Растройство четвърти ден при дете на година

  • 2 676
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 306
Моля за вашите съвети вече четвърти ден детето ми е с разстройство по 5-6 пъти на ден пи hidrasec  не помогна от вчера е на ентерол и сироп symetrolim тази сутрин  пак ходи два пъти подщи след всяко хранене в момента яде безмлечна оризова каша и лечебна хумана и пак нищо вече се притеснявам Tired

# 1
  • Мнения: 1 163
Редно е да се притесняваш. Но чревните инфекции са много упорити. Гледай да поема повече течности да не се обезводни и диетка. Мисля, че това, което му даваш си е достатъчно само имай търпение и всичко ще мине. ние лежах ме в болницата заради чревна инфекция и там ни казаха, че мога да и давам и банан, препечена филийка /ама то май е малко детето за препечен хляб/ Стискам палци да се оправи бързо детето.

# 2
  • Мнения: X
Лечебна каша на Милупа, сухари, ентерол и ще мине. Не давай мляко ( особено прясно), можеш да даваш зеленчукова супа. Пилешкото месо и по-точно булъона е много подходящ при настинки по принцип. Не давай плодове и зеленчуци. Дори банан. Всички разхлабват.......Вземи чай от шипка или сок от дренки....Това е. Колкото и да е упорито, ще мине, не се притеснявай.
И едно много важно нещо................вземи мерки за дупето..След едно упорито разстройство, при моя син се получи подсичане, което не само че не минаваше с НИЩО, но и се получиха чак нещо като мазоли и бяха разранени. Още има белег. Беше преди 2 години....Така че.....обърни внимание и на това.

# 3
  • Мнения: 59
Отиди да лекар!
Миналоте лято и моят син беше така. Накрая ни приеха в болница на системи няколко дни. И рождения му ден ( 2 год.) изкарахме там.

# 4
  • Мнения: 834
Вземи чай от шипка или сок от дренки....Това е.

Да, това е, както е казала мама КАТИ_Z! Ако нямаш сок от дренки, мога да ти дам. На лични ще ти оставя тел.
Моята мома беше така на 1г. 10мес., но тогава беше края на август, бяхме на село и една съседка донесе дренки. От тогава всяка  есен си купувам по 2-3 кг и си правя сок. Да имам.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Сок от дренки,чай от шипка,много строга диета,бисквитки,солети,препечена ябълка,никакви супи.Мноооого течности.Само не разбрах Суметролина защо го даваш newsm78

# 6
  • Мнения: 132
преди да почнете суметролима имахте ли разстройство?ние бяхме с кашави изхождания по5-6 пъти на ден ,понякога веднага след хранене,давала съм банан и след 6 часа излезе пак като банан,направиха ни изследвания за салмонела,е.коли,дизентерия,отрицателни,после казаха грешка в храненето,при нас се получи от аугментина и продължи месец,оправи се от лечебната хумана и милупа,но 2 дена беше само на тях и малко солетки и обикновени бисквити,после бавно започнахме да захранваме с диетични храни сварени картофи,ориз,попарата и всичко без масло,захар,мляко,без дет.кухня,бяхме на готови пюрета около 2 седмици и вече втора седмица сме добре,има на хип ors-сокче с моркови и оризова вода,не е приятно на вкус,но пак се консултирайте с вашия лекар.

# 7
  • Мнения: 1 820
Има и сокче на Хип,съдържа натриев цитрат.Моята хубавижа беше така 3-4 дни и с него и диет.каша на хумана се оправи.Освен разтройството повръщаше и не искаше да яде абсолютно нищо."Бутах" и ги вечер докато спи.На първия прием и при нас подействаха.Обикновено нишесте разтворено във вода,чай от шипки,оризова вода.Успех!

Общи условия

Активация на акаунт