Майското слънце напече, испанските мами съблече!

  • 15 317
  • 301
  •   1
Отговори
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
България  +  España


                       
това сме ние       


Andalucía
Dimanna                                      Sevilla / Варнa                                                Мария Тереса 26/08/06 Тринидад  17/05/04 Мария Лусия 19/06/02
Clara                                             Marbella / Русе                                               София 06/09/2007
Milenadk                                      San Juan de Aznalfarache                             Мартин 22/03/2006                   
ROZI24                                          Roquetas de mar                                            Хектор 28/07/06
NikolForAll                                     Cordoba / Стара Загора                                 Мариян и Владислав 15/08/2002
valentinaxm                                 Malaga


Aragón
Dark                                              Zaragoza/ Хасково

Asturias
Amiga                                          Gijon/Ruse                                          Валентин 05.05.1992г

Cantabria
Asto                                                Santander / Свищов                                         Адриана 24/04/07

Castilla y León
Elibg                                               Valladolid / Благоевград                         Добромир 15/10/2007
Nadqsf                                         Valladolid / София


Castilla-La Mancha
Bec                                                  Azuqueca de Henares / Созопол
assia_bg                                         Sacedon/Пазарджик
dunda                                          Albacete / Плевен                                     Александър и Даниел
Mimiii                                             Valera de Abajo / Плевен                        Иво 09/04/2005
saby                                           Alcazar de San Juan / Казанлък               Йоана 03/11/2006
Tonita12                                        Ciudad real
Val                                             Toledo / София                                             Алекс   20/05/04


Cataluña
Ведра                                           Barcelona
bari                                            Tremp / Свищов                                             Алисия 04/11/04
dun4e                                           Lleida                                                                 Карина 18/11/2003
Jupeto                                           Barcelona / София                                        Боян 30/10/2006
Yani_ta                                         Lleida


Islas Baleares
Diddy                                             Palma de Mallorca / София                         Даниел 14/01/98
Lovely                                             Palma de Mallorca
plamplam                                       Palma de Mallorca / Варна
                   Aлекс 05/02/2008


La Rioja
mama na Deni                                Logrоño / Пловдив                                      Денис

Madrid
Пепита                                                Madrid / Пловдив                                      Мариела 05/06/06
Xapa                                               Madrid / Сливен         
Dime                                                 Alpedrete / Бургас
Friki                                                   Collado Villalba / Ботевград                     Андрес 07/10/06
Galy                                                    Mадрид / София                                     Дани
karolinaa                                               Madrid / Варна
Каr4ita                                               Madrid / Добрич                                          Галина 12.12.2005, Мая 15.05.2007
Lluvia                                                Villalba
mimky                                               Мадрид / Пловдив                                         Никол 07/03/2008   
Rali_80                                               Madrid / Враца                                              Цветина 11/06/2007         
sl                                                       Мадрид                                                        Виктория, 13/04/2004
VIBORA                                             Madrid                                                         Кристиана 21/03/05
zorri t                                                Getafe / Пловдив                                     Милен и Виктория
 


Murcia
parabol                                        Las Torres de Cotillas/Попово               Сава 09/12/2008
Хулиган4е                                       Ceuti / Г.Оряховица                                          Гергана Анабел 14/03/04
Rally_Y                                               San Pedro del Pinatar / Рупци                 Ния 19/02/2003


Navarra

Доностиа                                         Pamplona                                                 Радослав 25/03/2007
Bgangeleyes                                  Tudela, Navarra / Белица                       Андреа 20/08/2007
chausheva1                                      Pamplona/ Абланица


Valencia
Марица                                             Valencia / Пловдив                             Анна Мария 21/02/04
alest                                                Valencia / София                                        Кристина 19/04/06
Ameliya                                           Benidorm / Бургас                                                                                     
ANNET                                              Benidorm / Варна                                    Алекс 27/09/07                           
Dormilona                                      Ontenyente / Шумен                                Каролина, Кристиан 02/08/2007
gaby_s                                            Campello / Габрово                                            Георги 12/08/88, Стоян 14/09/90 и Давид 20/12/03
geri79                                             Villena / Плевен                                        Мартин
Gery_Cherry                                 Benidorm / Пловдив
gery_to                                             Denia / Сливен                                           Димитър 24/07/06
lady laura                                        Valencia                                                         Даниел 
maripossa                                     Picassent / Кърджали                              Пейко 25/04/95 и Николас
GOYA                                             Altea / Павликени                                      Ралица 21/09/07
Nena33                                         Valencia                                                         Естер 14/11/1996, Милчо
ru600                                            Valencia / Плевен                                      Никола 03/04/07     
Silveto                                           Villa Joyosa                                                  Валентина 14/02
Teya                                              Benidorm / Варна                                       Ванина 01/04/93
Vivian*                                           Castellon / Плевен
silrai                                             Torrevieja/                                                     Елеана 26/05/07  Рая 19/03/02                                                                              
Silvimi                                          Valencia                                                        Давид 29/10/2005
Magla_ta                                     Valencia                                                        Maрия, Анастасия 14/11/2006
Mimi6669                                   Torrevieja
geripetrowa                               Torrevieja




старите ни темички


Cada día que amanece, el número de tontos crece, Buen amigo y compañero, es el que no nos pide dinero, Испания - Barajas nuevas sobre cuentas viejas или отново "Ние и преживяванията ни", La vuelta al cole , A Dios rogando y con el mazo dando , **Испания *** España ***Spain** , A festejar el día de Todos los Santos , Aunque la mona se viste de seda, mona se queda , De broma en broma, la verdad se asoma, Allí van leyes do quieren reyes - España , España - Ya vienen los Reyes, No hay mal que por bien no venga..... España, В очакване на ... Свети Валентин или ....Трифон Зарезан - Испания, Цъфнаха вече кокичета, при испанските момичета, Първомартенска тема на испански мами и мадами , *** Дълго пуенте ни 4ака за СанХосе и Семана Санта **Испания** , ===Среща се гласи с козунаци и яйца на ИСПАНСКА земя===, Запретват ръкави испанските юнаци, яйца да боядисват и да месят козунаци
Хайде, време не остава - в испанско среща се задава

# 1
  • En un lugar de La Mancha...
  • Мнения: 284
Днес май никой не иска да е първи в темата Rolling Eyes

Аз пък ще се запиша,дано тази да е по-добра от другата Peace

# 2
  • Мнения: 811
Пу втора.
ВръШам се назад да 4ета,4е много сте писали...

# 3
  • Мнения: 1 248
Вес, много ми стана приятно да прочета последния ти пост.Отдавна имах желание да прочета какво мислиш по въпроса. PeaceАко всички "спореха" цивилизовано като теб, форума щеше да бъде много по приятно място. Hug
Аз ще замълча- а и достатъчно беше, мисля. newsm78
Нека тази тема да посветим на нас и не на трети персони.
Saby, аз съм с албански реотани и така и не открих кога си се похвалила с бременноста, та се позачудих защо ти се повдига. Embarassed Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност.  bouquet
Ние утре вечер ще правим миса на нашия приятел...мислех да ви публикувам негова снимка.Може утре...
Алест, не се връщай назад да четеш...нищо не пропускаш. Tired

Последна редакция: ср, 07 май 2008, 00:40 от tony_t

# 4
  • Мнения: 811
Joy Joy Весе,ама в бързината да се запиШа не видях хубавото заглавие  Grinning.Вярно е ,4е доста се разсъблякохме.Аз имам и завиден тен ве4е   Wink
Из4етох ви в старата.
Ла Ада не ми се извинявай радвам се,4е изказа мнение  Peace.
Марица,не споря и не се заЩитавам, и оЩе по малко ми е забавно.Друга е при4ината.И не съм написала никъде,4е не си казала ниЩо с последния си пост  Naughty"НиЩо" е в комбинация  с"ново" и така се променя много смисъла  Wink.
Тонита, е ако не се бях върнала нямаШе да видя какво е писала Вес  Wink.Зна4и и на теб ти е станало приятно  Wink. И не мисля,4е споря нецивилизовано  Naughty.Сега Ще кажеШ,4е не си имала мен предвид  Simple Smile.

Саби,как я караШ?Поразмина ли ти гаденето?Сигурно са ти изписали Карибан среЩу повръЩане.Доскоро ми се мотаШе цяла опаковка и ми напомняШе за старото време,към което бих се върнала....ако ми излязат 4ислата от примитивата  Wink.
Анет,аз не съм го написала като хората  ooooh!.Въпросната такса от 15 евро е т.нар. 4ленски внос за АМРА/та.Ина4е таксата ни е 60  Wink.В гуардериата мунисипал определят таксата на всеки според някои фактори.Най много се плаЩа 170,което пак си е ниЩо в сравнение с 4астните.Аз съм много доволна от наШата.Само това с водата....Днес имахме събрание пак майките от комит.Попитах директорката за пустата му вода и ми каза,4е имали някакъв пре4иствател на входната тръба и 4е водата си била добра.Опитах я и действително не се усеЩаШе така миризмата и вкуса на варовик.Малко съм по спокойна.



# 5
  • Мнения: 1 271
Здравейте и в новата темичка.
Вес, както винаги.   bouquet Я кажи какво стана с баницата?
Не си спомням кой беше питал за таксите в детските градини-при нас се плаща в зависимост от курса(ако детето е в 3 годишните, 4 годишните или 5 годишните)Първата година платихме 70 евро, следващите две сме плащали по 90 евро.На обяд не се храни там-така, че нямам представа каква е таксата с обяда.За АМРА-та плащаме 12 евро.Всичко останало като рожденни дни, разни салфетки , мокри кърпи и др. си делим-някой носи едно, друг друго.При нас всички плащат еднакво, Алест, при вас ако две деца са в един и същи курс, различни суми ли плащат или са еднакви?Много странно, ако са различни.
Габи, какво става с детенце?Как са изследванията?

# 6
  • Мнения: 811
Алест, при вас ако две деца са в един и същи курс, различни суми ли плащат или са еднакви?Много странно, ако са различни.

Ами да ,рзли4ни са.Аз плаЩам 60,друга не плаЩа ниЩо..А трета,която е с три деца и единствено заради това и отпускат място,плаЩа 170.Но е според доходи и куп други неЩа.Спомням си,4е когато отидох да искам място ме питаха дали имаме роднини тук или близки,на които можем да раз4итаме/за детето/.Казах,4е не и се 4удех какво му е толкова важното.Сега ве4е знам.Много е трудно да си сам и да няма на кой за 5 мин да раз4итаШ да си оставиШ детето.Камо ли да запо4неШ свястна работа.Колко възможности имах през годината и от никоя не се възползвах  Sad все с мисълта "ами като се разболее утре ,какво Ще става?Работа ли ,дете ли...."

# 7
  • Мнения: 52
честит празник на всички именици!да сте живи и здрави!

Благодаря ви много за пожеланията   bouquet Саби няма страшно не съм се хванала за главата ве4е е голям.За новия незнам дали има само видях на телефона са е снимал с едно къдрево моми4енце  Crazy
Вал тортата ще я доизяждаме днес 4е в4ера ни се опъна  Laughing
Марица много ми хареса поздрава това ми е любимата народна песен  Simple Smile
И аз подкрепям това което е написала Вес  Peace
Уважавай себе си за да те уважават теб.

# 8
  • Мнения: 13

честит имен ден на всички именици!

почти на патерици, обаче днес бе тежък ден. дано всички сте прекарали весело празника!

поздрави на всички!

# 9
  • Мнения: 2 825
Най накрая се докопх пак до компа  Tired малката днеска беше много кисела, не спа през деня и преди малко я приспах, вечерях и сега да ви пусна снимките Simple Smile

Първият и Великден :

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=207150&photo=7


Любимите играчки :

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=207150&view=1&photo=9

Първи опити за ходене :

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=207150&photo=8

Последна редакция: ср, 07 май 2008, 00:59 от Дивиана

# 10
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Клара, много е сладка малката  Heart Eyes И с това фонтанче на главата  Joy Само махни от таговете атрибутите за ширина и дължина, че не излиза снимката.

Амига, забравих да честитя рождения ден на сина ти Blush, но по-добре късно, отколкото никога. Да ви е жив и здрав, да ви радва и расте един сериозен млад мъж. А ти може да започваш да тренираш за свекърва Laughing

Силрай, стана баницата, ама мъж ми не я одобри много-много, че имала гъби вътре с праза (аз за първи път слагам гъби, но има страхотен вкус). За сметка на това, на свеки толкова ѝ хареса, че си отнесе едно голямо парче, за свекъра да пробва, и малко по-късно ми се обади да не казвам, че е взела голямо парче, защото от него останало съвсем малко  Joy.   

# 11
  • En un lugar de La Mancha...
  • Мнения: 284
Клара,не мога да видя снимките Sad

# 12
  • Мнения: 1 156
МОми4ета на вси4ки да ни е 4естит гергьовден ,да ви закриля Цвети Георги, да ви дава сили и здраве.
Гери, мерси за агнето, аз от както съм в Испания  по традиция рева като магаре, та агне не ям, не знма дали 6те успея и за неделя, но дано. Днес заради тези ревове 6тях скоропостижно да  си замина от работа, хората си помислиха 4е не6то кои зане какво се е слу4ило, а пък аз само си говорих с дядо ми по телефона, ама като съм му именни4ка и рев.. Та по тази при4ина ве4е не го празнувам наяве, само в сърцето си, но маи това е по важното, да носим българското в себе си и да се стремим да го предадем по нататък. Аз май се олях тази ве4ер, нетипи4ни не6та ми се слу4ват напоследък, сигурно е от ЕГН то. За 24 май аз съм за, но и ние сме на разположение само в неделя. Ако някой иска да празнуваме Кирил и Методий да казва от сега и да си припомним химна на писмеността. 
Вес теми4ката е страхотна, а и аз о6те си нося последствията от пикника, така 4е от събли4ане на слънце не се пла6а.
Лека ве4ер на вси4ки

# 13
  • Мнения: 811
Клара,много е сладка малката  Heart Eyes и колко е пораснала самоооо...На тебе ми прили4а пове4е  Wink.Според скромните ми впе4атления за теб от снимките  Wink.
Весе,свекърва ти е скица   Joy.

# 14
  • Мнения: 259
Добро утро и от мен, брей не бях влизала в4ера следобяд и колко неща сте изписали.
Аз ще оставя вси4ко в старата тема и няма да коментирам(дори с риск да ме обявите за една от мазнещите се и подминаващите щом не са на прицел), но мисля 4е темата е достатъ4но коментирана.
Амига 4естит рожден ден на сина ти на патерици, а тортата изглеждаше страхотно. Ти ли си майсторката, да не се окаже 4е силрай си има конкуренция  Joy, шеги4ка.
clara много е сладка малката. пу пу да не я уро4асам
alest моята мома ходеше в 4астна детска градина, в нашето село държавна няма, а и мен ми трябваше градина която да работи до по късно. От там съм доволна, вода им купуваха родителите, и отделно директорката за обяд. А сега в у4илище пият от 4ешмата, но аз съм доволна от у4илището обръщат голямо внимание на хигиената.
Саби още ме е яд 4е си си променила деня на пътуване, можеше да пътуваме заедно, но ще се видим друг път. А за хап4етата, аз докато бях бременна пиех и много ми помагаха.
tony_t какво стана успяхате ли да намерите на4ин да закарате приятеля ви до Бг. Надявам се майката да има сили да се справи с болката и да продължи напред, най ве4е заради детенцето.
Габи как сте, хайде разказвай за новото жилище
Ами това е от мен отивам да работя

Общи условия

Активация на акаунт