Хайде, Ноември, идвай вече! За да ми каже "Мама" малкото човече!

  • 8 058
  • 280
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 344
dendoliHug


тонеса, сега има нов, ранен бхс, който се прави м/у 11-13с. и е много по-достоверен. Прави се само в София, за сега.


Стига бе! Наистина ли някои вече знаят пола???? Хм! Аз докато се усетя за какво иде реч...  Не е ли още рано? Или медицината е напреднала от предишната ми бременност преди 9 години!  newsm78
  утро, smile3521
преди 9г. ми казаха началото на 5 мес. и ми направиха запис на видео касета  hahaha Joy сега, доста по-рано и запис на диск Wink ...внучетата, може още като ги заченат и пълно инфо да им дават  Joy

# 61
  • Мнения: 7
   Добре дошли на if4eto и dendoli и от мен! Hug

# 62
  • Мнения: 8 522
Добре дошли на if4eto и dendoli и от мен!  bouquetЛека и безпроблемна бременост и дано в ноември всички мами от клуба гушкаме здрави и красиви бебчета. Praynig

# 63
  • Мнения: 466
 welcome на if4eto и dendoli

Привет и на останалите мами  Laughing!

Наистина е невероятно, че толкова рано може да се определи пола вече! Аз си умирам от любопитство какво ще ни е бебето, нямам никакви предпочитания, ту си мечтая за розови дрешки, ту за синички! Само да е здравичко!  Praynig  Praynig  Praynig

Аз утре съм на УЗ и още от тази нощ чакам пред кабинета (на сън разбира се) hahaha , както винаги много съм се притеснила, довечера как ще спя изобщо не знам... #Crazy

Иначе през повечето време вече се чувствам много добре и понякога забравям, че имам малко човече в мен, но като си видя корема и се успокоявам  Joy .

Вие имате ли киселини? От няколко дена ми пари в стомаха, но засега издържам и не пия сода.

# 64
  • Мнения: 13
Благодаря за топлото посрещане  bouquet  bouquet  bouquet

# 65
  • София
  • Мнения: 3 789
Ифчето,
аз миналото лято бях в подобна ситуация.
Личния лекар можеш да си го смениш/избереш във всеки един момент, след като живееш в друг град, а той не е о същия. Т.е. не се съобразяваш с тези задължителните там където са- юни и декември, когато се подменя личния
За направлението - ако си от Тутракан, може да го използваш в Мелник, това теб не те бърка, лекарите си имат кодове, само като му го даваш му напомняш, че ти е от еди кой си лекар от еди кой си град, за да си впише правилно кода и после да не му го върнат

Това е. Дано си ме разбрала, че с тези мои обяснения. Peace

Денчо, честити ти сини гащета!
Ами така е- моето като ще е мома (ама това само аз си го знам засега, УЗ ще го разбере по-късно Praynig Joy) трябва и зетьове да има. Hug Ми тъй де! Flutter

# 66
  • Мнения: 7
хора как ги виждате тез малки пишки отсега? #Crazy

# 67
  • Мнения: 347
здравейте на всички нови мамчета
за протокола по темата да кажа, че и аз чакам мома ама каквото Бог дал, само да е живо и здраво
какво става с линийки.ком, някой знае ли
от доста време вече нещо не им работи асйта и не ми излизат линийките

# 68
  • Мнения: 192
Здравейте и от мен.  По отношение на главоболието, често пъти се свързва с обезводняване.  Пробвайте да пиете по-често вода, не газирани напитки, кафе или чай (те също обезводняват особено ако съдържат кофеин), а чиста вода... За момичето с гнойната ангина... не се самообвинявай, не мисля,че си могла да го предотвратиш това.  Аз имах същия проблем 1 мес. след като родих сина ми и се оправих само с пеницилин.  Всички лекарства, които поемаш трябва да ги съгласуваш с ОБГ доктора си!!  

# 69
  • Мнения: 611
Линийки.ком го няма вече  Rolling Eyes Има , но е на английски , а не на бг  Sunglasses
Пробвай от другаде да си направиш линийка Hug

# 70
  • Мнения: 8 948
Добре дошли и от мен на новите кандидат-мами!

На узналите пола на бебчетата - Честито! Наистина се очудвам колко рано може да се определи. Но това е за мен една добра новина - значи няма да чакам прекалено дълго и аз .  Mr. Green



Розичка, би ли споделила, какво ти препоръча специално за възпаленото гърло доктора? Нещо за смучене?
Мен също ме наболява гърлото, но аз го свързвам с извадения зъб.  Cry

# 71
  • Мнения: 1 031
И аз за протокола - по писанията на Пепена ще чакам МОМА newsm44
Пепи мисли му ако не е вярно bash

# 72
Здравейте, момичета.
На новите мами, добре дошли lovekiss
На дамите със сини гащи - ЧЕСТИТО
Чао и спорна работна седмица.

# 73
  • Мнения: 344
хора как ги виждате тез малки пишки отсега? #Crazy
еми сега ще се обиждаме ли нещо, к'во ли...  Thinking Wink

янорен, и аз бях с линийки.ком, ама изчезнаха нещо   33uu

# 74
  • Мнения: 8 948
А мога ли да попитам с какъв утразвук  се видя пола? Обикновен видеозон или?

Общи условия

Активация на акаунт