помогнете ми второ ин витро

  • 1 525
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 34
Здравейте , момичета страшно съм притеснена предстои ми втора процедура ин витро в /Медицински център по репродуктивна медицина "София"/ Някой посещавал ли е тази клиника? Ако имате информация моля пишете ми . Не знам как ще намеря сили да изживея този кошмар . След като , веднъж минах по този път сега страшно се притеснявам за края.
Преварително Ви благодаря. Ви е сте много сплотени тук.

# 1
  • Мнения: 103
при д-р Владимиров ли?

# 2
  • Мнения: 34
Да при него

# 3
  • Мнения: 34
Знаеш ли нещо за тази клиника как работят там и каква е успеваемостта им?

# 4
  • Мнения: 103
да аз утре започвам стимулацията, д-р Владимиров е много добър лекар можеш напълно да му се довериш, изключителен професионалист е. А за успеваемостта им незнам, някое от момичетата ако знаее да се включи.Но като съм ходила на прегледи много момичета с коремчета съм виждала. пиши друго какво те интересува, каквото мога ще ти кажа.

# 5
  • Мнения: 34
Благодаря ти мила ,  думите ти ме обнадеждиха доста . 

# 6
  • Мнения: 34
Ах , да забравих успех в такъв случай .  Стискам ти палци .

# 7
  • Мнения: 103
Благодаря ти

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 777
Сиса,много добър лекар.Правилния избор си направила!И аз съм при него!
Успех  Praynig Hug

# 9
  • Мнения: 7 718
Д-р Владимиров е много добър специалист, в добри ръце си. Peace
Сисаписа, не се тревожи излишно за успеваемостта, всичко е късмет. Peace
Успех и  пиши.

# 10
  • Мнения: 3 757
Откри ли се  причина за неуспеха на първото инвитро?
Дано  си направила всички необходими изследвания вкл. генетични и имунологични,ако е така-вярвай в страхотния лекар който си избрала и късмет  Hug!

# 11
  • Мнения: 34
Направих хипер стимулация първият път и получих страхотна бъбречна криза и не сме търсили точната причина .

# 12
  • Мнения: 34
Много на бързо ни включиха миналата година в програмата бях една от последните през м. май и тестовете и изследванията бяха в съкратен вариант имах чувството , че съм на конвейр за производство на яйцеклитки . Не се вълнуваха от никакви последствия , а аз съм с хидронефроза на бъбрека. За това съм притеснена за следващият опит. Нямам почти никакави изследвания . Благодаря  Ви много за отзивчивостта .Всичко се случи много на бързо.Не бях по здравна каса  и все си мисля , че беше най- вече заради парите.

# 13
  • Мнения: 3 757
На твое място не бих започнала инвитро и то второ без някои изследвания.
Към първото си инвитро подходих лекомислено и се доверих на лекаря си който каза, че няма нужда да си правя изсл.,а след неуспеха се оказа че имам Хашимото и силно завишени НК клетки...

# 14
  • Мнения: 34
Факт е , че се доверих на сляпо. Все ми казваха , че няма причина да не успеем защато при нас беше мъжки фактор.

Общи условия

Активация на акаунт