Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 76 отговора

Момичета, да ви питам за вигантола: почнах да давам, но се опитах в лъжичка две капки с кърма и така да я сипвам в устата на бебка, но половината беше изплюто..сигурно и вигантола в това число. Та да питам : вие как давате - в шише, с лъжичка, или директно капете в устата? ако последното става, де Smile
Цитирай

Пловдив

Давам с лъжичка в малко мляко  Peace
Цитирай

Капя директно в устата.
Слагам я легнала.Така става по-лесно.
По препоръка на доктора се капе на гладно, след нощната пауза и не се смесва с нищо.
Цитирай

Sofia

давах сутрин, на гладно, в началото легнал и давах с лъжичката, като поотрасна пак с лъжичката, бях почнала и по препоръка на педиатъра, да давам витамини и той си чакаше с кеф лъжичката
Цитирай

ами то при нас няма голяма нощна пауза, често сме яли например в 5, а после в 7-7 и нещо пак и аз мисля тогава да й давам - преди храненето в 7, но дали ще е на гладно као е яла преди 2 часа Thinking
Цитирай

София

Давах с лъжичка с малко вода или адаптирано мляко!
Цитирай

ами то при нас няма голяма нощна пауза, често сме яли например в 5, а после в 7-7 и нещо пак и аз мисля тогава да й давам - преди храненето в 7, но дали ще е на гладно као е яла преди 2 часа Thinking

Като имахме нощно кърмене го давах преди сутрешното.
Давай го преди ядене.
Цитирай

София

Давах в лъжичка.
Цитирай

България

Аз в началото давах с кърма, а сега просто капвам 2 капки в лъжичката. Ама не съм от най-редовните...
Цитирай

София

Капя директно в устата. Peace
Цитирай

Изсипвах в млякото или направо капех в устата,както ми паднеше. Peace
Цитирай

Бургас

Давах с лъжичка.
Цитирай

РЕЗЕРВАТ СЕВЕРОЗАПАД нема такова место

От началото в лъжичка, но забелязах, че капките остават по лъжичката и сега давам директно в устата...  Peace
Цитирай

София

Капя директно в устата.
Слагам я легнала.Така става по-лесно.
По препоръка на доктора се капе на гладно, след нощната пауза и не се смесва с нищо.

Me too Peace
Цитирай

по средата

2 капки в лъжичката, сутрин на гладно. То детето си свиква после и моята така плюеше в началото. А явно още не е свикнала да яде с лъжичка, като се научи няма да имаш проблеми
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 76 отговора