Мога ли да приготвям......

  • 1 106
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 999
кисела и кашите с различно А.М. от това което пие бебето ми. Сега сме на Лактана, а за кашите искам да взема Нан или Фризолак. Педито каза че може, но аз искам да се допитам до вас мамчета.

# 1
  • Мнения: 27 524
Принципно може, но защо?  newsm78

За по-големи деца не е проблем, но за 5 месеца все още ми се струва, че не е желателно, особено без причина Peace

# 2
  • Мнения: 2 172
А,защо смесваш кашата с АМ  Rolling Eyes

# 3
  • София
  • Мнения: 1 457
Може, да  Peace Но и според мен е най-добре да слагаш от млякото, което пие, ако разбира се няма някаква конкретна причина да не искаш.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
И моето мнение е да слагаш от млякото което си пие бебето.

# 5
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Слагай си от млякото, което си пие по принцип. Само не го вари. И аз слагам в кашите и по принцип във всичко, но го слагам на края, като поизстине и го слагам сухо АМ-то.

# 6
  • Мнения: 756
Слагай си от млякото, което си пие по принцип. Само не го вари. И аз слагам в кашите и по принцип във всичко, но го слагам на края, като поизстине и го слагам сухо АМ-то.

смятам че не е хубаво , тъй като детето ти ще риема два различни вида АМ и може да имаш проблеми с храненот му , тъй като може да не го хареса .Според мен това е смяна на млека , дори / за мен още по-лошо /смесване , което не е хубаво.

# 7
  • Мнения: 1 062
Детето ти е мъничко според мен за да приема два различни вида АМ. Аз не бих го направила.

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И аз бих слагала в кашата от млякото,което пие  Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 2 734
За по-евтино ли ще слагаш друго АМ в кашите вместо Лактаната?Според мен може,но на малко по-късна възраст.Принципно то е същото като да яде млечни каши от други марки.АМ-то в тях на практика е различно от това,което пие.

# 10
  • София
  • Мнения: 928
Аз бих слагала в кашите и кисела от млякото, което пие  Peace

# 11
  • Мнения: 681
Аз бих слагала в кашите и кисела от млякото, което пие  Peace
И аз  Peace

# 12
  • Мнения: 1 428
Не е добре да смесваш АМ  Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 3 099
Ако кашата е млечна - не бих добавяла АМ.

# 14
  • Мнения: 2 897
Детето ти е мъничко според мен за да приема два различни вида АМ. Аз не бих го направила.

Аз също.

Общи условия

Активация на акаунт