Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

се променя - разгледайте новостите и споделете с нас впечатленията си Включете се
Дом
Дом
15 595 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Варна

След инцидент у дома тази сутрин, искам да ви попитам: Чували ли сте маслен радиатор да гръмне, да се разцвърчи горещо масло?
Цитирай

Не съм чувала за такова нещо, обаче ако термостата се развали... сигурно е възможно.
Цитирай

Galaxy 13197853088

всичко може да гръмне ...
Цитирай

Пазарджик / Анкх Морпорк. Сега в София-временно надявам се!

Е,  Shocked от къде такова налягане, че да гръмне!
Вярно, загрявайки се, флуида увеличава обема си, но това обикновенно е предвидено от конструктора.
Най-вероятно се е пропукала обвивката и от там се "разцвърчава", но да "гръмне" чак не мога да си представя, при условие, че нагряването става постепенно.

Абе, ако не можете да си пръжнете яйчица, хвърляйте го.
Цитирай

В света на една приказка

може, може
Цитирай

Варна

абе направо като бомба изтрещя. Дъщеря ми си го е включила на 1-2ра степен, все пак не е студено. Добре, че децата не са били в стаята като е станало.
Цитирай

София

Разбира се, че може... Wink Виждала съм да цвърчи горещо масло.. че и съм гасила пламнал маслен радиатор  Laughing
Цитирай

София

O,може и още как. Скоро бяхмена гости и си изкарах ума, домакините ни бяха включили такъв радиатор, но на по-силно. Така цвърчеше и вреше маслото,че цяла нощ не мигнах  ooooh!
Цитирай

Варна

Стига бе, не знаех, че е възможно. Shocked
Добре, че децата не са били в стаята.
Цитирай

В детството...

Може... а и след случката с вашия предполагам, че не се съмняваш в това...
Цитирай

Тъкмо мислех да пусна подобна тема. Отопляваме се с радиаторите Тesy. Вчера вечерта реших да подместя един радиатор. Под него видях няколко локвички мазна прозрачна течност. Изненадох се, огледах го от всички страни. Точно тази част, от която излиза кабел цялата беше в тази течност. Проверих и другия радиатор - същата работа. Уплаших се, изключих ги. Според вас това нещо подлежи ли на ремонт или направо да купувам нови? Но какви?
Цитирай

абе направо като бомба изтрещя.
Имам усещането, че сама си си отговорила на въпроса. Позовавайки се на твоя опит ще ти отговоря: Явно може.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.