Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
На 16 съм, скоро ставам на 17. Имам много много много спешна нужда от помощ.
Преди 2 дни с приятелями спахме заедно. Девствена съм и не е прониквал в мен. Не е свършвал и не се е празнил. Все пак се търках в него и сега съм на нокти. Преди да ми дойде винаги имам бяло течение и сега имам (незнам за другите как е). Утре отивам да си купе Ескапел, защото ми казаха, че е изместил предишния "спасител"-Постинор.
Много моля за някакво отношение към това до колко имам основание за притеснения.
Предварително благодаря...и...стискайте палчета  Crying or Very sad
Цитирай

София

Не мисля, че имаш причина за опасения, все пак казваш, че не е имало проникване, нито изпразване. В кой ден от цикъла се е случило това, следващия път ползвайте презервативи. Все пак полово предаваните болести са не по-малко опасни от нежеланата бременност Peace. Моят съвет е да не пиеш хормонален препарат в момента. Само можеш да си разбъркаш хормоните.
Цитирай
ами трябва да ми дойде сругата седмица
като цяло и за болести няма притеснения защото и той е "неопорочен"
и аз мислех да мина без ама сега кат се размислих сичко може да се е случило и тн
бялото течение ме поуспокои но все пак
Цитирай
под
Цитат
сичко може да се е случило
имах предвид че може да е изпуснал малко или нещо подобно
Цитирай

софия

Боже опази!!!

не мисля, че имаш причина да се притесняваш от каквото и да е. И цветунчо е права, по-добре не пий хормонални.
Съжалявам за въпроса, ама вие днешната младеж не четете ли литература по въпроса? Уж сте по-напред от нашето поколение и все всичко знаете, но поне малко полова култура няма да е излишна.
Цитирай

Близо до София

подкрепям момичетата. не пий хормонални препарати, млада си и не е желателно. освен това не мисля че трябва да се притесняваш след като не е имало проникване и семеизпразване.
и следващия път мислете преди да си легнете заедно, поне използвайте презервативи щом като сте решили да водите полов живот. Naughty

май темата ти не е за този подфорум....
Цитирай

София

Втората половина на цикъла е нормално да имаш повече течение. Все пак трябва лекар да прецени.
Ако един ден преди този инцидент приятелят ти не се е изпразвал, вероятността от беля е минимална. Ако обаче скоро се е изпразвал е възможно да има останали сперматозиоди в канала и те да проникнат в теб. При полова игра е възможно да се отделят малко количество сперматозоиди, бе да се получи така нареченото същинско изпразване и те също да проникват.
Непременно ползвайте презеравтиви.
Цитирай

Девствена съм и не е прониквал в мен. Не е свършвал и не се е празнил. Все пак се търках в него и сега съм на нокти.

Майко мила.....ако всички 17 годишни са като тебе, света върви към много лошо. Ти в ред ли си бе момиче?
След като си девствена и той не е свършвал дори, от кое мислиш че си забременяла? От сперматозоидите на комшията които по въздушно - капков път са стигнали до тебе ли? Бааси ужаса...........И ако вземеш и Екс. да изпиеш, направо .....вземи влези в манастир най-добре....
Цитирай

35мм,присъединявам се към всички мнения вкупом и особено последното!  bouquet
Цитирай

Извинявам се наистина ако съм прозвучала крайно, но истината е, че немога да намеря подходящи думи да изразя възмущението си от написаното. Немога да повярвам че 17 годишно момиче незнае по какъв начин се забременява а е тръгнало да прави секс. Смешен е дори начина по който описва ситуацията. Това си е направо за съжаление.  Те на практика са си разменили малко пъпен мъх и тя пие хапчета за спешна контрацепция. Просто .....срам ooooh!
Цитирай

София

Абе момичета я не бъдете толкова крайни. По-добре да пита, отколкото да тръгне да купува хормонални препарати на своя глава и да си обърка цикъла например Peace.
Ми такава е днешната младеж за съжаление, на много отворени са правят, но иначе са си глупавички Laughing.
Хайде да не давам примери, как големи жени с по две деца идват в Проблемно забременяване и питат какво е това овулация, фоликули, лутеална фаза и т.н. Според мен това е по-трагично, а не, че едно 17 годишно момиче се чуди дали може от "търкане" да забременее.
И както Лали го е написала, практически има някаква дори и съвсем минимална вероятност това да се случи, дори и едно на 1 000 000 например.
Цитирай

Абе момичета я не бъдете толкова крайни. По-добре да пита, отколкото да тръгне да купува хормонални препарати на своя глава и да си обърка цикъла например Peace.
Ми такава е днешната младеж за съжаление, на много отворени са правят, но иначе са си глупавички Laughing.
Хайде да не давам примери, как големи жени с по две деца идват в Проблемно забременяване и питат какво е това овулация, фоликули, лутеална фаза и т.н. Според мен това е по-трагично, а не, че едно 17 годишно момиче се чуди дали може от "търкане" да забременее.
И както Лали го е написала, практически има някаква дори и съвсем минимална вероятност това да се случи, дори и едно на 1 000 000 например.

1 на 1 000 000 са си доста 1+1+1 случаи..... Peace
 А това, за жените с по 2 деца е вярно...жалко наистина, но голяма част от тях може би на 17 са били точно толкова "осведомени" , колкото и авторката на тази тема. Така че....защо да не сме крайни.....не виждам какво трябва да се толерира в подобно отношение...

П.С. И....неисках да звуча грубо. Наистина. Шокира ме факта, че уж всички са толкова отворени а.....
« Последна редакция: чт, 08 май 2008, 13:18 от KATI_Z »
Цитирай

София

Така че....защо да не сме крайни.....не виждам какво трябва да се толерира в подобно отношение...

Ами не трябва да се толерира грубо и насмешливо отношение към когото и да било, особено когато се притеснява най-сериозно  Peace Впрочем, и аз на 17 години бях точно толкова осведомена, колкото и това момиче, ама ела да ме видиш сега  Twisted Evil

anelka1914, няма от какво да се безпокоиш. Щом не е прониквал в теб, не се плаши от никакви случайни сперматозоиди - те просто няма как да достигнат до твоята яйцеклетка и да я оплодят  Laughing
Цитирай
Ами първо да благодаря на отзовалите се и да Ви кажа, че всичко е наред-дойде ми преди няколко часа, но нямаше как да пиша.
За тези които ме "нападнаха"-сигурна съм, че не са го направили с лоша умисъл. Наистина си го заслужавам, но когато се паникьоса човек си мисли какво ли не и си въобразява и се съмнява какво точно е станало и какво не.
+ има прекалено много изключения от "правилното" забременяване от сорта на забременяване по време на цикъл,забременяване след орална стимулация по незнам си какви канали на ушите
Цитат
по време на войната в Босна имаше една такава - куршум, изстрелян от сърбин, преминал през тестисите на младеж и после се забил в корема на жена и така тя забременяла...
Положението става проклето-хем вероятноста граничи с безумието, хем каръци всякакви.
Знам как става-чела съм много за това и може би в това е проблема-прекалено много. Има течности, предшестващи спермата, които също съдържат наследствена информация и просто предположих...А и не съм казвала, че съм тръгнала да практикувам.
Чела съм доста и за форума и се надявах да получа по-скоро едно "няма страшно", отколкото "ти нормална ли си" или направо "ти ненормална ли си", още по-малко " заради такива като теб света загива".
Тържествено обещавам да се пазя, за да не се налага да питам отново.
Отново благодаря.
« Последна редакция: чт, 08 май 2008, 15:07 от anelka1914 »
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.