Според множество изследвания на специалисти от цял свят приемането на синтетични витамини и минерали не само, че не помага, а вреди на организма. Едва 5% от тях се усвояват от организма, 20% се изхвърлят, а останалите 75% го задръстват със шлаки и токсини. Съществува и огромен риск от предозиране. Всичко това причинява редица здравословни проблеми, които могат да се избегнат, ако имаме нужната здравна култура.
Днес в цял свят вече се използват натурални витамини и минерали. Но често търговците и производителите твърдят, че продуктите им са натурални, а в действителност това съвсем не е така. В повечето случаи продуктите са на натурална основа с много допълнителни примеси, което съвсем не означава, че са изцяло натурални. Повечето клиенти не обръщат никакво внимание на това, поради липса на информация и купуват, без да се замислят, като най-често решаващ фактор за покупка е по-ниската цена. За да избегнем усложненията, които настъпват бавно и незабележимо, увреждайки трайно здравето ни, най-доброто решение е да се доверим на лидерите в тази област - *****************. За съжаление в аптеките у нас продукти на този световноизвестен фитофармацевтичен концерн не се намират по ред причини. Но за наше щастие този проблем е решен от компания ******************, която представлява ********* и предлага тези продукти. Най-важен в конкретния случай е детския продукт ***********. Той е обявен от ЮНЕСКО за номер едно за деца от 1998 година до сега. Приемайки го децата ни наистина няма да имат алергии, чести настинки и ангини, много по-леко ще преминават грипните епидемии, ще се учат по-добре и ще растат здрави и хармонично развити.
Всеки, който желае повече информация за продуктите, произведени от ******** може да се обади на телефон ********** или ***********.

Извинявам се на всички за този off topic!

# 40
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Момичета,зная колко сложен е проблема с отслабването.Но от личен опит ще ви кажа,че диетите не помагат.Лед това всичко се връща,по някой път в повече.Аз отслабнах с 45г.,благодарение на книгата на Харви и Мерилин Дайъмънд "Сила за живот".там калориите нямат значение,важното е правилното комбиниране на продуктите.Второто и издание е "Сила на живот при български условия".Купете ги и двеве,като прочетете първата,вижте и втората.Много е лесно,а и наистина човек се чувства много добре.Все пак аз задържах килограмите 4г,а сега в 6-ти месец съм + 5,5кг.Успех!!!!!

# 41
  • Мнения: 4 458
Пробвай с Аквасорс - водораслите! Доста са добри и ги препоръчвам на майки и деца. Ако решиш мога да ти кажа точно кой продукт www.aquasource.net

# 42
  • Мнения: 5 500
Цитат на: biliana333
Момичета,зная колко сложен е проблема с отслабването.Но от личен опит ще ви кажа,че диетите не помагат.Лед това всичко се връща,по някой път в повече.Аз отслабнах с 45г.,благодарение на книгата на Харви и Мерилин Дайъмънд "Сила за живот".там калориите нямат значение,важното е правилното комбиниране на продуктите.Второто и издание е "Сила на живот при български условия".Купете ги и двеве,като прочетете първата,вижте и втората.Много е лесно,а и наистина човек се чувства много добре.Все пак аз задържах килограмите 4г,а сега в 6-ти месец съм + 5,5кг.Успех!!!!!


Ама много си права Laughing  Sign Exclamation Там е истината, а не в диетите Sign Exclamation Хапваш от всичко, по колкото искаш, и си 6. Важно е само да се комбинират правилно храните Grinning много е лесно Sign Exclamation

# 43
  • sofia
  • Мнения: 769
При първата бременност качих 35 кг. (влязох да раждам 95 кг) От самото раждане свалих около 11 кг., защото бебето беше голямоа и раждах почти 18 часа. Освен това от епизотомията загубих почти 2 литра кръв, та...така. След раждането кърмех, но килограмите не мърдаха. Така  6 месеца след като реших да ида на частен преглед при гинеколог. Назначи ми изследвания на хормоните на щитовидната жлеза. Оказа се, че един от тях е доста под критичната норма и то повече от година. Оказа се, че и това е била причината за многото кг през бременността и голямото бебе - 4.200 кг.
Беше ми назначено лечение, но след като отбих детето на 8 месеца. За около 2 години (без диети и кой знае какви упражнения) успях да сваля 22-23 кг.
Сега съм в последна семица с второто дете и положението е същото, така че не се тревожи. Освен това ти препоръчвам да отидеш за консултация  и при лекар хомеопат (има такъв в клиника Лора на бул. Хр. Ботев 10). Той може да ти назначи и подготвяща терапия, която да не пречи на кърменето.
УСПЕХ! Wink

# 44
  • Мнения: 1 497
Аз съм също "за" разделното хранене, когато няма медицински противопоказания, разбира се.

Общи условия

Активация на акаунт