Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 146 отговора

Анкета

Боря се с космите...

Може да изберете максимум 2 опции.
Въведи твоя глас

До хладилника, който обичам

Ясно е, че форумката косми няма, или ако има, то те са
а) незначителни и невидими с просто око
б) несъществуващи, понеже тя ги маха от корен и от раз

Но - тези, които все пак не се срамуват да кажат, че имат косми - какво ги правите? Ако ги махате - с кой метод? Ако не ги махате, също има опция  Very Happy

Дайте глас за методите, които основно ползвате, ако ползвате повече от един. Дала съм опция за максимум два гласа. Примерно - ако правите кола на краката, епилирате триъгълника, но бръснете подмишниците (или мустаците), гласувате за тези методи, които смятате за по-важни. Не давам глас "комбинирано", защото подозирам, че ще събере най-много гласове и така и няма да се разбере водещият метод за борба с космите  Mr. Green

Който се срамува да си каже, моля да даде глас, това е анонимно.
Цитирай

Триъгълник - бръсначос, крака - основно кола и чат-пат епилатор, ръце и мишници - същото като краката, мустаци - ленти!
Подобаващо ли отговорих?  Mr. Green

Бу, направи анкетата с 3 опции, иначе няма как да гласувам  Very Happy
Цитирай

Бургас

Ръце, крака, мустаци-всичко минава през кола-маска и каквото остане-с епилатора. Триъгълници, квадрати и прочее форми при мен не търпят нищо друго освен депилатоар. Така че гласувам за кола и депилатоар и тайничко завиждам на тези, които честно могат да отговорят с предпоследната опция... Whistling
Цитирай

София

Всичко махам с кола маска!
Цитирай

София

Крака, ръце и подмишници- с епилатор. Триъгълника със самобръсначка, а лятото с кола-маска. Мустаци- нямам. Laughing
Цитирай

Айде пак се почна старата тема на нов глас...
Аз пък имам мустаци и ги скубя с пинсета.Да видим кой друг ще си признае.
Цитирай

София

И аз си признавам, че имам мустаци и ги скубя с пинсета всеки ден, а краката, ръцете и подмишниците с епилатор, триъгълника го бръсна.
Цитирай

Springfield, VA

Крака - кола+ епилатор  Very Happy

Ръце- кола

Интимни части- с бръсначката

Мишници- неуспешна борба с лазер, следователно пак на старият метод- с бръсначката  Laughing

Мустаци, брадаци, корем, пети и длани- нямам косми и нищо не махам.

П.С. Не можах да гласувам, защото и трите метода ги ползвам еднакво, така че не мога да гласувам за два, а третия да го игнорирам  Peace
Цитирай

Бургас

Първите две опции. Peace

Крака - епилатор
подмишници и интимни части - с бръснача  Very Happy

ръце,мустаци,бради- все още не съм обрасла с черни космаци и не ги махам  Mr. Green
Цитирай

Варна

Използвам предимно кола маска, бръснача играе само при мишниците. Когато ме домързи или пък е прекалено горещо, обаче, карам само с бръснач. Но вече сериозно съм се замислила за епилатор, щото през големите жеги с кола маската ми е адски трудно.
Цитирай

София

Крака и подмишници епилатор. Мустачки нямам, както и косми по ръцете също.
Триъгълник със самобръсначката
Цитирай

Крака,мишници,триъгълник с епилатора...Мустака го оставям да се вееее Mr. Green Че как иначе це гъделичкам мъжо Laughing
Цитирай

Варна

Навсякъде - с епилатор. Когато мно-о-ого ме мързи - самобръсначка.
Цитирай

На изток от Рая

Триъгълник и ръце - кола;
крака и мишници - епилатор или кола;
мустаци - пинсета или кола.
Да живее колата Mr. Green
Цитирай

Крака, мишници и ленти на триъгълника с епилатор, дооформям триъгълника със самобръсначката, че не мога да трая с епилатора на целия.  Wink
Ръце не махам, не ми се налага.
Мустака не бях го правила нищо, но след 6-7 неуспешни процедури с фотоепилация, си махам останалите косми с пинцет един по един. Малко тъпо, ама все се каня да пробвам с тези ленти, които продават за това място и не се решавам. Embarassed
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 146 отговора