Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Моята Дария като се роди имаше на гръбчето голямо по-тъмно петно.Където и да питам ми казват,че това са монголоидни петна и си остават.Някой чувал ли е за тях?Казаха ни ,че не са нещо страшно,ама аз да питам.
Цитирай

София

Нищо страшно, просто засилена пигментация на кожата. В България се среща при хора, които са далечни потомци на хуните.

Можеш да се гордееш, че е възможно детето ти да е потомка на Атила  Smile
Цитирай

леле,останах без думи yes
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

... В България се среща при хора, които са далечни потомци на хуните.

чак пък  Rolling Eyes

Моите и 2-мата имаХА монголоидни петна на дупетата си. С времето изчезват, споко.
Цитирай

където има любов

Алекс също се роди с такива петна,сега е на 3 и мога да кажа ,че с времето поизбледняха!
Цитирай

София

При всички е различно, една моя приятелка на 35 все още го има.
Цитирай

Пловдив

И моето момиченце има такова само че на коремчето.На мен ми казаха че няма да изчезне.
Цитирай

Моята дъщеря се роди с такива три петна отгоре на дланите на ръцете.Казаха ,че не е нещо опасно.Двете вече не си личат ,но едното се вижда ясно.Дори по някога ме питат къде се е ударила.
Нищо страшно, просто засилена пигментация на кожата. В България се среща при хора, които са далечни потомци на хуните.

Можеш да се гордееш, че е възможно детето ти да е потомка на Атила  Smile
При нас странното е ,че дъщеря ми има монголоидна гънка и на очите(като на китайците) .А когато беше на 1г и 6м. се разболя от много рядка болест, казва се синдром на Кавазаки,която болест също се среща най вече при монголоидните раси.
 Направо се чудя откъде всичко това newsm78
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.