Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 71 отговора

Бургас/Neumagen-dhron,Germany

Моля за съвет.Преварявам шишетата по 20 минути ,и след като ги извадя от водата целите са едни такива като прашни,все едно имат котлен камък,бели.Вие как ги варите?
Цитирай

където не се пуши

Ако са на котлона това е начина newsm78.Аз бях със стерилизатор,но в началото имах период в който ги изварявах като теб.От водата е няма как да го избегнеш .Това му е хубавото на стерилизаторите ,че шишето не става така
Цитирай

Изварявах ги, никога не са ми ставали такива, каквито описваш. Според мен 20 мин. е много, достатъчно е за 1-2 минути да се пуснат във врялата вода.
Цитирай

Варна

Не стерилизирам  Naughty. Като купя шишето го изварявам и после само с гореща вода и веро на мивката  Peace
Цитирай

Сф

Голямо варене им дръпваш Mr. Green . От бялото не можеш да избягаш, това е варовика във водата, има го навсякъде (в някои градове дори премного) Tired . Аз изварявах в MW с йенска тенджера (имитирах стерилизаторите, които са за МW). Слагам шишетата вътре, сипвам малко вода и бръмвам за 10-тина минути на най- висок гардус Peace .
...А сега си готвя в йената, много съм доволна Crazy
Цитирай

Ползвах разтвора за студена стерилизация на Чико и бях много доволна....спестяваше ми доста време! Peace
Цитирай

Ланкър, планините Овнерог

С голямата ми дъщеря ползвах

.... разтвора за студена стерилизация на Чико и бях много доволна....спестяваше ми доста време! Peace

Сега съм със стерилизатор за МВ. За 4мин. е готово. Много е мързеливо с него, иначе отдавна да не стерилизирам.
Цитирай

Много дълго ги стерилизираш. Аз ги слагах в тенджерка на котлона за около 2-3 мин. и после изплаквах с чешмяна вода за да се махне варовика. А като беше по малка (първите месеци) изплаквах изварените шишета с изворна вода ( понеже от нея давах )
Цитирай

Варна

Аз стерилизирах само с таблетки или разтвор за студена стерилизация.
Цитирай

И аз с таблетки на Чико стерилизирах, според мен е най-практично !   Flutter
Цитирай

Аз ги изварявах,някаде около 5-10 мин.Нормално е да побелеят Wink
Цитирай

София

Изварявах ги, никога не са ми ставали такива, каквито описваш. Според мен 20 мин. е много, достатъчно е за 1-2 минути да се пуснат във врялата вода.

И аз така. Разбира се, бях купила нова тенджерка за целта. Сега си я ползвам по предназначение.
Цитирай

vidin

Преди 4г. и аз така изварявах, но 20 мин. са премного според мен, а варовика от шишетата измивах след това с вода. Сега съм си купила стерилизатор и доста време ще си спестя.
Цитирай

аз също изварявам за 5 мин. в съд с вода но 1път в седмицата
Цитирай

Испания и Стара Загора

никога не съм изварявала шишетата.Стерилизирах ги само с таблетки за стерилизиране на биберони,от аптеката. Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 71 отговора