«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

Ќа пазар
0 ѕотребители и 2 √ости преглежда(т) тази тема.
15-29 от 260 отговора

—офи€

ћнени€: 316
“е не откриха ли нов магазин близо до  улата? newsm78

ƒа,откриха!“очно след гръцката граница Smile в едно селце ли е какво е,но има големи табели и не може да се объркаш.ќсвен "ƒжъмбо" има и аутлет център в същата сграда. Peace
÷итирай
јз б€х вчера в този магазин и чаках на касата около 40 мин,а преди мен имаше само 3 жени с малко покупки,но продавачката беше много бавна,направо като бавноразвиваша се....
÷итирай

н€къде там

ћнени€: 67
«дравейте,аз съм редовен клиент на Jumbo в √ърци€,и ми харесват пове4ето стоки.
÷итирай

¬се още в къщи, но скоро може и в лудницата

ћнени€: 8 226
Ќ€кой може ли да ме осветли в кои часове в джъмбо е най-спокойно за пазар. «ащото не ми се бута в лудницата.

¬секи ден е различно, а с наближаването на декември хората се увеличават много. ћоже би часовете между 10 и 12 са по-спокойни
÷итирай

јбсурдистан

ћнени€: 3 279
Ќ€кой може ли да ме осветли в кои часове в джъмбо е най-спокойно за пазар. «ащото не ми се бута в лудницата.

¬секи ден е различно, а с наближаването на декември хората се увеличават много. ћоже би часовете между 10 и 12 са по-спокойни

јми мерси за отговора, но аз вече б€х и даже писах в темата

јз вчера б€х в магазина към 5. ћога да кажа, че  беше много спокойно и при€тно пазаруване. 2 часа се мотахме в него.  упихме всичко за ученика. »ма много хубави неща. Ќаистина работеха около 4-5 каси, но изобщо не се чакаше. »маше по един човек. —амо ние направихме опашка, ама това е защато б€хме с препълнена количка.
÷итирай
iskam da popitam nqkoi dali e xodil naskoro v garciq v jumbo i dali sa po4nali da rabotqt v nedelq az xodix na 20 oktomvri pi6e6e 4e nqma da raboti misle da xodq sega v nedelq no neznam dri raboti ako nqkoi znae da pi6e
÷итирай
zdraveite nqkoi moje li da mi kaje kude se namira tozi magazin jumbo, za6toto sum 4uvala 4e bil mnogo hubav, predvaritelno mn blagodarq ! Smile
÷итирай

¬се още в къщи, но скоро може и в лудницата

ћнени€: 8 226
zdraveite nqkoi moje li da mi kaje kude se namira tozi magazin jumbo, za6toto sum 4uvala 4e bil mnogo hubav, predvaritelno mn blagodarq ! Smile

—офи€
бул. Ѕългари€ 51
близо до магазин Ѕила
÷итирай

на село

ћнени€: 1 489
¬чера б€х там -разочарована съм. итайските стоки с цените на западни Confused
 ъщичката-батут дето в хипо-то е 55 лв там беше 100 :shock:20  топки отделно 10 лв/т.е тр€бват поне още 100лв/ за да комбинираш ц€лата игра.ћечока 1м пак 100лв,а в хипо около 50 същи€ Confused
ѕоразгледах от любопитство ......количката за €здене и бутане дето взех на малката минали€ м. от 19 лв станала 30  newsm78 -същата си е.
÷итирай
магазин Jumbo работи всеки ден от 10:00 - 21:00 само в недел€ работи от 10:00 - 20:00 Wink Wink Wink Wink Wink Wink
÷итирай

ћнени€: 136
«дравейте,
 има ли jumbo във ¬арна??? ¬ —офи€ е неверо€тен много ми хареса:)
÷итирай

варненка от —офи€

ћнени€: 4 548
«дравейте,
 има ли jumbo във ¬арна??? ¬ —офи€ е неверо€тен много ми хареса:)

«а съжаление н€ма.
÷итирай
zdraveite moje li nqkoi da mi kaje dali v magazina na djambo ima detski kat Very Happy
÷итирай

—офи€

ћнени€: 718
zdraveite moje li nqkoi da mi kaje dali v magazina na djambo ima detski kat Very Happy

Ќ€ма.
÷итирай
«дравейте!
бихте ли ми казали дали в JUMBO продават бебешки неща- шишета, биберони, козметика и т. н.
ѕредварително благодар€!
÷итирай
0 ѕотребители и 2 √ости преглежда(т) тази тема.
15-29 от 260 отговора