Да отслабваме заедно и да си даваме кураж!

  • 3 134
  • 71
  •   1
Отговори
# 15
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
аз пия по 1-2 чаши на ден. Thinking

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Здравейте отслабващи сладурани   bouquet
И аз съм във вашите редици-ще се борим дружно с/у килограмите  Joy
Лек и диетичен ден  Hug

# 17
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Здравейте!
Аз пия поне по 2 литра вода на ден,иначе наблягам повече на плодовете и зеленчуците,а също така си хапвам и месо,а сутрин винаги си закусвам кисело мляко с мюсли.Това е един от режимите на диетолога Ипократис.
Аелис,успех с режима Peace,аз не можах да се справя с него.



dess76, благодаря ти, дано и ти успееш да се пребориш с излишните килца с помощта на Ипократис Hug.

# 18
  • Мнения: 577
здравейте и от мен.аз имам да се боря с едни 20-25 Whistlingк.г.
днес съм на едно кафе с обезмаслено прясно мляко  и 2-3 чаши вода Crazy.след малко мисля да хапна 1 портокал.никакъв режим не спазвам в момента (старая се да се ограничавам).в търсене съм на "моята диета" Confused
лек и успешен ден на всички  bouquet

# 19
  • Мнения: 2 631
Имаше една такава тема 'какво ядох днес', като че ли...  Thinking
Аз имам да боря по - малко - максимум 5 килца, и също се чудя как да стане! МИналата година се бях подложила на разделно хранене и май това е най - подходящото.
От около година и половина се старая да поемам максимално много вода, като в някои дни това достига до 3-4 литра, а в слабите периоди - 2 литра!  Crazy
Имаше някъде в нета писано как да изчислиш колко минерална вода трябва да пиеш, в зависимост от тежестта си!  Hug

# 20
  • Мнения: 288
здравейте и от мен.аз имам да се боря с едни 20-25 Whistlingк.г.


И аз толкова имам да свалям.

Вчера освен доматите, по-късно ядох и кисело мляко със сирене, макар май да не вървят добре в комбинация за 1 ден и прекалено млечно стана.
Днес нямаше прясно мляко за кафето и го пих без... От една страна добре се получи. Някак си добре ми повлия. Усещам си стомаха супер празен. Смятам днес да съм на кисело мляко. Освен, ако не намеря някакви зеленчуци...
Кое според вас, от опит, е по-ефикасно? Зеленчуци или кисело мляко? Питам, понеже не искам да се уповавам само на моята гледна точка, а с мляко не съм правила диета... и затова не знам как е с мляко.. Затова и принципно нищо не казвам за него.

# 21
  • Мнения: 2 631
Зеленчуците са по - добрия вариант от киселото мляко!  Peace
Киселото мляко е по - тежко и трудносмилаемо!

# 22
  • Мнения: 1 263
Да взема да се запиша тук и аз ли... Thinking
Успех на всички предприели отслабване!  Peace 

# 23
  • Мнения: 2 631
За днес менюто ми е корнфлейкс с прясно мляко, цял ден краставици, домати и банани, айранчета и много вода. Вечерта - квото е сготвила маман!  Mr. Green

# 24
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Някъде към края на януари спрях да пуша и досега само качвах. Днес за първи път от тогава имам намаление и бързам да се похваля...

# 25
  • Мнения: 2 631
Някъде към края на януари спрях да пуша и досега само качвах. Днес за първи път от тогава имам намаление и бързам да се похваля...

Ми колко, де?  Flutter

# 26
  • Мнения: 1 263
Арбанашка кокона, честито!   bouquet Само така!  Peace

# 27
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Арбанашка кокона, честито!   bouquet Само така!  Peace

Мерси.   Докъде стигна с 90-т дневката?..... Ходих да ви видя табличката, и на теб честито - имаш минус 5 килограма.....

Последна редакция: чт, 08 май 2008, 10:32 от Арбанашка кокона

# 28
  • Мнения: 1 263
 Embarassed Ами от месец съм ту режимна, ту не и ме е страх да се кача на кантара. Иначе тези 5 кила са стара слава... Rolling Eyes.
Как ми се иска от раз да ги сваля с гладуване  Joy ама не би.......не ги умея аз тези работи.  Crazy
Аз се замислям за някакъв допълнителен чай за подобряване на метаболизма, някой опитвал ли е от тази фирма?
http://www.lrworld.com/lrweb/index.php?id=13437&L=0 

# 29
  • Мнения: 1 085
За сега съм на едно тараторче едно варено яйциче и една филийка черен хляб с тараторчето.После незнам какво ще хапна.Ще пия едно кафе без захар и следобяд съм на фитнес!

Общи условия

Активация на акаунт