Рицарки на Бялото кантарче 07.05.2008 - ...

  • 18 560
  • 687
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2 487
    Алооооу , аверките  wavey

   Здрасти  Heart Eyes

   Пак съм на потник , само че друг  Mr. Green

   Пребита съм  ooooh! Ден година храни  Laughing

   Хепи , няма грешка  Hug Хънчето ми е най-малкото детенце. И най-доброто и най - послушното  Mr. Green

   Мама свеки пак ни изненада. Имаше месо с картофи. Аз ядох маруля / от тази дето аз си я садих/ и месо. Толкова съм уморена сега , че не ми се яде. Пих половин бира и съвсем се предадох  Crazy

   Абитуриентката ми изгоряла и с пришки по ръцете   ooooh! Добре , че роклята ни не е с гол гръб  Mr. Green

  Били  Hug

  Само гледайте сега , Мариетка как ще ни удари в земята с прохождащ Дундьо  Laughing

  Ванче , да ти пращам някои от мойте кюлоти , за стимул. Ще ти свършат работа  Mr. Green

  И аз искам Танчето да ми разказва пък  Crossing Arms

Последна редакция: нд, 18 май 2008, 21:45 от Айя

# 676
  • Мнения: 1 387
Днес ми е втори протеинов ден.Закуска:кисело мляко с трици;обяд:2 бъркани яйца с извара +айран;след обяд:кисело мляко със степ;вечеря:печено пиле;кафета-2;вода-  33uu
Били, Hug.Дано бързо да се оправя майка ти!
Раче,чудесно е,че така обикаляте с моторите.И ние много обичаме само че с колата.
Мариетка,честито първи стъпки на малчо.
Голди,радвам се,че си изкарала добре в София.
Коконата и аз много ги уважавам мудрите и въобще Йога. Прави ги само полза има от тях.Разбира се асаните трябва да се правят внимателно,но щом обичаш стречинга ще ти се отдадат и те. Hug
ЖД,хапни си едно кисело мляко с черешово степче като мен  Laughing или вече хапна пресни черешки?
Тедка, и аз искам коте,но вече 2 ни умряха и не смея да взема,понеже съседа слага отрова за мишки ...,а вкъщи не искам ,че децата са още малки.
Мечтанието,как си?
Ванче,и според мен изглеждаш слаба /от снимките/и няма нужда да се тормозиш за 1-2 килограма.
Евич, ти си ми пример за Дюкана,давай напред аз те следвам. Grinning Hug
Птица,дано скоро облечеш дрехите които ти харесват.
Пуки,дай си време и си помисли добре!
Айя,   :hug
Хъф, Hug
То май много дълго стана Rolling Eyes
На всички  newsm51  и ПРИЯТНА ВЕЧЕР!

# 677
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 372
Това, с килата череши, го правех, га бях млада и глупава . . сега съм май само второто  Laughing И със сигурност вече мога да се спра на 200-300 грама

Не съм фен на степчето. Предпочитам и аз маруля . . Тази седмица ще трябва да се претегля . . де да видим до къде съм я омазала. Ма съм състезател, де, напоследък наистина съм сериозна. По малко от всичко, но наистина по малко  Peace

# 678
  • Мнения: 1 387
ЖД и аз не съм му фен на степа,но за сега си слагам по малко в киселото мляко за да си залъгвам апетита за сладко и плодове!Успокоявам се с мисълта,че като мина в трета Дюканска фаза и започна да хапвам плодове ще го спра. Laughing

# 679
  • Мнения: 2 487
   В шаш и паника съм , какво ще си облека в събота  ooooh! Нищо не ми става ,освен два парцала дето ги навличам ката ден. Ама тя мойта работа  - сетила се Мара ....... Миналата година по това време съм била с цели шест килограма по-малко. УжааааасТ. #Crazy Пак ще се крия от фотоапаратите.

# 680
  • Мнения: 1 387
Айче,направи 5 протеинови дни и си купинов тоалет! Peace
Отивам да спя!
Лека нощ!

# 681
  • Мнения: 1 488
 hahaha
  Вече и той не иска - усети сладостта на мълчанието ми  Mr. Green
hahaha Всеки мъж би се радвал на това
Аз минавам обажд,че съм режимна и тренираща.Следващ доклад за килограмите в петък.Ади лека вечер от мени   bouquet

# 682
  • Мнения: 1 531
и аз съм режимна и тренираща. да видим кога ще местя лентичката. днес във фитнеса се качих на един нов уред, който мери всичко. все си мислех, че съм 165 см, обаче уредът ме измери 163. даде ми и % телесни мазнини и боди мас индекс и изобщо. оказа се, че трябва да сваля 15 кг чиста мазнина. трябва спешно да мина в режим на чистене на мазнините и много кардио. ох, краката ми се огъват от кроса и пътечката, но ще даяня. лелееееееее, ако ги сваля тия 15 кг колко ще съм щастлива, не е истина.

# 683
  • Мнения: 1 369
Съни  Hug Радвам се да те видя, звучиш ми много добре   bouquet

Продължавам в новата тема  Hug

# 684
  • Мнения: 5 873
много  благодаря на всички за милите думи.  bouquetто верно ,че до 65 има 2-3 кила,ама... Rolling Eyes
Айче,пращай кЮлотите. Hug

Целувам ви всичките,няма да изброявам имена. Heart Eyes
За Билито специални гушки и кураж на мама и тати. HugИ на теб.  bouquet

лека нощ. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 685
  • Мнения: 1 142
Добро утро момичета.Как е настроението днес?Вчера бе прекрасен ден за разходки.Само това ми се прави и естествено чатенето в темата.Нещо почвам да го давам на почивка.
Айче,я гледай по-позитивно на нещата.Ще отслабнеш,пред теб има още не започнало лято.Сигурна съм,че ще намериш с какво да се издокараш.Аз вчера обух едни три-четвърти дънки.Еми добре ми стоят ,като изключим излизащото отгоре коремче.Ама сега няма да се убивам я,ако успея да го сваля добре,ако ли не ще измисля нещо друго.
Днес мисля,нищо да не готвя ,само на салатки и повечко вода да съм ,пък ще видим.
Хубав ден на всички рицарки. newsm51

# 686
  • Мнения: 13 764

(и аз ги мога тези чупки в кръста Joy)

Привет на всички! Браво на състезателките за хъса! Има ли резултати вече?

Айо, пращай квото ще пращаш на Ванчето и върви си купи нещо! НЕма срамиш момата Naughty, че после пак ще пишеш "мама беше издокарана, а аз... Sick)

И аз уж мъча нещо, но ми е терсене Rolling Eyes

# 687

Общи условия

Активация на акаунт