Препоръчайте ми гинеколог в Пловдив за следене на бременност работещ със ЗК!!!

  • 8 089
  • 15
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Здравейте на всички,
Моля Ви  Praynig да ми препоръчате добър гинеколог , който работи със ЗК.Аз съм от Кършака и търся добър гинеколог по-възможност да е от този район за проследяване на бременност!Има такава тема свалих цялата информация и днес като тръгнах да звъня се оказа , че инфото ми е адски старо.Хвален доктор в старите теми беше д-р Велевски от Окръжна и работещ със ЗК, но като звъннах се оказа , че той от 2 години не е вече в Окръжна и  Embarassed!
Насочила съм се да раждам в Окръжна /здраве и живот/ , но кой ще ме следи към ЗК и при кой няма да е проблем , че ме е следял , та после да родя в Окръжна  newsm78!

# 1
  • Мнения: 702
Аз ти препоръчвам д-р Бабаков,но кабинета му е до ВСИ  аз ходя при него работи със здравана каса много добър специалист,много е мил и спокоен и винаги обяснява всичко!Води раждания във Втора градска и живот и здраве аз ще раждам при него!

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Аз ти препоръчвам д-р Бабаков,но кабинета му е до ВСИ  аз ходя при него работи със здравана каса много добър специалист,много е мил и спокоен и винаги обяснява всичко!Води раждания във Втора градска и живот и здраве аз ще раждам при него!

Много ти благодаря.  bouquet
А той "спазва" ли си  двата ехографа от ЗК или те гледа всеки месец но на частно/със заплащане/.

# 3
  • Мнения: 702
Гледа ме всеки месец, даже в началото по два пъти ме викаше мисля,че последните два месеца пак вика по два пъти и всичко е по здравна каса не съм дала една стотинка!

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Гледа ме всеки месец, даже в началото по два пъти ме викаше мисля,че последните два месеца пак вика по два пъти и всичко е по здравна каса не съм дала една стотинка!


Много ти благодаря     bouquet  bouquet  bouquet!Изключително много ми помогна  Hug и беше много изчерпателна  Peace!
Аз си правя списък взела съм си и направление и вече ще трябва да реша!МНОГО ТИ БЛАГОДАРЯ !!!

# 5
  • Мнения: 11
Здравей! Да си избереш гинеколог е доста трудно, аз се сблъсках с този проблем миналата година февруари месец. Доста четох по форумите и накрая си избрах д-р Хагоп Карагьозян завеждащ АГ отделението във Втора градска болница, той ми следеше бременността от шеста седмица до раждането на бебчето ми, за мен беше важно лекаря които ми следи бремеността той да ме и изражда и да бъде акушер - хирург. При него консултациите са на всеки две седмици, като всеки път те гледа на ехограх, много мил и внимателен лекар. Но избора трябва да е твои. Лека бременност. Simple Smile

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Да то е не само  трудно ,то е адски объркващо.Благодаря за съвета и мнението ти.Между другото не съм срещала нищо писано за този лекар по форумите.
Ще се поинтересувам, макар че ми идва малко далеч , но ще ми е вариант някакъв.А тези консултации на всеки две седмици с ехограф към Здравната каса ли са?Защото аз на частно имам много , ама много избор там вече е по-лесно- като си плащаш!
Благодаря дано да е лека, засега е , дано и си остане такава!А на теб и твоето съкровище   bouquet Hug

# 7
  • Мнения: 11
Здравей! Лекарят си работи със ЗК и нито лев не съм дала за тези ехограхи на две седмици, той така си практикува. Приемният му кабинет е в МЦ "Кичук Париж" в Кичука, малко е далече  Sad, аз също живея в Кършака.
Надявам се да съм ти била полезна.  Grinning

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Здравей! Лекарят си работи със ЗК и нито лев не съм дала за тези ехограхи на две седмици, той така си практикува. Приемният му кабинет е в МЦ "Кичук Париж" в Кичука, малко е далече  Sad, аз също живея в Кършака.
Надявам се да съм ти била полезна.  Grinning


Да полезна си ми и то много  Hug!Много ти благодаря   bouquet!А за далечината ще се справя , нали сме с коли  Laughing, но защото исках да раждам в окръжна късмет , здраве и живот, но ....пълно щастие няма  Embarassed!Аз се усъмних за заплащането , защото по фамилия разбрах, че е арменец!Не , че е лошо но нали битува мнение, че те не се минават и мислят само  Money Money Money! Затова и те попитах още веднъж!Явно обаче не е така и бъpкам  EmbarassedСъжалявам , че те тормозя , но никой не се включва, инфото във форумите е старо и направо се побърквам Banghead!Сменям мнение на всеки час hit Rage, изнервям се допълнително и ме гони постоянно чувство на несигурност и че нещо не е както трябва и няма да се справя  Embarassed!Още веднъж много благодаря и успех !!!

# 9
  • Мнения: 78
Щом искаш да раждаш в Окръжна, намери координати на д-р Белчев. Разбрах, че той също работи със ЗК вече.

# 10
Имам едно въпросче - някой знае ли в коя болница е сега д-р Бабаков? preggo

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Д-р Бабаков работи във Втора градска болница в Кючук париж, заедно с Карагьозян.

Искам да побутна малко темата, че и аз трябва да си търся лекар. Предпочитам да работи в Окръжна болница - нещо за Белчев, Бачуров, Заимов ще ми е от полза?
Преди 2 години раждах във ВМИ, но не съм доволна, там до последно те мъчат да родиш нормално, дори да е очевадно, че си за секцио. Close

# 12
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
здравейте
аз ви препоръчвам д-р Кръшкова работи по ЗК много добър специалист работи във ДКЦ 2 ро ресторант Стадиона на ет. 4

# 13
  • Мнения: 3 216
Бачуров го препорьчвам с две рьце-цялата фирма се обебихме при него. Следи ми цялата бременност. Като му се обадих с контракции се яви в болницата след 30 минути. Обаждала сьм му се по всяко време. Лошото е ,че не работи сьс здравна каса,ходех в частния кабинет,но в сравнение с другите взима сьвсем прилични суми. След раждането идваше при мен ,прави ми допьлнителни прегледи в болницата и изследвания. Изобщо много сьм доволна.

Избрах го ,защото знаех,че ще се наложи секцио ,а му се носи слава за специалист на секцевата.

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
dani_gangovа - Аз като пуснах темичката се поинтересувах и ми казаха , че тя-Кръшкова повече се занимава вече с менопауза и затова се отказах , но не знам дали е на 100% така!
Катерина78 kremena- Креми и аз съм с всичките ръце и крака за д-р Бачуров!Препоръчвам го и на Катерина и на всички мами!Кате всички лекари изброени от теб са с добри отзиви , но няма как да съм при всички!Избрах Бачуров за проследяване на бременността ми на частно и съм много , ама много доволна.Засега всичко е много добре.Взима ми 25 лв и ме гледа обстойно и дълго всеки път.Нямало е случай , в който да не си вдигне телефона и да не се интересува как съм.Имаме и уговорка за раждането.За пари все още не сме говорили.Ще го направим последния месец , когато решим как ще раждам!
По ЗК съм си избрала една АГ от ІІІ ДКЦ , но там много не мога да разчитам.Не ме гледа всеки път и не измерва размерите на бебчето.КГ. и кантар и кръвно си го меря и аз , така че само да имам някой на държавно за болничен и т.н.
Отказах се от Бабаков ,въпреки добрите отзиви само защото искам да раждам в окръжна , а той знам че го прави във Втора градска , а мен не ме устройваше!
Успех в избора на всички и леко бременеене и раждане!на финала здрави дечица на всички   bouquet!

Общи условия

Активация на акаунт