Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 129 отговора

NL

Ехооо хайде юни ни зове за море! Mr. GreenИмам си вече бански и чакам само още да се стопли че такъв студ ме гони Mr. GreenХайде успешна нова седмица на всички във всичко!Още повече любов сега е времето за правене на бебета,говорих с моят лекар и той каза,че най много се забременява през пролетта и лятото така че момичета действайте сега е момента[/i]
вече е време старото да се уволнява и да идват новите ние в горният форум
« Последна редакция: пн, 30 май 2005, 15:13 от Deq »
Цитирай

Лондон

Деа,обичам го тоя твоя лекар!Пак като е започнала нова седмичка и като ще е и усмихната,зарадвай ни с някои хубав резултат!Аз пак знам,че лесно се забременява на чуждо място,така че,момичета,послушайте Деа и грабвайте плажните кърпи и новите бански!На всички кандидатки пожелавам след тази красива седмичка да показват растящо коремче по плажа,а на вече чакащите мами-лека бременност в жегите!
Цитирай

София, Борово

Добро утро и от мен! flower2
Като стана дума за бебета... вчера имах изпит и изведнъж 4 момичета бременни preggo, точно преди 2 седмици сме се виждали и на нито една не и личеше коремчето... та явно наистина е добър сезон за бебета.
Красавици, аз ви желая една седмица, изпълнена само с положителни емоции, и да има много    от тези fertilizationEFP stork-boy stork-girl

Поздрави на всички  bouquet
Цитирай

София

Аз пак знам,че лесно се забременява на чуждо място
Това ми хареса Peace
вече е време старото да се уволнява и да идват новите ние в горният форум
У ВОЛ НЕ НИ ЕЕЕЕЕЕЕ!!!!!!
Цитирай

София-Лозен

Eййййййййй Бонбончета, страхотно започвате тази седмица.
 newsm44 newsm44 newsm44
Прекрасно настроение ми създадохте! Хайде да си тръгват тези дъждове и да идват жегите   nature016, че ми писна вече, подгизнахме тук в тая София.

[/color] Дея, дано при вас да е по-хубаво времето. Щом вече си мислиш за море, значи слънчицето по-често огрява прозореца ти.
Така като се замисля и на мен вече много ми се ходи на моренце!
Е, хайде лека и ползотворна седмичка на всички!
Много много много ви
целувамkiss kiss kiss
Цитирай

Здравейте сладурки!
Много весело започвате новата седмица. Нека да не ви се променя настроението изобщо, ама хич!!!
Действайте и ви пожелавам много много бебешка седмица Hug
Весел ден на всички   bouquet
Цитирай

София

Мили момичета и аз да ви пожелая мнооооооооого бебеносна седмица!!!! И поне 20 чертички, всички групирани по две по две! EFP И никакви самотни по една!
Ние сме добре, засега съм качила 4 кг и раста само на коремче  pregnant, но скоро сигурно ще сложа и по дупето! Embarassed Ама важно е да сме здрави!  smile3521
Като се заговори за моренце, ооооооох, нямам търпение да спра работа и да погостувам на мама във Варна!!!  nature016 newsm27 hearts Супер!
Много ви прегръщам  Hugи ви целувам Love! И ви чакам в отбора!  moresmile
Цитирай

Sofia

Hi, и от мен весела,усмихната и "плодородна" седмица! ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ и замириса на море............. newsm44
Цитирай

Близо до морето

Етина написа "! ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ и замириса на море............. newsm44"
 На мен ли го казваш мирише си още как вчера бяхме на разходка в Созопол ами сезона там вече е започнал хора по плажа в басейните на всякъде мирише на риба и пържени картофки. Ох направо ми идва да зарежа всичко и пльос на пясъка Laughing  Hug и ви изпращам много солени морски Love Стискайте ми палци, че съм на финала този месец пу пу дано да не ми дойде на гости гадната лелка.
Цитирай

Sofia

Пу, пу............... Praynig
Цитирай

Пловдив

Здавейте и от мен, весела и "бебеносна" седмица  Party
Аз до морет о тази година може и  да не стигна , но на балкан може и да отида и не знам защо но тази перспектива ми звучи по- добре. Та където и да е , важното е да сме на почивка , така , че момичета събирайте багажа и като настъпи момента н аколата и към веселие и усамотение с половинките , а след завръщането положителни тестове  Hug
Цитирай

София-Лозен

Ето я и програмата: Решаваме да тръгнем към моренце /хипотетично/, първо минавам през Дея, поднасям и много много много :newsm51 smile3525 , хващам я под ръчичка и с нас към морето и сините вълни. Следващата спирка е Маргаритка, ех как го харесвам този Бургас. И нея я подхващам и всички се озоваваме на плажа!  grinning039[/b]
Как ви се нрави новата програма за морепосещение  Smile!!!
Еххххххххх май много се размечтах. Връщам се на работа, че трябва да "изкарам надницата" както се изразява един мой духовит колега.
[/b]    typeuu  typeuu  typeuu
Цитирай

Sofia

Привет и от мен!!! Flutter
Желая на всички ви една много слънчева и бебеносна седмица. newsm44 newsm30
Дугата седмица съпругът ми е на изследване , та да видим какво ще стане. newsm12
Цитирай

Здравейте и от мене  Smile
Хубава и усмихната седмица на вси4ки.
На тези на които им предстоят изследвания, стискам палци за хубави резултати. На 4акащите две 4ерти4ки, дано да ги видят Praynig, 4е май наистина е време за уволнение Wink
Цитирай

Близо до морето

Теди напълно споделям програмата ти за морепосещението ама засурни насам и Леа ще си спретнем морски купон.Ох само по бързо да се стопли моренцето,че още не е много топло, а пък аз каквато съм си зиморничава докато не стане водата поне 28 градуса и с влекач немогат да ме завлекат да се топна Laughing    Целувки изпращам ви морски мирис. smile3548
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 129 отговора