Тест за бременност

  • 1 721
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 173
Здравейте момичета,
за първи път пиша във този форум. До сега се подвизавах само из дира. Embarassed
Понякога съм се ядсвала, когато дойде някоя нова в проблемното и задава тъпи въпроси относно тестовете за бременност, но ето че днес и аз се оказвам в едната такава шах-матова ситуация и просто исках да споделя с вас.
Дано не ми се накарате много, че ви занимавам с това.
Та на бързо моята предистория. От 2,5 години опитваме за бебе. Преди 6 месеца имах една биохимична бременност.... и вчера един леко бледо розов тест за бременност. Embarassed
Всъщост пратих мъжа ми да купи тест, тъй като вече 4-ти ден ми закъсняваше.
На опаковката пише: "Сигурност след само 5 минути"
Е, разбира се аз не изчаках да минат тези 5 минути, защото бях убедена, че ако има нещо то веднага е щяло да се покаже....
Малко след това отишъл мъжа ми и извадил теста от боклука. #Crazy
Е там вече имало втора бледа чертичка....
Утре пак ще правя тест, само да се събудя.. но преди това ме чака една дълга и безсънна нощ....   smile3514

# 1
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
добре дошла!
стискам ти палци!и дано вече си една от бъдещите майчета!

# 2
  • Мнения: 4 362
 HugДано пожелавам ти го от сърце,уте теста да е с две четрички   bouquet
Тук никой на никого не се кара! Mr. GreenВсички момичета са много добрички и усмихнати,винаги ще ти помогнат Peace

# 3
  • Враца
  • Мнения: 5 197
Здрасти, без да ти давам излишни надежди, защото когато прочетеш това вече ще си направила новия тест. През октомври и аз така си направих тест, селд като ми дойде, но усещах нещата различни. Единия, който беше съвсем обикновен показа чертата май след около половин час и аз си мислих, че е фалшив, но на другия ден направих шуър чек и си излезе чертичката точно във времето оказано на опаковката. Имам и потвърдено с кръвен тест, друга е темата, че само с това си останах Crossing Arms

# 4
  • Мнения: 1 173
Здрасти, без да ти давам излишни надежди, защото когато прочетеш това вече ще си направила новия тест. През октомври и аз така си направих тест, селд като ми дойде, но усещах нещата различни. Единия, който беше съвсем обикновен показа чертата май след около половин час и аз си мислих, че е фалшив, но на другия ден направих шуър чек и си излезе чертичката точно във времето оказано на опаковката. Имам и потвърдено с кръвен тест, друга е темата, че само с това си останах Crossing Arms

Oще не съм направила тест, защото аптеката не е отворена. Twisted Evil
Преди половин година и аз имах една бременност, която беше доказана само с кръвен тест, защото уринния беше отрицателен. Tired Е, с това си и останах, защото на втория кръвен нивата на ЧХГ-то бяха спаднали. При първия стойносттите бяха нещо от порядъка на 36. Embarassed
Стискам зъби и палци да не трябва да преживея още веднъж ония кошмар от преди...

Съжалявам и за теб. Cry Важното е, че веднъж е станало и пак ще стане. Трябва само малко повече надежда. Simple Smile

# 5
  • Мнения: 1 173
добре дошла!
стискам ти палци!и дано вече си една от бъдещите майчета!

И аз се надявам този път да не е фалшива тревога.... Embarassed

# 6
  • Мнения: 1 173
HugДано пожелавам ти го от сърце,уте теста да е с две четрички   bouquet
Тук никой на никого не се кара! Mr. GreenВсички момичета са много добрички и усмихнати,винаги ще ти помогнат Peace

Благодаря ти, ще си кажа веднага след като го направя. Embarassed

# 7
  • Мнения: 539
Миличка много ти е малко закъснението и може би затова теста се е колебаел.
Айде пиши какво става. И нали знаеш - за по сигурно с първата урина.
А от сърце ти пожелавам много да не се задържаш тук Hug

# 8
  • София
  • Мнения: 6 360
Дорит, всичко зависи от това, колко време е престоял теста след потапянето в урина.
всички тестове за бременност и овулация имат две гранични стойности, които очертават интервала от време, в който е валиден резултатът от теста.
примерно:

изчакайте 5 минути за поява на резултат и не отчитайте по-късно от 10-тата минута.
тоест, отчиташ САМО между 5-тата и 10-тата минута от потапянето (накапването) на теста.

за съжаление, при много от тестовете, след изтичане на определеното време могат да се появят т.н. "изпарителни линии", които заблуждават често жените. затова - не вадете тестовете от кофата за боклук след половин или един час...  не че и аз не съм го правила  Simple Smile

искрено се надявам, че при теб случаят няма да е такъв, но пиша това за обща информация на всички, които се вълнуват от темата.

# 9
  • Мнения: 1 173
Момичета, днес чертичките още на първата минута бяха две....Сега се връщам от лекаря.
Треперя и не зная какво да правя. Още нищо не се видя, но е прекалено рано.
Взе ми кръв и другата седмица съм пак там. Sunglasses
Стискайте палци всичко да е наред. Hug

# 10
  • Враца
  • Мнения: 5 197
Ехаааааааааа, каква хубава новина. Сега спокойно! Леки и спокойни 9 месеца!  bouquet

# 11
  • Мнения: 507
Това вече е добра новина  newsm44! Стискам всички палци, който имам нещата да са наред! Бравооооооооооооооо на теб! Успех и лека  preggo

# 12
  • Мнения: 1 173
Благодаря ви момичета, мислех си вече че никога няма да ги видя тея две чертички. Embarassed
Тоя месец му теглих една на всичко, даже не правихме и секс когато трябваше (по време на овулацията), изпотроших 3 чифта очила и си изкълчих крака но пък си намерих едно бебешко чорапче  Simple Smile....
Но явно е имало защо....
Моля се на Господ да бъде с мен през тези 9 месеца и да закриля мен и душичката в мен.

А вие момичета вярвайте в чудесата, колкото и банално да звучи това. Embarassed
Благодаря ви за подкрепата.

# 13
  • Мнения: 144
Честито и от мен!!!  bouquet
Леки 9 месеца и се пази. newsm51 newsm30

# 14
  • Мнения: 2 123
ЧЕСТИТО И ОТ МЕН!!!!! Heart Eyesмного спокойствие и радост през цялата бременност!

Общи условия

Активация на акаунт