Нормално ли е да е толкова мързелив и заядлив!!!!!

  • 3 132
  • 25
  •   1
Отговори
Много тъпо заглавие ама друго не измислих..писна ми вече от съпруга ми , от неговите скандали за нищо поне според мене..Пиша тук защото вече се замислям за раздяла .За околните е много добър човек, но само аз си знам..Пътува често командировки и това е времето в което се чувствам човек, и отделям време за детето си и себе си.Когато си е тук всяка вечер  пие -напива се много и седи пред компютъра до сутринта.Естествено нищо не мога да му кажа,ама той на мене да.Постоянно ми казва какво да права, да не седя на компютъра да не излизам много защото  къщата не била изчистена.Разхвърля всичко където му падне , яде оставя си чиниите , чорапите , дрехите кое където му падне........аз тичам по него , по детето като луда.След като изчистя минава отк така да се кажа -проверка как съм изчистила и ако намери троха или нещо друго вика като луд.Прави луди скандали за нищо, примерно не съм могла да изхвърля боклука защото съм излязла с детето с количката и той ---ВИКА силно, а след малко е  добре даже  ще дойде да ме гушне........реши ли почва скандал а аз какво преживявам за тези моменти просто нямам думи.......Сега си е тук почивка за празниците, моля се Praynig по бързо да замине,чувствам се щастлива сама.мечтая да живея сама.

# 1
Забравих да спомена за обидите които се стоварват върху мене  - мърло, на майка ти в п..... и прочие.Вчера дадох на детето малко хляб защото протягаше ръчички и то си хапва и обикаля из стаите как да го сложа на едно място на 1 год е и той - ще те пребия като куче всичко трохи стана...ама нали аз ще изчиста после охххх не се издържа Sad

# 2
  • Мнения: 402
 Shocked
Не , не е нормално да се държи по тоя начин -това си е психически тормоз постоянно  Shocked
щом и сама казваш,че мечтаеш да живееш без него, мисля,че това със сигурност ще е по-добре за теб , а и задетето- то явно расте в постоянните скандали, слуша как те обиждат.Кажи си "Достатъчно" и бъди силна, заслужавате много повече от такъв ад  bouquetТук ще намериш подкрепа  Hug

# 3
  • Мнения: 2 723
Пътува често командировки и това е времето в което се чувствам човек, и отделям време за детето си и себе си.

Сега си е тук почивка за празниците, моля се Praynig по бързо да замине,чувствам се щастлива сама.мечтая да живея сама.

Нямам какво да добавя, ти много добре си си го казала  Peace

# 4
  • Мнения: 911
ами...остана само да измислиш как да сбъднеш мечтите си  Wink

Не искам да те подкокоросвам, но на човек, който псува на майка пред едногодишното си дете, щото е направило трохички............май няма много начини му да се влее мозък с членоразделна реч.

А да ми се кльоцне някой и да ми играе ОТК колко ми е чиста къщата, след като очаква аз да хвърлям боклука с количката..........еее  #Cussing out няма как да стане  #2gunfire

Въпросът ти е риторичен - НЕ Е нормално детето ти да свиква с мисълта, че някой може да си позволява така да се държи с майка му!

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Аз също съм живяла с мъж който пиеше доста и от опит ти казвам,че няма оправяне това нещо.Пет години тормоз ,всяка вечер едно и също- запой накрая правеше и други бели ,които ме е срам да напиша тук,накрая не издържах и подадох молба за развод.Ние нямахме деца и и разводът мина доста леко.Пък и шом се чувстваш добре сама,значи ти е дошъл момента да го нправиш.Не се чуди изобщо.сигурно те е страх сега,но после сама ще се чудиш как по-рано не си направила тази стъпка.Желая  ти успех.

# 6
  • Мнения: 463
Не е нормално,за мен!За някои обаче е!От тук нататък всичко зависи от твоя праг на поносимост!Вземи се в ръце,и бъди щастлива.

# 7
Момичета страх ме е наистина, сериозна стъпка е това..ето днес от 7  сутринта съм станала , мия чинии, пера докато спят всички и господина стана вв 11 изкъпа се, обръсна се ипочна скандал защото имаше замотани няколко зарядни на телефони като са били в багажа ни от вчера последваха викове, шутове псувни каза че ще и скъса дрехите взе ми една по нова дреха каза ти ли ще ми се правиш на красива ще ги скъсам и телефона ще ти взема никъде няма да ходиш.......и след малко като пийна кафенцето дойде да ми се гушка и вика хайде да се сдобрим........ #Cussing out #Cussing out ее писна ми вече не енормално това .........

# 8
  • Мнения: 402
Тоя не е наред с мозъка  Naughty
Това не е повведение на нормален човек-как ще се държи така с теб?

# 9
  • София
  • Мнения: 17 259
Какво значи "шутове" бе, моме? Ако кажеш, че освен всичко той те бие и ти седиш тука и ми се вайкаш какво да правиш, просто ....  #2gunfire

Достойнството на пътя ли си си го намерила, бе, жена????

# 10
  • Мнения: 165
ами...остана само да измислиш как да сбъднеш мечтите си  Wink

Не искам да те подкокоросвам, но на човек, който псува на майка пред едногодишното си дете, щото е направило трохички............май няма много начини му да се влее мозък с членоразделна реч.

А да ми се кльоцне някой и да ми играе ОТК колко ми е чиста къщата, след като очаква аз да хвърлям боклука с количката..........еее  #Cussing out няма как да стане  #2gunfire

Въпросът ти е риторичен - НЕ Е нормално детето ти да свиква с мисълта, че някой може да си позволява така да се държи с майка му!

Какво значи "шутове" бе, моме? Ако кажеш, че освен всичко той те бие и ти седиш тука и ми се вайкаш какво да правиш, просто ....  #2gunfire

Достойнството на пътя ли си си го намерила, бе, жена????

Нямам какво повече да добавя....
Момичетата са написали всичко.

# 11
  • Мнения: 911
Момиче, след последния ти пост хич не се чувствам гузна, че ще те подкокоросам  Close

Ще ми спи той до 11, за да се събуди и за добро утро да ме отпочне с шутове  Shocked щото не-знам-какви си зарядни.........

 newsm78................НЕ Е НОРМАЛНО, че си още някъде наблизо до тази твар.....................ти каква си му? крепостна селянка? заробена наложница? ЗАЩО ТЪРПИШ ТОВА?

имената на адвокатите тук сигурно ги знаеш.
има и отделна тема за консултации

повече няма...да ти намеквам  Wink

КУРАЖ!  Peace

# 12
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Тоя не е наред с мозъка  Naughty
Това не е повведение на нормален човек-как ще се държи така с теб?
Това са типични прояви и последствия от алкохолна зависимост.
Данитоо, съжалявам да го кажа, но не те чака нищо добро Tired

# 13
  • Мнения: 428
Ами дай му телефона си, и дрехите ти и каквото иска още и да си ходи бе! Ако той не ще, ти се махай!Какво чакаш? Няма да стане по- добър, нито пък ще се промени към хубаво! Все по- зле ще става, а детенце ще взема пример от него.Ако не ти пука за теб -ок , но се замисли за детенце!
Аз лично зарязах и дрехи и обувки и телефони, да не говорим за вещите които съм събирала с толкова любов , ей така! Взех с мен най-важното - детето! Сега ми е добре, вярно нямам много от удобствата които съм имала, ама сега няма кой да ми вика, че е мръсно, няма сготвено, и т.н., няма кой да ми взема нещата, защото всичко което имам е МОЕ!
Прояви малко смелост и давай напред! Peace
 

дописвам си ...
И той като те вика да се гушкате и да се "сдобрите' ти отиваш ли?! Аз не бих отишла, не бих се унижила толкова!

# 14
  • София
  • Мнения: 6 999
Нормално ли е да е толкова мързелив и заядлив!!!!!

Нормално е - да. Ти не си нормална.  Stop Съжалявам, но не мога нито да ти съчувствам, нито да те съжаля...

Общи условия

Активация на акаунт