Български майки в Франция

  • 1 121
  • 7
  •   1
Отговори
Привет на всички!
Предстои ми този месец да замина за Франция при мъжа ми, който вече работи там. Става въпрос за град Брест, на Атлантическия океан. Бих искала да попитам има ли някоя българска майка в този район и как може да се стигне до там от Варна. С дете на 5 г. съм и ми се иска да избегна много прикачвания.
Благодаря предварително на всички, които ще отделят от времето си да ми отговорят.

# 1
  • Мнения: 1 909
Здравей! Ела в темата на френските мами в подтемата "По държави" и питай пак там
 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=283409.0

Точно в Брест май няма нито едно момиче, което да пише в този форум, но може все някой да има информация. Аз съм съвсем на другия край на Франция и не мога да ти помогна, за съжаление.  Hug

# 2
Mnogo blagodaria za byrzia otgovor! Pisah i na link-a, koito ste mi posochili. Znam, che Brest e vyzmozhno nai-otdalechenoto miasto, no tam pratiha myzha mi. Dano vse pak ima niakoi v mahalata:)

# 3
  • Мнения: 85
Здравей, ние сме от 5год в Лил, не е много близо, но сигурно има и други българи в Брест.
Ако имаш някакви въпроси, пиши, ще помагаме с каквото можем  Grinning и споко, всичко ще се нареди  newsm10

# 4
  • Мнения: 467
Аз съм в Тулуза, за жалост много далече от Брест и също не мога да ти помогна, но ти пожелавам безпроблемно установяване на френска земя и също толкова безпроблемна интеграция  Grinning

# 5
  • Мнения: 85
Здравей Violeta76, видя ли ни къде сме в другата тема (По държави) - има и други мами в Тулуза  Laughing

# 6
  • Мнения: 467
еи сега отивам да ви видя  Grinning

# 7
Zdr i na men mi se iska da se svarja s balgarski maiki v France az se namiram v Touluse.Tuka sam ot po4ti 5godi i imam sin na 2godini neob6uvam mnogo s balgari i mi e mnogo ma4no taka4e koito iska neka mi pi6e.6e 4aka6 Wink

Общи условия

Активация на акаунт