Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

кажете нещо за инокса.искам да си купя хладилник.засега съм се спряла на инокс ,смятам че няма да се зацапва  толкова.но чух че имало повече недостатъци отколкото предимства да си купиш инокс.кажете вие Hug
Цитирай

София-Лагера

http://www.bg-mamma.com/index.php?board=51.0

Питай тук Peace
Цитирай

Варна

Аз имам иноксова фурна. Доволна съм от покритието. Почиства се лесно.
Цитирай

София

Почти всички уреди са ми от инокс. Почиствам го с микрофибърна кърпа и препарат с пч. вокък за блясък. Определено е по-стилно и красиво Hug
Цитирай

Бургас

Не виждам никакъв проблем уредите да са от инокс,всичко в кухнята като се започне от кутиите за подправки и се стигне до хладилника  е от инох,много лесно го почиствам с мека кърпа,има си и специални препарати за инокс,не смятам че е по трудно за почистване от белите уреди Peace
Цитирай

в луксозна пещера

Всичко в къщи е инокс.И  уредите и аксесоарите.Прави са всички ,че се почиства лесно.Но  пък за сметка на това се зацапва  още по-лесно.Само от докосване с пръст.А да не говорим от неуморните детски ръчички...
Цитирай

София

Има различни видове инокс, едните са супер неподходящи за дом с деца, просто постоянно трябва да си с парцала. Не че и ние не пипаме и цапаме де, но дъщеря ми например, сега много обича да маже по стъклото на фурната, рисува с плюнка и изобщо всякакви арт истории. Не чистя така старателно, докато не й мине. А има и един, който е малко по-матиран и той не се цапа така, като другия.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.