Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Благотворителност
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора

София- павлово

отварям тема за абитурентите,  за децата в домовете на които може да направим поне един приказен ден

нека да се пише  колко деца са абитюренти тази година, размери на дрехи и обувки,  в кого какво има и кой може да даде нещо

от една невероятна мацка има при мен обувки и рокля

вие сте Hug

пп. да не дразним начетените но безполезни дами
« Последна редакция: ср, 07 май 2008, 20:08 от rut »
Цитирай

casa solare

Руме, пари ще се събират ли? Ще се разровя и аз за нещо, подходящо Hug
« Последна редакция: вт, 06 май 2008, 18:39 от Dencho »
Цитирай

София- павлово

нека момичетата да кажат какво точно трябва
освен тоалет и обувки за момичетата трябва и чанта, бижута, козметика и разни такива неща
Цитирай

София

Мога да дам тези обувки
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=210839&view=1&photo=25
обувани са веднъж,но са като нови.Номер 37,цвят черен,кожени.Нямам възможност да ги пращам някъде,но мога да ги дам на някоя мацка от София PeaceАко ще свършат на някой работа да свирка Whistling
Цитирай

sofia

много смееееее зле Mad
4ак сега се сетихме.Ама по-добре късно отколкото.......
Руме  bouquet

с домовете с които се работи от Сф няма абитуренти .Освен у-щето за незрящи,но там са ок доколкото знам.

да кажат моми4етата извън СФ с какво можем да сме полезни Hug
Цитирай

Запис да следя.
Цитирай
"Тема: абитюренти 2008г."

Правилно - АБИТУРИЕНТ!
/Справка - "Правописен речник на българския книжовен език",
стр. 43 /  
Цитирай

Canada

Миналата година оставих на Чарлийн много красиви червени обувки, май бяха 39-ти номер, носени около 30 мин. Стават за бал, стига да се вържат с тоалета.
Цитирай

"Тема: абитюренти 2008г."

Правилно - АБИТУРИЕНТ!
/Справка - "Правописен речник на българския книжовен език",
стр. 43 /  

Знаем как се пише, но темата е информативна, а rut има 100 грижи на главата. Хубаво е периодично да изникват гости, които ако не са по темата, то блестят с познания.  Tired
Цитирай

София- павлово

г-жа Дидонска има клюкарник където може да избивате комплекси не тук, темата е за да се помогне на някого а не да се правим на начетени

годзилке имам нещо за теб ама да видим кога ще мога да стигне до теб 35
Цитирай

casa solare

Еййййййй, големи сме свраки жените. И защо пише госпожата, като гост? Я, да си каже коя е?
Цитирай

Русе

В Русе ще имаме 4 абитуриентки от дом Р.Гатева и не знам точно колко момчета абитуриенти от Басарбовски.Ще пиша допълнително за размери на дрехите и обувките.Ако някой може да помогне...
Цитирай

В Брацигово си имат спонсори - асеновградски фирми ги обличат ОТ- ДО. За всеки случай утре ще звъня да видим да няма някаква промяна. Hug
Цитирай

София- павлово

В Русе ще имаме 4 абитуриентки от дом Р.Гатева и не знам точно колко момчета абитуриенти от Басарбовски.Ще пиша допълнително за размери на дрехите и обувките.Ако някой може да помогне...

ако искаш чуй се с EASpirit тя каза че ще идва до София, може на нея да и дам нещата които имам ако стават за децата
Цитирай

Русе

ако искаш чуй се с EASpirit тя каза че ще идва до София, може на нея да и дам нещата които имам ако стават за децата

Русенските абитуриентки отпадат.Намерили са с какво да ги облекат и обуят за бала.Ако изникне нещо друго,ще пиша.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора