Handy - оплакване и молба за съвет

  • 13 867
  • 89
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 120
Когато този месец отидох да си платя сметката в офис на Мтел бях очарована от отношението на служителите. Първо обясних проблема си на едно момче, каза че неможе да отговори на въпроса ми и ме заведе при друга служителка, която сигурно 10 минути най- подробно ми обясняваше най-безболезнените изходи от ситуацията, като подходящи тарифни планове, даже ми направи страшен комплимент като ми предложи да стана лупърче / LOOP/, и и казах 4е не мога защото съм на 27 Simple Smile Не ми личали.
 Дори защити служителите на Хенди- каза че те нямат дълго обучение с този софтуер и допускали грешките чисто технически, при което аз изтърсих :" да,системни грешки с цел по-високи бонуси' и тя тактично замълча.

незнам дали Хенди губят от това, че аз и моите познати вече не плащаме сметките си там,при все че е най-близо,и колкото и злобно да звучи - радвам се че все по- често виждам празния им магазин и скучаещите отпред продавачи.
 

# 61
  • Мнения: X
OХ, КАТО ТИ ЧЕТА ПОСТИНГА, НАПРАВО ЗАПОЧВА ДА МИ ИЗЛИЗА ПАРА ОТ УШИТЕ , ЗАЩОТО ПО АБСОЛЮТНО СЪЩИЯ НАЧИН БЯХ ИЗИГРАНА И АЗ.  #Cussing out РАЗЛИЧНОТО Е ТОВА, ЧЕ СИ КУПИХ В БТК ЦЕНТЪР КАРТИ-5 БРОЯ, ОБАЧЕ НА ВИВАТЕЛ, И КОГАТО НА СЪЩАТА ВЕЧЕР РАЗГЛЕДАХ "НА ШЕГА" ДОГОВОРИТЕ  smile3544 И 5ТЕ- ДВУГОДИШНИ. НАПРАВО НЕ ЗНАМ КАК МОЖЕ ДА ГЛЕДАШ НЯКОГО В ОЧИТЕ И ТАКА БЕЗЦЕРЕМОННО ДА ГО ЛЪЖЕШ. АЗ ОТИДОХ НА СЛЕДВАЩИЯ ДЕН, НО ТАКА И ТАКА НИЩО НЕ МОЖЕ ДА СЕ НАПРАВИ. ХУБАВАТА ЧАСТ Е , ЧЕ ОСТАВАТ ОЩЕ 14 МЕСЕЦА, А ДО ТОГАВА GSM-4 ЩЕ ИМА ПО-ДОБРИ ОФЕРТИ! ТАКА, ЧЕ, СПОКО!  callme   mobilephone

# 62
Мили хорица,не се сърдете на служителите от Хенди,че ви праскат двугодишни договори,защото ако те не го направят ще получат 5лв глоба от тяхния управител Борис Цолов(за Пловдив).Четете внимателно!!!По-добре не подписвайте договори там,отидете си в Мтел там служителите няма да Ви излъжат.Щом се отнася до СЕРВИЗ,Те са между чука и наковалнята  Stop

# 63
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Оказа се, че след тази тема научих доста неприятни неща свързани с GSM апарати и то пак за Хенди. Приятелка през месец два с нов телефон и накрая я питам защо ги сменява толкова често, а тя отговори, че просто се развалят непоправимо! Shocked newsm78 Е как три поредни телефона ще ти се развалят за по един месец ползване!? Ами така - все от Хенди...

И тя всеки път упорито си купува поредния нов телефон от там, с надеждата да уцели читав ли?  Laughing

# 64
  • Мнения: 17 546
Дали би могла да повярваш, но при първата покупка на телефон от Хенди той се разваля, но съответно е в гаранция. Носи го в магазина, взимат го с идеята да го оправят, но той е толкова скапан, че просто  се налага да и дадат друг. И така два пъти след покупката на първия. Пари, разбира се, не връщат. Сега схвана ли защо три телефона все от там?

# 65
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
E, щом й го дават за сметка на разваления, е друго. Останах с впечатление, че си е купила и трите.

# 66
  • Мнения: 17 546
Парадокса е, че всеки следващ, въпреки че е нов, се разваля непоправимо след два месеца, не друго! Схващаш ли вече?

Последна редакция: нд, 08 юни 2008, 18:45 от Балу

# 67
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
"Схванах" още след първото точно обяснение, не е необходимо да ме питаш същото още веднъж.  Laughing

# 68
  • Мнения: 17 546
Ами стори ми се, че не е съвсем ясно. Имаше въпроси и след първото обяснение та затова. Пък и не ми тежи Laughing

# 69
  • Мнения: 17 546
Ми хайде дайте ги тези кодове, ако ги знаете бе хора! Защо да ни цакат непрекъснато разни измислени фирми когато не сме наясно с някои хитринки  като тези кодове при телефоните? Ако потребителите на въпросните стоки не си помогнат няма никога да хванем края Crossing Arms

# 70
  • Мнения: 17 546
Да бе, те в сервизите умират да си казват триковете... Crossing Arms

# 71
  • София
  • Мнения: 17 591
Смятай, че си получила евтин урок от живота. Преди да си сложиш подписа някъде - където и да е, който и да ти го подава - четеш всичко, подробно, внимателно.

# 72
Вярвам че тук сте все интелигентни жени и че ви е ясно,че това все пак е техника и рано или късно всичко се разваля!Въпрос на време и късмет.Затова ви дават 2 год. гаранция хората!Ако си купите 2ра ръка телефон и не върви какво?Ще го върнете ли,на дали ще ви го вземат!А за договорите какво толкова като си решила да си на Мтел дали е за 1 или 2 години все ще си там,затова пък има опция да си сменяш абонамента.А дори и да не ти хареса в мтел вече можеш да преминеш и към глобул без да си губиш номера!Или какво след една година вече няма да сте мобилни ли?Винаги ще сме с Gsm-и,номерата могат да се сменят и т.н.Защо от мухата правите слон.Вече можеш да правиш всичко!
А за Раднево всичко което е написала скъпата госпожа е лъжа.Първо да погледне себе си и после другите!Измии си първо мазната коса,облечи се поне веднъж като човек,и после изказваи мнение за хората!И моля те къпи се по често че миришеш!!!Като пишеш глупости из форумите няма да върнат скъпата ти снаха на работа,не правиш нищо повече освен да се излагаш!Всички знаем че си селянка не го демонстрирай повече ако обичаш!А за телефона който така не престана да цитираш из форумите първо разбери какъв е и кой го е продал после пиши и за твое сведение телефона беше сменен още на втория ден.Точно когато прословутата управителка разбра!

# 73
  • Мнения: 545
Изтрих известно количество анонимки, вкл. и изказването за Раднево. Има разлика между реален проблем и заяждане-клевета, при това с расистки оттенък.

# 74
  • София
  • Мнения: 8 275
Вярвам че тук сте все интелигентни жени и че ви е ясно,че това все пак е техника и рано или късно всичко се разваля!Въпрос на време и късмет.Затова ви дават 2 год. гаранция хората!Ако си купите 2ра ръка телефон и не върви какво?Ще го върнете ли,на дали ще ви го вземат!А за договорите какво толкова като си решила да си на Мтел дали е за 1 или 2 години все ще си там,затова пък има опция да си сменяш абонамента.А дори и да не ти хареса в мтел вече можеш да преминеш и към глобул без да си губиш номера!Или какво след една година вече няма да сте мобилни ли?Винаги ще сме с Gsm-и,номерата могат да се сменят и т.н.Защо от мухата правите слон.Вече можеш да правиш всичко!
......

ще ти го направя цветно за да избереш...

Ако си купите 2ра ръка телефон и не върви какво?Ще го върнете ли, на дали ще ви го вземат! - не, няма да го върна, но знам че няма гаранция. За това и ще платя ПО-МАЛКО.

А за договорите какво толкова като си решила да си на Мтел дали е за 1 или 2 години все ще си там, явно не знаеш какво става ако не изпълняваш договор МТЕЛ  СЪДЯТ!

А дори и да не ти хареса в мтел вече можеш да преминеш и към глобул без да си губиш номера! Да, да ама не!... Да можеш, ама Друг път, по-късен път, след като ти изтече договор за ползване на определен брой. години.... или след като си платиш неустойките като поп + 5лв.

Не винаги ще сме с GSM-ми, мобилни телефони може би, но технологиите се променят... преди не много години никой не беше чувал за GSM и ти трябваше да имаш сак, за да си носиш мобиле-то

За втория абзац - нЕмам думи....
 

Общи условия

Активация на акаунт