Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 6 май 2008, 19:08 ч.

пак за алергията

• 385
  • 3
  •   1
Отговори
Здравейте
Дано темата не е стара...
                    какво може да консумира мама при алергия на бебето към белтъка на кравето мляко? храненето е комбинирано - фризопеп и кърма. Моля по-опитните да ни пишат.
 благодаря

# 1
Само да питам как е диагностициран АБКМ? Щото едва ли не вяско повръщане, разстройство или пъпка много педиатри го окачествяват като такова.

Иначе - храни алергени. Минаваш на диета картофи или ориз общо взето. Сина ми беше със съмнение за АБКМ при смесено хранене когато беше на 4 месеца,  По съвет на докторката следваше да заменим обикновения Аптамил с хипоалергенно мляко , обаче не я послушах /послушах друг човек и не сбъркахме с него/. В последствие се потвърди, че сина ми няма АБКМ. АБКМ се доказва, не се предполага.

# 2
  • София
можеш да консумираш всичко, което не съдържа млечен белтък, ядки, кафе, шоколад.

# 3
благодаря много
покрай ходенето по лекари не сме поглеждали комп.
искам да попитам storm76 кого е послушала - съмнявам се и аз в предположенията на лекарите - ходихме и в гастроентерологията при доц. Ковачева и тя каза че най-вероятно сме с алергия, но не може да се докаже (само на 1 мес. е бебо)
На втората седмица запо4на да отделя кръв и слуз в акото и от тогава само ходим по лекари ...
ще ми се ако сте минали през подобни перипетии да ме посъветвате при кого да отидем
Благодаря предварително   

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт