Акушерската пареза - 2 част

  • 35 753
  • 444
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 163
привет от мен в новата тема,ние днес привършихме поредният курс Simple Smile

# 16
  • Мнения: 409
Виви, здравей   bouquet

Как е детето, как вървят процедурите! Вие вече сте големи, проявявате ли характер.........

Ние напоследък сме в групата на "диванетата" и започва все по-трудно да караме Борис да се подчинява на нас, на рехабилитаторката...макар, че ние пред него никога не сме казвали, че тя идва, за да правят гимнастика или пък нещо "кой знае колко специално", ами само уж идват да си играят щото са приятели и пак се дърпа  Crazy

Диди, как е малката...тя е вече кака, но.... Simple Smile

Движението да мине ръчичката зад кръстчето вече ни е свободно, обаче пасивно....как д аго излъжем да го прави сам....трудно ще ни е това! ДАли има някое детенце, което е сборило това движение! Това ни е като че ли вече най-болния въпрос!

Поздарви за сега от нас

# 17
  • Мнения: 409
Здравейте пак...

Само да ви кажа, че както обещах, днес звъннах на д-р Стойкова в Силистра и да ви зарадвам, че жената си работи, говорих с нея лично!

Каза, че дори ако има направление от соц. грижа (каквото и да значи това, честно казано не зная какво е .......!) процедурите са безплатни!

  bouquet  bouquet  bouquet

# 18
  • Мнения: 39
Снежи бързам да пиша, защото ние сме с направление от социалните още от самото начало.
Пред мен беше поставен избора - в болницата с направление от здравната каса-10 процедури или от социалните-20 процедури. Аз избрах социалните. Мисля, че постъпих правилно. Посещаваме Дом майка и дете във Велико Търново. Има дневен център за рехабилитация и се занимават с детето околж два часа. Ако те интересува нещо повече питай. За този вариант лекорите не казват, за да си ползват пътеките. При нас обаче резултатите бяха и са много добри.

# 19
  • Мнения: 39
Мисля, че ще се обадя и аз в Силистра.

# 20
  • Мнения: 7 382
Здравейте пак...

Само да ви кажа, че както обещах, днес звъннах на д-р Стойкова в Силистра и да ви зарадвам, че жената си работи, говорих с нея лично!

Каза, че дори ако има направление от соц. грижа (каквото и да значи това, честно казано не зная какво е .......!) процедурите са безплатни!

  bouquet  bouquet  bouquet
   Е,сега вече ги убих другите баба и дядо! #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfire Как нямат срам тези хора !Да лъжат така безобразво.
                Снежи,пусни телефона на Стайкова.  bouquet

# 21
  • Мнения: 39
Диди, днес говорих с д-р Стойкова от Силистра. Номерът е публикувания по горе. До края на май всичко е заето. Искат определени изследвания - дизентерия, салмонела, коли, а за майката сифилис. Направление от социалните също е необходимо.

# 22
  • Мнения: 7 382
                       Нели,ние направихме всички изследвания и щяхме да си платим,защото не сме минавали през ТЕЛК.Не искаме детето да има в документите си такива с група,а и самото дете се травмира.Така,че социалните не ни устройват.Сватовете трябваше да го заведат, там живеят майката и сестрата на свата и ни казаха ,че докторката не работи и аз...бе,иде ми да се гръмна..повярвах.

# 23
  • Мнения: 39
Направлението е за ползване на социална услуга. Не става въпрос за някаква категоризация на детето.

# 24
  • Мнения: 7 382
                             До колкото ми е известно социалните търсят протоколи от ТЕЛК за да ти дадат такова направление.Поне така беше за майка ми,която е с инсулт.Може и да греша.Ще питам.

# 25
  • Мнения: 39
В нашето направление няма текст, който да определя детето като социално слобо или като дете с някакъв недъг. Документа е за ръководството на дома. Тъй като дневният център, който посещаваме се намира в дом майка и дете и не може да се посещава без разрешетие от социалните. Но все пак ВИЕ решете кое е най-добре за ВАС и най-вече за МАЛКАТА ПРИНЦЕСА.

# 26
  • Мнения: 39
На нас ни поискаха диагнозата поставена от невролога

# 27
  • Мнения: 7 382
                            Кой и как ви даде направлението? Знам много добре как и къде работи Стойкова и за това в момента съм бясна,че се вързах.

# 28
  • Мнения: 39
В отдел "Закрила на детето". Представих епикризата от родилния и заключение от детския невролог, който прегледа детето.

# 29
  • Мнения: 39
На лични ти изпратих координатите, на които можеш да ме откриеш в момента

Общи условия

Активация на акаунт