От къде памперс-бански в София?

  • 1 267
  • 17
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • София
  • Мнения: 435
Здравейте мами някой ползвал ли е такива памперси и какви са отзивите? А и от къде се купуват не знам дали защото още е рано за море или просто не зареждат но никъде не съм виждала а знам че поне две три марки памперси имат такива.

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 927
На Либеро има в Метро.
Различават се от памперс-гащичките само по цвят- щамповани са изцяло.
Иначе си поемат вода като всички.

# 2
  • Мнения: 2 231
На Либеро има в Метро.
Различават се от памперс-гащичките само по цвят- щамповани са изцяло.
Иначе си поемат вода като всички.
Дефакто стоят само като окраса на дупето ли newsm78 hahaha А нямат някакво по-специално покритие и ластици. Така ли? Thinking

# 3
  • Мнения: 622
Купих си на Huggies от магазин Baby Nova в Павлово. Според мен вършат работа. Също така имам и банския на Bambino Mio

# 4
  • София
  • Мнения: 435
Купих си на Huggies от магазин Baby Nova в Павлово. Според мен вършат работа. Също така имам и банския на Bambino Mio
БЛАГОДАРЯ  Hug

# 5
  • Мнения: 2 231
Купих си на Huggies от магазин Baby Nova в Павлово. Според мен вършат работа. Също така имам и банския на Bambino Mio
Този Bambino Mio заслужава ли си? Аз по принцип ползвам памперсите Хъджис и се чудя дали да не й купя и от банските. Колко струват? А и пак ли са на пакет или е на бр. всмисъл за еднократна употреба ли са или многкратна.

# 6
  • София
  • Мнения: 435
по принцип знам че са пакет но са няколко бройки май бяха 11.А за тези Bambino Mio не знам точно какви са и каква работа вършат. Ще отида тази седмица до Baby Nova и ще видя какво точно ще взема

# 7
  • София
  • Мнения: 44 028
Има и в Иван Вазов ако ти е удобно, на предпоследната спирка на трамвая (1 или 7 е ще те излъжа), има магазинче за детски храни и пампита...има и памперс-бански...но не знам кой номер....

# 8
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 341
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=282011.0

# 9
  • София
  • Мнения: 435
прочетох я цялата но чак след като пуснах тази. Мерси все пак Hug

Има и в Иван Вазов ако ти е удобно, на предпоследната спирка на трамвая (1 или 7 е ще те излъжа), има магазинче за детски храни и пампита...има и памперс-бански...но не знам кой номер....
МАЛКО МИ Е ДАЛЕЧКО НО И ТОЗИ В Павлово нв е толкова близо до Младост ама ще се ходи нямам избор след 25-ти заминаваме и до тогава трябва да съм купила Hug

# 10
  • София
  • Мнения: 346
Аз онзи ден купих на "Либеро" от "Метро".10 броя са в пакета и струваха 8 лева и стотинки,но сега като Ви чета май ще трябва да купя други щом тези не са хубави и въпросът е какви newsm78

# 11
  • Мнения: 2 231
Аз онзи ден купих на "Либеро" от "Метро".10 броя са в пакета и струваха 8 лева и стотинки,но сега като Ви чета май ще трябва да купя други щом тези не са хубави и въпросът е какви newsm78
Хубави, лоши да не земеш сега пък да ги хвърлиш. Тъкмо като пробваш различни видове ще ни светнеш после за опита си., че лято идва и ние ще купуваме. Laughing

# 12
  • София
  • Мнения: 44 028
Ние миналото лято бяхме взели хъгис, от тези с  немо и пух...
Еми, на мен лично не са ми удобни...за 10 мин на плажа всичко вътре става пясък, а детето се дразнеше.....дори и не ги пробвах във водата...
за басейн може и да са по-подходяще...
иначе ползвахме нормалнигащички бански....е като пишкаше отиваше директно във водата или пясъка, а голяма работа така и не направи на плажа.....

# 13
  • Мнения: 2 231
Ние миналото лято бяхме взели хъгис, от тези с  немо и пух...
Еми, на мен лично не са ми удобни...за 10 мин на плажа всичко вътре става пясък, а детето се дразнеше.....дори и не ги пробвах във водата...
за басейн може и да са по-подходяще...
иначе ползвахме нормалнигащички бански....е като пишкаше отиваше директно във водата или пясъка, а голяма работа така и не направи на плажа.....

А какви са тези нормални гащички бански? Обикновен бебешки бански от плат като нашите ли как са newsm78

# 14
  • София
  • Мнения: 435
да обикновени детски бански
има ги почти във всички детски магазини
ама аз си мисля че с памперс ще е по добе

# 15
  • София
  • Мнения: 44 028
да има и нормални бански просто мънички , аз обаче понеже разчитах на пампрсите не бях взела така че имах пред вид точно гащички, които ползвах за бански...мънички слипове, съхнеха бързо, така че нямаше проблем.
Писах, просто да си имате едно на ум, че на самите деца не винаги им е приятно с памперс банските....та може да вземете 1 бански за резерва, ме както се сещаш заради пясъка и по дупе не искаше да стои........

# 16
  • Мнения: 2 231
Щото аз отдавна съм и взела от Ларедута. Моята си има един цял и един с горно и долно, но този който е с отделните гащички и е голям, та незнам, може за другата година да остане, а да й купя едно по-малко долнище. newsm78 Ми то на пясъка и да направи нещо, голяма работа, ще я преобуя, а пък за басейн е още малка. Та освен в нейното си басейнче в друг мисля тая година да не ака. Иначе и един пакет от тези памперс бански ще взема.  10 лв. не са много. Само  не разбрах кои са по-гот. Хъджис или Либеро.

# 17
  • Мнения: 274
Миналото лято ползвахме Хъджис, много съм доволна и не съм съгласна, че поемат вода  Thinking  Не задържат никаква вода, няма място за сравнение с памперс, памперса като се намокри става тежък, а банските не задържат вода. Много са удобни.

Общи условия

Активация на акаунт