Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 41 отговора

"оптически" удължава краката?
Лятото, не ми е все едно какво нося, а съм ниска.....
Цитирай

В сигурни ръце

Е,просто е.Всичко,което е на ток и платформа.Плюс това платформите са модерни през този сезон.
Цитирай

Високите? Rolling Eyes
Аз мога да нося само платформа, защото на ток... ooooh!
Цитирай

Е,просто е.Всичко,което е на ток и платформа.Плюс това платформите са модерни през този сезон.

Обаче ако си ниска и ....пухкава, не е много просто Blush

П.С. За ниските и слаби момичета с хубави крака, е от ясно по-ясно.....ама за по...такива като мене...

Въпросът е , че съм си харесала ето такъв тип, или пък с тънко токче но тази височина, обаче отпред с каишка
http://cgi.ebay.com/900-TRENDY-Fuchsia-Pink-Tatoo-Wedge-Sandals- … dZ1QQcmdZViewItem
Но ми се струва че връзката или каишката опред, скъсява още повече крака, като фиксира вниманието върху глезена. Просто не съм сигурна, затова питам...
Цитирай

В полето на неограничените възможности.

Удължава краката на дължина или ширина?

35
Цитирай

Но освен, че трябва да са с ток, обувките трябва и да са с "деколте" и възможно по-изрязани, такива например:

ето такива не трябва да бъдат Naughty
Цитирай

Удължава краката на дължина или ширина?

35

Мисля, че "удължаването" на ширина, се казва разширяване.
Цитирай

Но освен, че трябва да са с ток, обувките трябва и да са с "деколте" и възможно по-изрязани, такива например:

ето такива не трябва да бъдат Naughty

Е, да тези от линка е ясно че не трябва да бъдат, чудех се дали тънката каишка няма да създаде същия ефект, но май да Crossing Arms

Цитирай

София

Не е много по темата, но искам да кажа че новата мода 'Скрита платформа" скъсява оптически ходилото. На някой може да му хареса, но според мен крака изглежда като трупче.
Като тези например:

Цитирай

Не е много по темата, но искам да кажа че новата мода 'Скрита платформа" скъсява оптически ходилото. На някой може да му хареса, но според мен крака изглежда като трупче.
Като тези например:

Не виждам нищо.... newsm78
Цитирай

В сигурни ръце

Вече разбрах.Права си Kati_Z за каишката.Такива обувки са за жени с тънки глезени.

Защо не заложиш на чехли?
Цитирай

Вече разбрах.Права си Kati_Z за каишката.Такива обувки са за жени с тънки глезени.

Защо не заложиш на чехли?

Ще.....
ама понякога си се налага и обувка.....
Схванах де.
Цитирай

София

Според мен тез ище придадат женственост и ще удължат оптически крака

Или тези Rolling Eyes
Цитирай

Първия модел , червените ми харесват и допадат страшно много, но пък с вторите бих се чувствала по-комфортно.
Цитирай

София

Удължената обувка удължава крака. Типът пантофка няма как да удължи.
Аз съм висока, пък нося малък номер и като се докарам с пантофки или тип балетни е смешна работата  Stop

Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 41 отговора