Изкуствена трева

  • 3 788
  • 17
  •   1
Отговори
Искам да ви попитам ще правим барбекю на двора,аз искам да сложи ме отдолу изкуствена трева за да може децата да и играят спокойно да сядат. А мъжа ми държи на плочки . кое според вас е по практично . удобно и по евтино Благодаря Забравих ако имате снимки или идея приемам

# 1
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
щом е на  двора или прочки или естествена трева ....
изкуствената е гадна.

# 2
  • Мнения: 2 759
щом е на  двора... естествена трева...
                      Peace

# 3
  • в баира
  • Мнения: 861
Според мен плочките по-лесно ще се изчистят от евенуални мазнини от барбекюто.

# 4
  • Мнения: 3 770
Плочки , разбира се ! А около плочките може да се оформят и карета с трева !Но в никакъв случай изкуствена ! Naughty Сигурно с изкуствена трева е многократно по-евтино , но и другото сигурно е ,че няма да е особено естетично. Това е нашето барбекю на вилата.Доста е запусното , защото от години не се качвам там заради свеки. Не е някаква нова идея / изцяло по мой проект си е/  , но не мога да си го представя заобиколено с изкуствена трева .


# 5
  • Мнения: 5 001
И аз съм ЗА плочки...

# 6
  • Мнения: 682
Плочките са най-практичния вариант.

# 7
Мерси момичета за съветите вероятно ще се спра на плочки   bouquet

# 8
  • Мнения: 8 999
Плочки - тротоарни. Ето тук може да разгледаш. Цените са символични.
http://niepetrovi.com/Glaven/pf/pf.html

# 9
  • Мнения: 7 640
аз исках изкуствена трева върху почките на балкона, за да играят децата.
Но ме поразубедиха- няма как да се мие ефективно(балконът е открит) и започвала да мирише на мухлясало newsm78.
За двора - май плочки под барбекюто. Като завали и се разкаля - за кава игра говорим...

# 10
  • Мнения: 764
А защо не посадиш естествена трева направо?

# 11
  • Мнения: 2 759
А защо не посадиш естествена трева направо?
                   Има варианти и за... паркинг нещо си - плочи, между които расте тревичка.

# 12
Тревата естествената няма да е удобно защото няма как децата как ще си играят да сядат да слагат пясък. Мисля да го направиме с плочки и отстрани алейки с цветя

# 13
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
това най-малко да те притеснява.
повече трева, храсти по-добре

# 14
  • Мнения: 2 309
аз исках изкуствена трева върху почките на балкона, за да играят децата.
Но ме поразубедиха- няма как да се мие ефективно(балконът е открит) и започвала да мирише на мухлясало newsm78.
За двора - май плочки под барбекюто. Като завали и се разкаля - за кава игра говорим...

Само да кажа, че не е вярно. Имам от миналото лято и не съм я махала през зимата. Вярно, че балкона е покрит, но все пак при силен снеговалеж е навявало и вътре. Сега я мия с маркуча всяка седмица и няма никакъв проблем. Много по-уютно и удобно е така.

Общи условия

Активация на акаунт