Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Здравейте,мамчета,нещо се разболявам и с тати и двамата кашляме.Взех осцилококцинум,но не знам профилактично колко гранули да  дам на бебата,а и в упътването нищо конкретно не видях.Ако някой може да ме посъветва ще съм мн. благодарна.  bouquet
Цитирай

София

Дава се всичките гранулки  в една тубичка веднъж седмично профилактично. Ако се усетят симптоми на разболяване, може четири тубички на ден. Хомеопатиятта се дава винаги на гладно.
Цитирай

София

Преди два месеца на бебето давах всеки ден по половин тубичка в продължение на 6 дни и после по половин тубичка веднъж седмично. Това по съвет на педиатъра, че всички вкъщи бяхме болни.
Цитирай

София

Аз давах по едно шишенце на ден,в продължение на 5 дни,когато ние с баща и бяхме болни.
Цитирай

София

Дава се всичките гранулки  в една тубичка веднъж седмично профилактично. Ако се усетят симптоми на разболяване, може четири тубички на ден. Хомеопатиятта се дава винаги на гладно.
и аз така по съвет на педката Peace
Цитирай

София

Много благодаря!Нашата педиатърка е много добра,но за съжаление не е привърженик на хомеопатичните препарати,та затова не я питах,но пък разчитах на вас!  bouquet
Цитирай

Варна- на крачка от Морската градина

Аз давах по едно шишенце на ден,в продължение на 5 дни,когато ние с баща и бяхме болни.
и аз ,само че когато дъщеря ми беше болничка ,давах така на малкия си син Peace
Цитирай

Стара Загора

точно така  Peace
Цитирай
Профилактично се дава по 1\3  от дозата (на око) три пъти дневно в продължвние на 3 дни
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.