Какви памперси използвате

  • 4 577
  • 135
  •   1
Отговори
# 45
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Памперс  Peace

# 46
# 47
  • София
  • Мнения: 4 294
либеро

# 48
  • Мнения: 2 111
От началото ползвам Pampers и съм много доволна.Един път реших да ползвам Либеро ,но не ми харесаха.

# 49
изгледах детето си с ;памперс; и съм много доволна.чакам второ дете и него ще отгледам с тази марка. Peace

# 50
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Първоначално използвахме Памперс, но към края на 2месец започнаха ужасни обриви и месец и нещо се борихме с тях докато не ни хрумна да сменим марката. Преминахме на Либеро и вече 2години нямаме проблеми.

# 51
  • Мнения: 2 587
Либеро  Peace

# 52
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 383
Pampers.

# 53
  • Мнения: 1 483
Памперс на памперс

# 54
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Беше доста отдавна, но тогава бях доволна само и единствено от Памперс и съм ползвала само тях!

# 55
  • Мнения: 41
От раждането сме на pampers много са удобни бебо въобще не се изрива от тях .Проббвахме за кратко либеро  много са дебели и страшно не удобни за бебето. Памперс си е памперс най-добрите Peace

# 56
  • Мнения: 56
ползвам хъджис и не ги заменям за нищо друго

# 57
  • София
  • Мнения: 7 190
Хм, и аз живях с това мнение година и нещо - вероятно подпомогната от агресивната реклама на Проктър и Гембъл.
Когато дъщеря ми поотрасна, взеха да пропускат нощно време. Точно тогава в един магазин ми дадоха рекламни мостри на Либеро, които незнайно защо до този момент считах за едва ли не китайски пелени с долнопробно качество (да ми се чуди човек на ума  Mr. Green)
Да, ама не - оказаха се страхотни  Peace
Така че, по-добре да се пробват няколко марки, и тогава да се прецени.

# 58
  • Мнения: 1 367
Ох,болната ми тема...Няколко месеца бяхме с Еви бейби и проблеми нямаше,но отскоро започнаха адски да пропускат и момчето ми е вечно мокро.Сега търся най-подходящият вариант-изпробвам Кан бебе,Либеро,МаМиа,едни памперс-гащи ми предложиха...По-големи размери,по-малки....Така че в момента конкретен отговор не мога да дам.

# 59
  • Мнения: 1 931
Аз съм ползвала на памперс ,ева бебе и мамамиа за сега съм на мамамиа доволна съм от тях и от ева бебе Peace
И аз така. Има и едни вибеле и те са хубави, на нивото на мамиа.

Общи условия

Активация на акаунт