Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 260 отговора

София

Някой случайно да знае (но 100%) дали Джъмбо работи днес? Мерси Hug.
Цитирай

софия

Някой случайно да знае (но 100%) дали Джъмбо работи днес? Мерси Hug.

и да работи, ще е празнично.  Crossing Arms
Вчера чаках на опашка точно 45 мин, отворени бяха само 3 каси.
Бясна бях, че загубих 1 час в този боклучарник Twisted Evil
Цитирай

варненка от София

Извинявам се, че изравям темата от праха Blush, но искам да питам до колко работи Джъмбо Rolling Eyes?

Предварително благодаря. Hug
Цитирай

София

Понеделник - Събота от 9.00 до 21.00ч
Неделя - 10.00 до 19.00ч
Дано съм ти била полезна и приятно пазаруване Peace
Цитирай

София

Понеделник - Събота от 9.00 до 21.00ч
Неделя - 10.00 до 19.00ч
Дано съм ти била полезна и приятно пазаруване Peace

На мен ми беше, много ти благодаря  bouquet! следобяд ще ида най-после да го видя Crazy
Цитирай

София

Пазаруването в Джъмбо е вредно.....за джобовете и картите ви.
Връщам се оттам преди час. Какво да ви кажа.........шашнах се. Вместо с една, се върнах с 2 ранички, анцуг, бельо.....абе луда работа. Mr. Green
За следващото ходене там си търся компания. Някой, който ще има поне 2 часа за обикаляне и ровене. Цените ми се видяха приемливи.
Цитирай

Все още в къщи, но скоро може и в лудницата

Работното време е непроменено от понеделник до събота вкл. от 10 до 21 часа, неделя от 10 до 20 часа
Цитирай
Здравейте може ли да ми помогнете с тел на магазина да се информирам за някои неща че ми е далече да се разхождам до там.
Благодаря предварително
Цитирай

Все още в къщи, но скоро може и в лудницата

Здравейте може ли да ми помогнете с тел на магазина да се информирам за някои неща че ми е далече да се разхождам до там.
Благодаря предварително

958 03 40
Цитирай
днес мислех да ходя със дъщеря си, но май ще го отложим щом ще ни трябват 45 минути  Thinking
много благодаря за сведението  bouquet
Цитирай

София

Iyvinete me ya latinitsata,no neynam kak se polyva kredor,che mi e ya parvi pat.Interesuva me dali niakoi ynae Jumbo v Gartsia dali raboti i v Nedelia...Blagodaria predvaritelno ya otgovora,che mi e speshno...

Redaktiram si posta,za da kaza,che raboti s normalno rabotno vreme Smile!
« Последна редакция: нд, 07 сеп 2008, 14:50 от ilianka /ILIANAD/ »
Цитирай

Абсурдистан

Някой може ли да ме осветли в кои часове в джъмбо е най-спокойно за пазар. Защото не ми се бута в лудницата.
Цитирай

София

на 6-ти май може и да се е чакало 45 мин., последния път, когато ходих, беше събота, имаше много хора, но всички каси работеха и минах за не повече от 10 мин.
Цитирай

на по-топличко, на юг в BG

Някой може ли да ми даде сайт на магазин Джъмбо, че ми е доста далече само за разходка. Те не откриха ли нов магазин близо до Кулата? newsm78
Цитирай

Абсурдистан

Някой може ли да ми даде сайт на магазин Джъмбо, че ми е доста далече само за разходка. Те не откриха ли нов магазин близо до Кулата? newsm78

Сайт, до колкото знам, нямат.
Аз вчера бях в магазина към 5. Мога да кажа, че  беше много спокойно и приятно пазаруване. 2 часа се мотахме в него. Купихме всичко за ученика. Има много хубави неща. Наистина работеха около 4-5 каси, но изобщо не се чакаше. Имаше по един човек. Само ние направихме опашка, ама това е защато бяхме с препълнена количка.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 260 отговора