Блис 57 за всички в САЩ

  • 15 449
  • 282
  •   1
Отговори
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Bliss 57 - име на спа в Ню Йорк... да се олицетворим с indulgence и relax.

Обаче на български звучи тъпо, така че давайте нови предложения.



Линк към 56-та тема

AZ
benson10 - A.J. - 5/9/2007

CA
Пумпал-син-LA
Juturna - Сан Франсиско 
Зора - дъщеря-Сан Франсиско 
Jungle (Петя) - Натали-Джоел/2ро момиче
penguin - Isabelle - 6 nov 2007
Winx - Los Angeles - син

CO
dessivl -Рая, Юлия, Алекс и Виктор , София/Денвър
milf - син  - София/Денвър

CT
Hear Again

FL
MrsG - Sophia
Джи - Anthony Kyle
Кейси
sofkobofko - Дани - София/Сейнт Питързбърг
 
GA
victoria - Елла- 12/19/2005 - София/Атланта
4baby -  Антоанета -8/22/2006 - Атланта

IL
ТинаХрис  - Джоджо 
Atalanta (Петя) - Симон  , Мая  - Плевен/Чикаго
Niki1 - Чикаго
mucunka - Алекс
irka - Чикаго/София ,деца - Деница и Лъчезара
pinkito  (Кари)  - Гери и Марги-Чикаго

IN
stella_ars (стела)- Деница(01.23.2002), Дара (12.17.2006)

МА
Бубка (Боряна) - Дани -4/11/ 2006 - Пловдив/Бостън
Ana- Mama (Борислава) -  Ана-Мария
Indiana_007 - Ангелина

МD
Sladurana

MN
Biz (Бистра) - Мартин 11/25/2005
Atti - Сейнт Пол - Константин, 2008

MO
raya_usa - Дида(Dida)-22 септември 2001 и Матю(Matthew)-18 май 2007
 
NJ
sipirumi - Иво - 1/7/07 - Сливен/Атлантик Сити
Dushica (Веси) - Деси 
блажка- 2ма сина
Jenna - Нолън 

NY
hotmama73 (Елица) - Рада 12/13/2005 - София/Плевен/Ню Йорк
Tandoori (Ани) - Калин -5/24/2003; Елена- 8/24/2006 - Варна/Албъни

NC
MissZ- Лекса и Крис
МVK- син

OH 
anette1104 (Анна) - Ния , Стефан - София/Синсинати
Ружа - Лора , Марта 

РА
Фея-кръстница (Анна) - Анелия (2003г), Eлизабет (2006г)

TX
Шоколадкина - момиче и момче /Ямбол/София/Пенсилвания

WA
Liann (Ани) - Деси 2/6/1992; Кристина- 5/5/2005 - Пловдив/Сиатъл
Evanescent- Стара Загора-София-Сиатъл
Etka (Елена) - Никола  - Карнобат/Сиатъл
Tannita (Таня) - Диана , Кристина  - Сливен/София/Сиатъл

+ мишолина-дъщеря и син

Последна редакция: ср, 07 май 2008, 00:55 от Дивиана

# 1
  • Мнения: 8 163
 smile3533  Първа жичка!

# 2
  • Мнения: 1 393
Бубка, я дай 10-те снимки ти и не се ослушвай.

Силикон значи за подарък за бала, кефят ме тия, честно.
Вики, сега пък аз се пуля на това, което ти казваш- кой тук подарява такъв на децата си, къде? Аз никога не съм чувала.

Пумпал, ах, ах, ах, това със селото е толкова готино. Баба ми и дядо ми са ме водили на войнишко изпращане в някакво село, когато съм била на не повече от пет год. и си го спомням, та на него ми напомня и твоята веселба.  Simple Smile

Хайде да пусна, че като никога да съм първа жичка.  Flutter

Последна редакция: вт, 06 май 2008, 23:22 от MrsG

# 3
  • Мнения: 1 393
Фейо, глей ся как ме преварИ за 1 сек точно.  Crossing Arms

# 4
  • Мнения: 1 593
айде трета жичка

ЧРД на Агентката и на Атти! Да сте все така прекрасни  Heart Eyes

МрСГ, и аз знам, че си подаряват силикон, особено латиносите

Пумпал, казвай кога ще идваш до София  Grinning

Бенсън, чакам ви вечееее   bouquet

Клеърет, аз разгледах всички снимки и те видях  Flutter - хубавица  Hug

Бубка, айде малко по-подробно дееее  Blush


Последна редакция: ср, 07 май 2008, 22:22 от Jenna

# 5
  • Мнения: 8 163
Фейо, глей ся как ме преварИ за 1 сек точно.  Crossing Arms
smile3532 Ох, от сърце се смях, честно! И на състезанието ни, и на общата ни мисъл!

Ся, Бубка, за заглавието на темата. Ми на мен си ми харесва. Ако толкова искаш, тури му още едно "с" на блис-а, както ние пишем на БГски с латиницата. Кво да прайш, трябва да "спазваме контурите", ако искаме да не ни сменят заглавието насилствено.

# 6
  • Мнения: 2 185
Скок-подскок в новата тема.
Не звучи тъпо заглавието, споко.
Аз качих клипчетата от концерта на Бон Джоуви, но не са със зашеметяващо качество, така че май нямам какво да покажа  Sad . Може би 1 или 2 стават за гледане, по-късно ще метна линкове за най-любопитните.
Клаирет...много добре знаеш къде да гледаш ти ,Ленъкс а ?! ,там в даунтауна близо до Джанет Джаксън Laughing,аз съм  извън Атланта,при мен природа и свеж въздух.Всъщност почти всички хора са извън даунтауна ,всеки бяга да живее в околностите на Атланта.А пък за снимките няма ли да ни пуснеш да видим как изглежда твоята особа,тези тигри и мечки съм ги виждала вече  Laughing (носиш на шега нали)
Нося, нося на майтап, ама главата си не нося понякога (бяхме си забравили зарядното за апарата и след като изснимахме зоологическата градина се усетихме, че ни пада батерията, а концерта тепърва предстоеше и май нямаме снимки с нас си  Laughing )
 ПП Хаха тя пък Джена ме намерила наш'та, къде пък ме видя??  Laughing , аз гледах гледах пък не се видях само дето надничам през главата на кенгуруто, иначе все ръце и крака само отрязани

# 7
  • Мнения: 3 491

Пумпал, ах, ах, ах, това със селото е толкова готино. Баба ми и дядо ми са ме водили на войнишко изпращане в някакво село, когато съм била на не повече от пет год. и си го спомням, та на него ми напомня и твоята веселба.  Simple Smile

Аз нали съм си селянче, отраснах по такива мероприятия.  Simple Smile Имам чувството, че поне два пъти месечно се случваше такова нещо в селото - новобрански със сватбарска пищност, сватби, кръщенета, пануди ... Да не говорим за обичая на това село всяка неделя вечер да се излиза на площада и да се играе хоро, имаха си селска духова музика, някъде от 8 до 11 вечерта траеше мероприятието. Изключително скъпи спомени са ми това, с удоволствие бих предала нещо такова на децата си, но аз такъв тип село няма как да им покажа, то просто вече не съществува. На селото на моите родители е съсипваща скука, и двор за игра даже няма, те там за два часа оскотяха, и аз покрай тях. Като че ли най-близкото, което мога да им предложа откъм сходен емоционален опит, е тукашната система на нон-стоп рождени дни и партита за щяло и нещяло.

# 8
  • Мнения: 8 163
Изключително скъпи спомени са ми това, с удоволствие бих предала нещо такова на децата си, но аз такъв тип село няма как да им покажа, то просто вече не съществува.
Що бе? Можеш да ги заведеш в някое шарено българско село с повечко население (Резново или Триград, напр). Е, няма да е същото, знам, но пак е нещо.

Тандури, ама твоя ПМС много гаден бе, драга! Моята най-добра приятелка и тя така, милата. Ходила ли си при китайски/корейски лекар или ирисолог някога? Може те да ти забъркат някой илач, дето да ти реши или поне да облекчи проблема.

# 9
  • Мнения: 1 783
Hola.
Бубка, копни и картата и списъчето  Peace

Еж, Джена, Джена... как ми се ходи и на мен там..., не знам точно защо, но там ми се ходи.

# 10
  • Мнения: 2 257
Добър ден и честит празник на Джоджо! Тино, знаеш си! Heart Eyes
Агентке, и ти си знаеш! Heart Eyes Heart Eyes
Атти, ти не знаеш, но ще узнаеш. Joy
Бъдете живи и здрави, много усмихнати и най-вече - останете си такива! Grinning

# 11
  • Бостън
  • Мнения: 13 309
Боже, не съм споменала Джоджо! Тино, прости ми Simple Smile

Атти, за мен беше удоволствие да те изпреваря  Hug

... добре, че колежките на мъжа ми помнят, че днес, преди 3 год сме се сгодили  Rolling Eyes рядко разсеяни образи сме  Mr. Green

... гласувайте - гръцка или турска кръчма?

Аз предпочитам суши, ама... и португалска не е лоша идея, но нали е Гергьовден, агнешкото е на ред...

# 12
  • Мнения: 1 783
... гласувайте - гръцка или турска кръчма?

турска


Абе я ми кажете нормално ли е детето на 2 и половина да знае цели книжки наизуст само от четене и препрочитане? Само за тези, които са в рима съм забелязала. И римува много често, намира си думички дето се римуват с нещо и го изтърсва от време на време.  Няма повтаряне, просто откриване на римата.

# 13
  • Бостън
  • Мнения: 13 309
Биз, според майка ми е нормално, добра слухова памет1

# 14
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Честито на всички празнуващи!!!

Общи условия

Активация на акаунт