Възможна ли е бременност при ниска температура ?

  • 21 359
  • 31
  •   1
Отговори
# 30
Благодаря за из4ерпателния отговор.Да регистрирах се и в babyplan,направих си графика,мн.отдавна имам графика и в за4атие но до толкова ясно и потробно обяснение не бях сре6ала-за което мн.благодаря.08.2008 си следях темп.и го правихме в феритилните дни от за4атие календара,май-само 1ден пропуснахме-ни6о не стана. 09.2008 не можех да вляза в сайта,направо се бях отказала ве4е от мн.опити и преди това,не си и знаех и дните(ферит.),само 2-пъти пробвахме него месец,и съм забременяла-за жалост извънматочно.Сега започваме нови опити.Мн.е трудно да карам половинката си за секс з-то му викам-май днеска трябва,май утре трябва,2-дни преди 2-дни след-и става6е мн.объркано)и като му писне и нанего и пропускаме явно то4ния ден,и затова исках с то4ност да знам за това.A в графиките на забременелите отbabyplan ,гледам 4е и мн.са забременели в деня след овулацията,-при всеки е разли4но.

# 31
  • Мнения: 568
zyza, съжалявам много за това, че си минала през кошмара на извънматочната бременност!  Hug Хубавото е, че това е вече зад гърба ти и отново си в бойните редици на бебеправещите!

За дърпането на мъж ти, напълно те разбирам. И аз имах проблеми с моята половинка доста дълго време, в което той настояваше, че нещата не трябвало да бъдели толкова планирани и тинтири-минтири. Когато, обаче, започнах да меря БТ и да строя графика, задължително и на него обяснявах пред компа какво означават температурите - спада, повишението..., наблюденията върху церквилната слуз, положителните тестове за овулация. Виждайки колко много усилия полагам и колко основателни и аргументирани са доводите ми в полза на бебеправенето в посочените от мен дни, той малко по малко стана съпричастен с мен и започна да полага повече усилия в общото дело. Естествено и резултатът не закъсня!  Flutter

Хайде, чакам те в темичката с графиките, а ако евентуално имаш някакви въпроси ми пиши на лични..., за да не спамим темата. За тази цел, обаче, ще трябва да се регистрираш  Peace

Общи условия

Активация на акаунт