Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
15-29 от 260 отговора

София

Те не откриха ли нов магазин близо до Кулата? newsm78

Да,откриха!Точно след гръцката граница Smile в едно селце ли е какво е,но има големи табели и не може да се объркаш.Освен "Джъмбо" има и аутлет център в същата сграда. Peace
Цитирай
Аз бях вчера в този магазин и чаках на касата около 40 мин,а преди мен имаше само 3 жени с малко покупки,но продавачката беше много бавна,направо като бавноразвиваша се....
Цитирай

някъде там

Здравейте,аз съм редовен клиент на Jumbo в Гърция,и ми харесват пове4ето стоки.
Цитирай

Все още в къщи, но скоро може и в лудницата

Някой може ли да ме осветли в кои часове в джъмбо е най-спокойно за пазар. Защото не ми се бута в лудницата.

Всеки ден е различно, а с наближаването на декември хората се увеличават много. Може би часовете между 10 и 12 са по-спокойни
Цитирай

Абсурдистан

Някой може ли да ме осветли в кои часове в джъмбо е най-спокойно за пазар. Защото не ми се бута в лудницата.

Всеки ден е различно, а с наближаването на декември хората се увеличават много. Може би часовете между 10 и 12 са по-спокойни

Ами мерси за отговора, но аз вече бях и даже писах в темата

Аз вчера бях в магазина към 5. Мога да кажа, че  беше много спокойно и приятно пазаруване. 2 часа се мотахме в него. Купихме всичко за ученика. Има много хубави неща. Наистина работеха около 4-5 каси, но изобщо не се чакаше. Имаше по един човек. Само ние направихме опашка, ама това е защато бяхме с препълнена количка.
Цитирай
iskam da popitam nqkoi dali e xodil naskoro v garciq v jumbo i dali sa po4nali da rabotqt v nedelq az xodix na 20 oktomvri pi6e6e 4e nqma da raboti misle da xodq sega v nedelq no neznam dri raboti ako nqkoi znae da pi6e
Цитирай
zdraveite nqkoi moje li da mi kaje kude se namira tozi magazin jumbo, za6toto sum 4uvala 4e bil mnogo hubav, predvaritelno mn blagodarq ! Smile
Цитирай

Все още в къщи, но скоро може и в лудницата

zdraveite nqkoi moje li da mi kaje kude se namira tozi magazin jumbo, za6toto sum 4uvala 4e bil mnogo hubav, predvaritelno mn blagodarq ! Smile

София
бул. България 51
близо до магазин Била
Цитирай

на село

Вчера бях там -разочарована съм.Китайските стоки с цените на западни Confused
Къщичката-батут дето в хипо-то е 55 лв там беше 100 :shock:20  топки отделно 10 лв/т.е трябват поне още 100лв/ за да комбинираш цялата игра.Мечока 1м пак 100лв,а в хипо около 50 същия Confused
Поразгледах от любопитство ......количката за яздене и бутане дето взех на малката миналия м. от 19 лв станала 30  newsm78 -същата си е.
Цитирай
магазин Jumbo работи всеки ден от 10:00 - 21:00 само в неделя работи от 10:00 - 20:00 Wink Wink Wink Wink Wink Wink
Цитирай

Здравейте,
 има ли jumbo във Варна??? В София е невероятен много ми хареса:)
Цитирай

варненка от София

Здравейте,
 има ли jumbo във Варна??? В София е невероятен много ми хареса:)

За съжаление няма.
Цитирай
zdraveite moje li nqkoi da mi kaje dali v magazina na djambo ima detski kat Very Happy
Цитирай

София

zdraveite moje li nqkoi da mi kaje dali v magazina na djambo ima detski kat Very Happy

Няма.
Цитирай
Здравейте!
бихте ли ми казали дали в JUMBO продават бебешки неща- шишета, биберони, козметика и т. н.
Предварително благодаря!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
15-29 от 260 отговора