За сърдечните тонове

  • 806
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 41
Здравейте,момичета!Знам,че може би мисля много прибързано,но наистина немога да спра да мисля лоши неща.Бременна съм след инвитро и вече видяхме ембриончето.Дотук добре...,но още няма сърдечна дейност.Въпросът ми е кога трябва да се види?Трансферът ми беше на 11.04.,а на преглед бях на 05.05. и днес(при друг лекар).Незная дали не присилвам нещата,но наистина много се притеснявам.Кажете при вас кога се чуха тоновете.На 12.05. съм отново на преглед и се надявам тогава да се чуят,но незнам вече какво да си мисля.
Благодаря ви предварително!

# 1
  • Мнения: 4 589
snejjjana моя трансфер беше на 3 Април, а първите тонове чухме, по-скоро видяхме на 30 Април. Понеже трябваше да пътувам, а получих кървене и спешно отидох при док и той видя 2 сакчета (до 5 дни преди това се виждаше едно) и видяхме и сърдечна дейност. Може би е още рано. Спокойно, ще я видиш. Успех.

# 2
  • Мнения: 4 324
И аз мисля, че е рано. Изчакай следващият преглед, не се тревожи напразно.
Успех и ти стискам палци!

# 3
  • Мнения: 1 951
Рано е още. При мен се видя за пръв път на 6 седмици. Другия път сигурно вече ще ги чуете. Успех!

# 4
  • Мнения: 41
Благодаря ви много!Така се надявам другия път да се чуе сърцето.Старая се да мисля позитивно,но наистина ми е много трудно.Преди малко говорих с момиче с което правихме инвитро заедно и даже нейния трансфер беше два дни след мен и на нея са и чули тоновете на 06.05.Може пък при всеки да е различно...така се надявам.

# 5
  • Мнения: 121
И моята бременност беше в следствие инвитро. Сърдечна дейност установихме в 6 г.с., тъй че не се притеснявай още. Успех!

# 6
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
И моята бременност беше в следствие инвитро. Сърдечна дейност установихме в 6 г.с., тъй че не се притеснявай още. Успех!
и при ме беше така

Общи условия

Активация на акаунт